Анкета на візу

21.01.2016

Анкета на візу

13.12.2013. Анкета на візу
Анкета на візу

Громадянам Росії і країн СНД для відвідин Республіки Польща потрібно оформити шенгенську візу. Процедура – знайома багатьом. Пакет документів є стандартними, однак деякі особливості в оформленні все-таки є. Найголовніше – анкета на польську візу. Саме некоректне її заповнення може стати причиною відмови в дозволі на в’їзд на територію країни.

Вже з вересня 2011 року анкета на візу в Польщу в обов’язковому порядку повинна бути попередньо зареєстрована в електронній системі e-Konsulat. Тільки в цьому випадку посольство прийме до розгляду інший пакет документів. Дане нововведення істотно спростило всю процедуру, і в результаті черзі в Посольство значно скоротилися, адже заповнена анкета на візу потрапляє в систему задовго до особистого візиту туриста.

Сам документ зовсім не змінився, і він повністю ідентичний тим, які заповнюються при оформленні Шенгену для виїзду в будь-яку іншу країну. Електронна реєстрація документа дозволяє працівникам Посольства більш раціонально контролювати потік аплікантів, які звертаються в службу щодня, і, відповідно, більш структуровано обробляти прохання.

Анкета на візу

Порядок і правила заповнення

бланк можна Знайти на сторінці www.e-konsulat.gov.pl. Варто попередити. анкеті на шенгенську візу Польща вимагає виключно достовірних даних, згодом служба Посольства дуже ретельно перевіряє інформацію апліканта. При виявленні невідповідності вам просто відмовлять в дозволі на в’їзд. Ретельно вивчіть зразок анкети на візу. щоб бути готовим коректно відповідати на запитання.

Отже, ви зайшли на сайт. Для візиту в Посольство потрібно вибрати вільну дату і забронювати її. Лише після цього можна приступати до заповнення анкети на шенгенську візу до Польщі.

Анкета на візу в Польщу:тонкощі і нюанси

Варто врахувати один нюанс. На чітке і коректне заповнення всіх полів запропонованого зразка апптликанту пропонується тридцять хвилин. Не встигли? З’явиться попередження про те, що анкета на шенгенську візу може заповнюватися повторно. Однак вам знову потрібно пройти реєстрацію на порталі, і шукати нові вільні дати для візиту в Посольство.

Якщо ви заповнили анкету на візу і вже зареєстрували її на сайті, але вирішили внести виправлення, документом доведеться давати новий реєстраційний номер. Тому намагайтеся заповнювати всі запропоновані поля дуже уважно.

Щоб укластися в запропонований термін, можна попередньо потренуватися, відкривши зразок заповнення анкети на візу на сайті www.e-konsulat.gov.pl. Це дозволить надалі не робити помилок і в спокійній обстановці ознайомитися з усією інформацією, яку вам потрібно буде надати.

Другий варіант – просто скачати зразок анкети на шенгенську візу та заповнити усі графи у зручний для вас час. Потім ви просто надсилаєте документ в посольство (за допомогою імпортування даних). Якщо простіше, то ви просто можете скопіювати їх в онлайн-варіант. Варто врахувати, документ повинен бути заповнений на комп’ютері (в обов’язковому порядку), і ніяк інакше. Потім він просто роздруковується.

Документ заповнюється російською мовою, але латинськими літерами. Можливе використання англійської або польської (якщо ви ними володієте). Заповнюються всі поля, позначені «зірочкою», інакше документ не буде допущений до реєстрації. Реєстрація анкет на візу. надходять в Посольство, відбувається протягом доби. Сповіщення про це приходить на електронну пошту.

Навіть якщо ви вже зареєстрували документ на офіційному сайті Посольства, заповнена анкета на візу має бути у вас на руках при особистому візиті. Не забудьте, до паперового варіанту обов’язково прикладається особиста фотографія строго встановленого зразка. Знімку не повинно бути більше півроку.

