Документи на візу в Німеччину . Віза в Німеччину

09.01.2016
Документи на візу в Німеччину . Віза в Німеччину подавати документи

Документи

Візовий центр Німеччини в Москві (Germany Visa Centre) може отримати для Вас візу в Німеччину без особистої присутності в консульстві з наданням мінімального комплекту документів.

Ми маємо право подавати документи на туристичні і ділові німецькі візи для громадян Росії, Білорусі та України. Громадянам України потрібно обґрунтувати отримання візи на території Росії наданням копій виду на проживання або інших документів.

Громадяни Росії — дорослі віком 18 років

Для учнів: довідка з місця навчання

Громадяни Російської Федерації — діти до 18 років

  1. Ксерокопія свідоцтва про народження
  2. Оригінал закордонного паспорта
  3. Довідка з місця роботи батьків
  4. Виписка по рахунку батьків
  5. Дві кольорові фотографії на білому фоні 3,5-4,5
  6. Згоду на виїзд від другого батька якщо не їде в поїздку (строк згоди на виїзд впливає термін дії візи — повинен бути максимальним)
  7. Ксерокопії паспортів батьків з діючою візою (якщо документи дитини подаються без документів батька)
  8. Ксерокопія РФ паспортів батьків, сторінку з даними.

Додаткові документи для іноземців

Іноземці, які перебувають на території Російської Федерації на умовах постійного проживання повинні подавати документи в Посольство Німеччини в Москві тільки особисто (за винятком громадян Білорусії та України). В якості підтвердження легального перебування на території Росії може бути наданий один з наступних документів.

Короткий опис статті: список документів на візу в німеччину Повний перелік документів, необхідних для отримання німецької візи.

Требуется бизнес виза. Заходите!

Документи Візовий центр Німеччини в Москві (Germany Visa Centre) може отримати для Вас візу в Німеччину без особистої присутності в консульстві з наданням мінімального комплекту документів. Ми маємо право подавати документи на туристичні і ділові німецькі візи для громадян Росії, Білорусі та України.

Документи на візу в Німеччину . Віза в Німеччину подавати документи

Також ви можете прочитати