Анкета на візу в Польщу, як правильно заповнити анкету в Польське

20.12.2015
Анкета на візу в Польщу, як правильно заповнити анкету в Польське заповнити анкету

Анкета на візу в Польщу

Перш, ніж отримати польську візу. у вас повинна бути заповнена онлайн анкета для польського консульства. Це необхідно для оперативності дій консульської служби та відстеження статистичних даних щодо кількості поданих заявок на візу в Польщу.

У даній статті ми поділимося з вами порадами, як правильно заповнити анкету в польське посольство. Для того, щоб заповнити анкету на візу в Польщу, вам потрібно відкрити один з браузерів (Opera, Mozila, Explorer, Chrom), там в адресному рядку внести ім’я сайту інтернет-анкети www.e-konsulat.gov.pl .

Про що не варто забувати, коли заповнюється анкета на візу в Польщу?

Відкриваємо посилання, потім ловимо free date(вільну дату) і бронюємо її. Після слід пропозиція — заповнити анкету на візу в Польщу онлайн. Увага! На те, щоб заповнити анкету у вас є тридцять хвилин. На екрані вашого комп’ютера з’явиться повідомлення про те, що ви занадто довго заповнюєте анкету та запропонують почати все заново: ловити дату, бронювати і заповнювати анкету. Пам’ятайте, що паралельне заповнення декількох анкет призведе до нульового результату. Після того, як ви успішно заповнили анкету натискаємо кнопку «Далі», а потім «Запишіть». Якщо так і не з’явився напис «Запишіть», вам слід перевірити правильність заповнення всіх полів. Заповнена анкета на візу в Польщу документ роздруковується і зберігається на комп’ютері. При реєстрації візи в інший раз, ви спокійно можете копіювати цю інформацію з документа в онлайн анкету.

Як вкластися у 30 хвилин, щоб заповнити анкету?

Існує кілька варіантів, які вам допоможуть швидко і безпомилково заповнити польську анкету:

 1. Тренування. На сайті www.e-konsulat.gov.pl у вас є можливість попрактикувати в заповненні анкети на візу в Польщу. Так ви дуже швидко заповніть онлайн анкету в перспективі.
 2. Завантажити анкету. Це самий елементарний спосіб заповнити наступну анкету. Ви завантажуєте анкету з офіційного сайту, а потім в розміреному темпі заповнюєте її будинку. Після дані використовуються для копіювання в онлайн анкету.

Строго дотримуємося правил!

 1. Роздрукувати анкету на візу в Польщу.
 2. Вміст анкети після реєстрації онлайн не виправляємо. Віддаємо роздруківки з заповненими даними точь-в-точь, як при реєстрації.
 3. анкеті, яку ви роздрукували на паперовий носій прикріплюємо ваше особисте фото розміром 3,5х4,5 см терміном не більше 6 місяців

необхідно ПРАВИЛЬНО заповнити анкети на візу в Польщу:

 • Всі поля анкети заповнюємо заголовними латинськими літерами;
 • Формат заповнення дат не повинен відрізнятися від цього – «РРРР-ММ-ДД»;
 • Якщо поїздка в Польщу планується з дитиною, то ви обов’язково заповнюєте точно таку ж анкету на дитину;
 • Якщо у вас настав час заміни паспорта і в ньому є візи, йдемо і робимо ксерокопію всіх попередніх віз. Наявність Шенгенських віз за останні три роки потрібно також вказати;
 • «*» — обов’язкові поля. Весь вміст анкети з таким значком має бути в першу чергу заповнено або вам доведеться всю роботу виконувати спочатку;
 • Два пункти з анкети завжди заповнюються вручну: «Підпис» та «Місце Дата»;
 • Зверніть увагу, ви зобов’язані поставити свій підпис в кінці сторінки, документ свідчить про те, що ви згодні з неповерненням консульського збору, якщо вам відмовлять у візі;

Обов’язково вказати робочий ящик, яким ви користуєтеся. Все, заповнені анкети приходять протягом 24 годин.

Зазначимо, що є ще безліч нюансів, які необхідно знати при заповненні анкети для того, що б отримати шенгенську візу. Саме тому ми рекомендуємо Вам звернутися до професіоналів, які заощадять ваш час і гарантовано допоможуть отримати візу.

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Анкета на візу в Польщу Перш, ніж отримати польську візу. у вас повинна бути заповнена онлайн анкета для польського консульства. Це необхідно для оперативності дій консульської служби та відстеження статистичних даних щодо кількості поданих заявок на візу в Польщу.

Анкета на візу в Польщу, як правильно заповнити анкету в Польське заповнити анкету

Також ви можете прочитати