Анкета для отримання візи в Іспанію в 2015 році, заповнення анкети

05.01.2016

Заповнюємо правильно анкету для візи в Іспанію

Зміст

Основна частина всієї інформації про туриста міститься в його анкеті, яку він подає у Консульство. Не секрет, що правильність її заповнення та достовірність наданих відомостей безпосередньо впливають на результат всього процесу. Анкета для отримання візи в Іспанію в 2015 році мало чим відрізняється від всіх інших, які подаються до представництва будь-яких інших країн Шенгенської угоди. Приділимо увагу основним аспектам даного документа.

Де взяти анкету

Анкета для отримання візи в Іспанію в 2015 році, заповнення анкети
Уникнути заповнення анкети не вийде. Підійти до питання потрібно з усією відповідальністю, не забуваючи про акуратності, точності і відповідності дійсності.

В документі міститься основна інформація про особистих даних, фінансової спроможності, історії подорожей, сім’ї, деталі майбутньої подорожі.

Анкета для іспанської візи 2015 розміщена на сайті представництва цієї держави у Москві. Її можна завантажити і зберегти на своєму комп’ютері. Перед заповненням уважно вивчіть документ. Це допоможе скласти загальну картину і зорієнтуватися, яку інформацію хоче отримати від вас Консульство. Після заповнення анкету слід роздрукувати і прикласти до загального пакету документів.

Зверніть увагу: якщо займається оформленням візи туроператор, який організовує ваш відпустку, то заповнити даний запитальник повинен його співробітник. Але підпис на документі має стояти тільки ваша!

Як правильно заповнити

Існує кілька правил, яких необхідно дотримуватися, щоб отримати шенген:

 • кожному в’їжджає в країну громадянину належить окрема анкета, в тому числі і дітям. Якщо ваш юний турист вже досяг віку 14 років, тоді підпису на анкеті має стояти його і ваша. Діти молодше вказаного цензу анкету не заповнюють і не підписують. За них це роблять батьки;
 • роздрукувати анкету потрібно на аркушах формату А4 з двох сторін. Все повинно вийти 4 сторінки на двох аркушах;
 • ще раз звертаємо увагу на підпис — поставити її потрібно самостійно, вона має збігатися з тією, яка стоїть у вашому закордонному паспорті;
 • анкета на візу в Іспанію повинна бути заповнена іспанською або англійською мовою. Анкета для отримання візи в Іспанію в 2015 році, заповнення анкети

Рекомендації

Необхідно взяти до відома, що форма анкети постійно піддається змінам, саме тому останню версію краще завжди скачувати з зазначеного вище сайту. Застарілі бланки — вірний шлях до відмови у візі. Зверніть увагу на наступні деталі:

 1. Написання ПІБ має збігатися з тим, як ці ініціали прописані в закордонному паспорті.
 2. Прізвище при народженні, як правило, указується тільки жінками, які змінювали її при заміжжі, або особами, які робили це з якоїсь іншої причини. Транслітерація повинна бути правильною.
 3. Всі дати заповнюються у форматі «день-місяць-рік».
 4. Країна народження зазначається так, як вона записана в паспорті.
 5. Приклад заповнення адреси місця проживання пропонує зразок заповнення анкети на візу в Іспанію. Головне, не робити ніяких переказів вулиць, просто транслітеруйте назву. Телефон вкажіть той, який завжди при вас.
 6. Пункти, які передбачають якийсь вибір, необхідно позначити галочкою в потрібному вам віконці.
 7. До анкети потрібно додати два фото. Одне приклеюємо у відповідне поле, друге прикріплюємо до документа скріпкою.

Зразок заповнення анкети

Подавати анкету разом з іншими документами повинен сам заявник особисто або турфірма, яка надає вам свої послуги. В деяких випадках допускається подача через довірену особу, але в цьому випадку воно повинне надати документ, завірений у нотаріуса, і підтверджує, що ви дійсно доручили йому настільки важлива справа.

Короткий опис статті: віза 2015 Де взяти анкету для отримання візи в Іспанію і як вона виглядає. Як правильно заповнити анкету для отримання візи в Іспанію. анкета віза іспанія зразок 2015 заповнення іспанська шенгенська бланк

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Заповнюємо правильно анкету для візи в Іспанію Зміст Основна частина всієї інформації про туриста міститься в його анкеті, яку він подає у Консульство. Не секрет, що правильність її заповнення та достовірність наданих відомостей безпосередньо впливають на результат всього процесу.

Також ви можете прочитати