Апеляція в посольство, як подати апеляцію в посольство на відмову у візі .

05.01.2016
Апеляція в посольство, як подати апеляцію в посольство на відмову у візі . відмову візі

Апеляція в посольство

Страх отримати відмову у візі багатьох мандрівників стримує від відвідування країн Шенгенської угоди. Часто бувають ситуації, коли тур і авіаквитки вже викуплені, валізи зібрані та тут раптом всі плани рухнули через рішення консула, який було прийнято не на Вашу користь. Наявність штампа в паспорті про відмову у візі ще не вирок. Не варто кидатися в усі тяжкі, міняти паспорт, летіти в Єгипет або Туреччину, щоб «закрити» відмова. У Консульстві адже теж не дурні люди, тому не варто забувати про системі SIS . куди заносяться дані про те, що Ви отримали відмову і з якої причини.

Відмова у візі – це штамп у закордонному паспорті про прийом документів, на який не наклеєна віза. На штампі про відмову зазначена інформація про дату подачі документів в посольство і тип візи, яка запитувалася. Разом зі штампом про відмову Вам обов’язково повинні видати формуляр, де буде вказана причина відмови у візі.

Найчастіше причиною відмови у візі стають банальні помилки, допущені при оформленні документів.

Якщо з Вами все ж таки трапилась неприємність, і Ви отримали відмову у візі – не варто впадати у відчай! Є кілька способів вирішення даної ситуація, одна з яких Оформлення апеляції .

Апеляція в кожне Посольство має свої особливості:

  • Терміни подачі;
  • Мова оформлення апеляції;
  • Термін розгляду заявки;
  • Особливості написання.

Якщо всі норми і умови дотримані, то ймовірність отримати візу на місці штампа з відмовою досить висока. Для отримання більш детальної інформації звертайтеся за консультацією до наших фахівців .

Дзвоніть нам прямо зараз!

Ми відповімо на всі наявні у вас

Короткий опис статті: посольства польщі Відмовили у візі? Не варто впадати у відчай. Компанія Get Visa дасть детальну консультацію та допоможе оформити апеляцію в посольство. Телефонуйте: (066)265-14-11 відмова у візі,відмова в шенгенській візі,як подати апеляцію в посольтво

Требуется виза. Заходите!

Апеляція в посольство Страх отримати відмову у візі багатьох мандрівників стримує від відвідування країн Шенгенської угоди. Часто бувають ситуації, коли тур і авіаквитки вже викуплені, валізи зібрані та тут раптом всі плани рухнули через рішення консула, який було прийнято не на Вашу користь.

Також ви можете прочитати