Агротуризм в Польщі: відпочинок в Польщі за містом

24.12.2015

Агротуризм в Польщі

Агротуризм в Польщі: відпочинок в Польщі за містом
Агротуризм в Польщі — чарівність польської глибинки

Польща — один з лідерів у регіоні ЦСЄ за такого сектору туризму, як агротуризм. Оренда будинків під Варшавою, сільські котеджі в Польщі на Балтиці, апартаменти на фермах біля підніжжя Польських Татр — об’єкти сільського туризму можна зустріти в кожному польському воєводстві.

Польща — країна аграрна. Тому не дивно, що сільський туризм в Польщі отримав широке поширення. Адже практично кожен третій поляк — фермер, а за кількістю ферм Польща стоїть в одному ряду з США.

Активний розвиток агротуризму в Польщі почалося в кінці 90-х. Сьогодні поляки жартують, що туристу не обов’язково бути хоробрим, щоб випити склянку молока на фермі. Рівень контролю якості за послугами, які поляки пропонують туристам, які хочуть відпочити в сільській глибинці, відповідає стандартам ЄС.

На сьогоднішній день в Польщі налічується понад 50 різних агротуристичних асоціацій. Деякі з них розбиті на підгалузі — агротуризм на фермах, еко-туризм, кінний туризм і так далі. На сьогоднішній день в Польщі налічується близько 8000 агротуристичних садиб.

Так що ж таке відпочинок в Польщі у форматі агротуризму? По-перше — це проживання. Цілий ряд ферм Польщі пропонують для туристів відразу кілька варіантів — від кімнати в традиційному польському сільському будинку до комфортабельних номерів в готелі або міні-готелі, побудованому на території ферми. Другий показник — це рід діяльності. У Польщі є два ключових типу ферм — ті, які спеціалізуються виключно на агротуризмі, і ті, які використовують агротуризм як джерело додаткового доходу. У першому випадку турист може розраховувати не лише на проживання у сільській Польщі, але і на пізнавальні тури, навчання сільським примудростям, знайомство з фольклором, кухнею і традиціями краю. У другому випадку, екскурсії доведеться готувати самостійно, обідній стіл буде ситним, але без вишукувань, а постановочні фольклорні п’єси замінять сцени з реального життя польського села.

Серед регіонів Польщі, де можна знайти найбільш багатий вибір агротуристичних котеджів, ферм і резиденцій — Померанія, Мазури, Великольское Любушське воєводство і Поозер’я. Серед яскравих місць, які славляться своїми пейзажами і оригінальним побутом — гори Бескиди на південь від Кракова, околиці міст Зелена Гура і Познань.

Короткий опис статті: туризм в польщі Серед регіонів Польщі, де можна знайти найбільш багатий вибір агротуристичних котеджів, ферм і резиденцій – Померанія, Мазури, Великольское Любушське воєводство і Поозер’я

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Агротуризм в Польщі Агротуризм в Польщі — чарівність польської глибинки Польща — один з лідерів у регіоні ЦСЄ за такого сектору туризму, як агротуризм. Оренда будинків під Варшавою, сільські котеджі в Польщі на Балтиці, апартаменти на фермах біля підніжжя Польських Татр — обєкти сільського туризму можна зустріти в кожному польському воєводстві.

Також ви можете прочитати