Анкета на візу в Польщу. Завантажити бланк заяви на польську візу .

19.12.2015

Анкета на візу в Польщу

Анкета на візу в Польщу. Завантажити бланк заяви на польську візу .
Оформлення Шенгенської візи в Польщу починається з заповнення анкети. На цьому етапі у багатьох з’являються труднощі: як заповнити та роздрукувати її, щоб Посольство не відмовило у результаті розгляду заяви.

Можна зробити двома способами: звернутися до професіоналів або зробити все самостійно. Спеціальні візові агентства або співробітники Візового центру надають подібну послугу, але за неї потрібно додатково заплатити.

Для самостійного заповнення завантажити бланк можна з сайту Візового центру або отримати його при поданні документів. Інформація на нашому сайті допоможе вам правильно оформити анкету і уникнути помилок в процесі.

Щоб завантажити анкету з сайту Візового центру натисніть на відповідне посилання. Як тільки вона з’явиться на екрані, слід зберегти його на своєму комп’ютері. З сайту можна завантажити pdf формат анкети. Якщо ви хочете завантажити word, то знайдіть бланк на інших порталах. Однак ми рекомендуємо користуватися формою тільки з офіційного сайту Візового центру. Це пов’язано з тим, що бланк іноді змінюється.

Скачавши форму з іншого сайту, ви ризикуєте подати анкету старого зразка в Посольство, що точно призведе до відмови у візі.

Анкета на візу в Польщу заповнюється російською або польською мовою. Для неповнолітніх з 2014 року оформляється окрема заява. Приклад та інструкцію щодо заповнення ви знайдете на нашому сайті.

До заповненої анкети додаються інші документи. В процесі розгляду Посольство може передзвонити вам для уточнення деталей, наприклад, їдете ви самостійно чи за запрошенням.

Основні вимоги до анкети на візу в Польщу

 • Під час роздрукування бланка використовуйте двосторонній друк.
 • Заповнюйте російською або польською мовою.
 • В Посольство анкета подається в друкованому вигляді. На ній присутня оригінальна підпис заявника.
 • Всі поля повинні містити лише достовірні дані, які документально підтверджені.
 • Поля 1,2,3,5,13,16,31,34 заповнюються тільки латинськими літерами.

Поради щодо заповнення анкети

 1. Щоб уникнути помилок, заповнювати анкету краще заздалегідь. Якщо ви плануєте отримати бланк у Візовому центрі, то заздалегідь підготуйте всі дані.
 2. Вказувати потрібно тільки той номер телефону, за яким з вами зможуть зв’язатися з Посольства, інакше може виникнути неприємна ситуація.
 3. Вкажіть мету поїздки, яка відповідає типу запитуваної візи.
 4. На першу сторінку анкети приклейте фото розміром 3,5 на 4,5 см, зроблене не більше 6 місяців тому.
 5. Заповнюйте поля великими літерами.
 6. Якщо ви їдете з неповнолітньою, то для дитини оформіть таку ж заяву.
 7. Від руки завжди заповнюються поля 36 і 37 (Місце, дата та підпис).
 8. Обов’язково поставте підпис на останній сторінці, яка підтверджує вашу згоду на перевірку персональних даних.
 9. Всі ваші підписи повинні бути максимально наближені до зразку в закордонному паспорті.
 10. Використовуйте приклад заповнення анкети на нашому порталі.

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу Бланк анкети заяви на візу в Польщу. Заповнення бланка, правила оформлення заяви на польську візу.

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Анкета на візу в Польщу Оформлення Шенгенської візи в Польщу починається з заповнення анкети. На цьому етапі у багатьох зявляються труднощі: як заповнити та роздрукувати її, щоб Посольство не відмовило у результаті розгляду заяви.

Також ви можете прочитати