Заповнення анкети на візу є одним з ключових процесів в її отриманні. Анкети всі консульських відділів всіх країн шенгенської зони мають стандартизовану форму і заповнюються аналогічно. Це пов’язано з тим, що отримуючи наприклад візу до Литви, Ви маєте можливість спокійної пересуватися по території усіх країн шенгенської зони.

Неправильно заповнена анкета, допущені помилки в ній є одним з найбільш частих підстав, за яким ставлять відмова у візі. Нижче представлені інструкції щодо заповнення анкети на візу. Будьте уважні і обережні! Не допускайте помилок.

Анкета на візу

Заповнюємо анкету

У верхньому правому куті анкети на візу завжди є місце для фотографії. Приклейте її туди. Фотографія повинна бути на 3.5 4.5 мм

Праворуч анкети йде суцільна колонка вниз. Її заповнювати не треба. Вона зроблена для працівників консульства. Там вони роблять помітки після прийняття Ваших документів.

Далі по пунктах заповнюємо анкету (всі колонки ліворуч).

Пункти 1-3: Треба ввести ПІБ також як в паспорті на останній сторінці. Вводити тільки латиницею.

Пункт 4: Вводимо дату народження у форматі рік-дата-число (приклад 1967-12-05).

Пункти 5-7: Вводимо місце народження. Якщо Ви народилися до 1992 року, то в країні народження записуємо USSR.

Пункти 8-9: Ставимо потрібні хрестики. Якщо Ви не одружений/не одружені, але були, то ставимо розлучений/розлучена.

Пункт 10: Вказується тільки, якщо анкета заповнюється на дитину. У ньому вказуємо дані опікуна. Якщо Ви вказали пункт 10, то у пункті 33 не забудьте вказати, що витрати оплачує спонсор!

Пункт 11: Вводимо довгий номер в паспорті c останньої сторінки. Часта помилка! В номері немає літери O, замість неї треба писати цифру 0.

Пункти 12-15: Заповнюємо як в паспорті. Дату також ставимо рік-дата-число.

Пункт 16: Необхідно вказати орган, що видав паспорт. Він написаний на передостанній сторінці паспорт. Приклад. Радянське РВВС.

Пункт 17-18: Можна заповнювати на кирилиці. Але краще використовувати латинський шрифт. Не допускайте помилку в e-mail. На нього прийде підтвердження реєстрації.

Пункт 19-20: Вказуємо роботу. Можна кирилицею. Якщо пенсіонер, то пишемо пенсіонер і дублюємо пункт 17. Також робимо і з дітьми і безробітними. У професії вписуємо відповідно «дитина» або «тимчасово не працюю».

Пункт 21: Вкажіть мету вашої поїздки.

Пункти 22-24: Вказуйте у відповідності з Вашими намірами.

Пункт 25: Для багаторазової візи ставимо 90. Якщо Ви подаетесь на національну візу, то вписуйте 180.

Пункт 26: Ставимо візи за останні 3 роки. Починаємо з останньою. Дати у форматі рік-дата-число.

Пункти 27-28, 31: пропускаємо.

Пункти 29-30: ставимо коридор Вашої поїздки. Краще ставимо побільше. Не покарають.

Пункт 32: Пишемо дані запрошуючої особи. Для візи за покупками – дані магазину, для туристичної візи – готелю, для ділової візи – фірми.

Пункті 33: Якщо не дитина, то пишемо сам заявник.

Пункти 34-36: Пропускаємо.

Далі ставимо скрізь галочки, дату подання, розписуємося і вказуємо місто подачі.

Як бачите, можна допустити помилку в різних пунктах анкети на візу. Компанія Белтурист допоможе Вам вирішити будь-яку проблему, пов’язану з відкриттям шенгенської візи. Наші менеджери завжди раді Вашим дзвінкам.

Velcom: (029) 338 10 20

МТС: (029) 549 03 05

Короткий опис статті: анкета для візи в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Анкета на візу 13.12.2013. Анкета на візу Громадянам Росії і країн СНД для відвідин Республіки Польща потрібно оформити шенгенську візу. Процедура – знайома багатьом. Пакет документів є стандартними, однак деякі особливості в оформленні все-таки є.

Також ви можете прочитати