Без рубрики

Документи на візу в Іспанію

28.12.2015
Документи на візу в Іспанію іспанську візу

Документи на візу в Іспанію

Документи на візу в Іспанію цілком реально зібрати самостійно. За посиланням ви можете почитати про порядок отримання візи в Іспанію. Все необхідно збирати ретельно, адже від цього залежить отримання візи. Оформлення візи (шенген) – процес не складний, але підходити до нього потрібно відповідально. При підготовці документів, будь ласка, переконайтеся, що ви вибрали відповідну категорію візи, а також зібрали все, що потрібно саме вам список здається великим, але нікому зазвичай не потрібні всі документи, просто у списку позначені різні ситуації).

Щоб зрозуміти, які документи на візу в Іспанію вам потрібні, визначте, в якій Візовий центр ви їх будете здавати і з якою метою відправляєтеся в Іспанію. Якщо візу робить туроператор, він може дати власний список документів на візу – це часто зустрічається.

Нижче представлені списки документів для отримання віз в Іспанію громадянами РФ і іноземними громадянами, які проживають на території Російської Федерації.

Документи на туристичну візу в Іспанію

Підходить для одноразових та багаторазових туристичних поїздок до Іспанії на строк не більше 90 днів. Майже завжди видають іспанську мультивізу, яка дозволяє пересуватися по всій Шенгенській зоні, неодноразово в’їжджаючи в неї. Зараз не рідкісні випадки видачі віз на півроку, рік і навіть два роки. Однак ви можете знаходитися в Європі не більше 90 днів протягом будь-180.

Список документів на іспанську візу для тих, хто збирається просто відпочити там – в готелі або по туристичній путівці. Якщо ви робите візу в Іспанію через туроператора, список може відрізнятися. Особливо уважно потрібно підійти до заповнення анкети на візу в Іспанію. Туристична віза в Іспанію не дає права на роботу!

Можливо, вам також будуть корисні наступні посилання:

Шенгенська віза. Документи. Транзит через Іспанію

Якщо ви збираєтеся через Іспанію в інші країни (не відносяться до країн Шенгенської угоди), то необхідно зібрати наступні документи для транзитної візи. Транзитна віза в Іспанію передбачає необхідність залишати межі «чистої зони» аеропорту в Іспанії. Крім того, транзитна віза потрібна тим, у кого в Європі буде більше однієї пересадки (тоді в «чистій зоні» не вийде залишитися точно, оскільки один з рейсів буде внутришенгенским). Якщо, наприклад, ви летите відпочивати в Португалії через Іспанію, то транзитна віза не потрібна, достатньо буде зазвичай туристичної португальської.

Професійний візит до Іспанії (категорія бізнес). Документи на візу

Щоб зробити іспанську візу на запрошення від фірми, необхідно зібрати наступні документи.

Візит на запрошення приватної особи

Оформлення візи в Шенген на запрошення підходить вам, якщо у вас живе в Іспанії друг або родич. Для отримання потрібні такі документи.

Варто відзначити, що інформація про документи на візу Шенген відповідає даним сайту візового центру Іспанії на кінець 2014 року. Будь ласка, пам’ятайте, що правила можуть змінюватися (раз в декілька років).

Оформлення візи в Шенген через Візові центри Іспанії займає кілька днів. Якщо документ потрібен раніше, ви можете оформити термінову візу в Іспанію. Список документів той же, але вартість вище. Крім того, термінові візи зазвичай видаються на менший термін.

Шенгенська віза в Іспанію (якщо вона не має обмежуючих відміток) дає право перебувати на території наступних країн і вільно пересуватися між ними: Австрія, Угорщина, Бельгія, Голландія, Німеччина, Данія, Ісландія, Іспанія, Польща, Мальта, Словенія, Греція, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Норвегія, Швеція, Португалія, Словаччина, Франція, Фінляндія, Чеська Республіка, Швейцарія, Румунія та Естонія.

Удачі в отриманні візи в Іспанію!

Короткий опис статті: документи для шенгенської візи в іспанію Документи на візу в Іспанію: все про те, які документи потрібно зібрати, щоб отримати іспанську візу. Туристична віза в Іспанію — список документів Візового центру. документи на іспанську візу, туристична віза в Іспанію, анкета на іспанську візу, шегенская віза документи Іспанія, зробити іспанську візу, документи для отримання іспанської візи, документи на візу в Іспанію

Требуется бизнес виза. Заходите!

Документи на візу в Іспанію Документи на візу в Іспанію цілком реально зібрати самостійно. За посиланням ви можете почитати про порядок отримання візи в Іспанію. Все необхідно збирати ретельно, адже від цього залежить отримання візи.

Також ви можете прочитати