Допомога в оформленні шенгенських віз

17.12.2015
Допомога в оформленні шенгенських віз Грін кард

Допомога в оформленні шенгенських віз

Для подачі документів у відповідне дипломатичне відомство з метою відкриття шенгенської візи, необхідно правильно підготувати пакет документів відповідно до мети перебування в цій країні. Всі документи повинні бути підготовлені згідно з вимогами консульства згідно з визначеним типом візи, за який Ви збираєтеся виїжджати.

Наші послуги

Запис в консульство

Якщо Ви хочете записатися в консульство цікавить Вас країни з першого разу, і не хочете численне раз дзвонити на платні номери для запису і отримувати дикі рахунку в кінці місяця, кваліфіковані співробітники нашої компанії допоможуть Вам здійснити запис в будь-консульство і в максимально короткі терміни.

Вартість запису в консульство — від 100 грн.

Заповнення анкети на візу

Важливим етапом для отримання візи є заповнення візової анкети. Як показує практика, навіть самі освічені люди часто допускають помилки, які згодом призводять до відмови у видачі візи.

В анкеті є безліч питань, на які треба просто відповідати «ні» або «так», але їх формулювання має на увазі хороше знання туристом правил англійської мови або мови країни, в яку оформляється віза). Одна справа — мова розмовна, на рівні «Як пройти до музею», і інше — кілька сторінок анкетних даних, де від одного неправильно понятий питання залежить доля візи.

Звернувшись в нашу компанію, Ви позбавите себе від необхідності заповнення анкети на візу, наші співробітники зроблять це за Вас.

Вартість заповнення анкети на візу — від 10 євро

Консультація з підготовки документів для Посольства

Співробітники нашої компанії нададуть Вам кваліфіковану консультацію по країні, що Вас цікавить.

З усіх питань, пов’язаних з оформленням віз, звертайтеся до наших фахівців. Оформлення візи може зайняти дуже тривалий час (все залежить від типу візи і країни, в яку Ви прямуєте) тому не варто відкладати оформлення візи на потім.

Консультація з підготовки документів включає:

  • надання повного переліку необхідних документів, враховуючи індивідуальні особливості клієнта;
  • перевірка правильності оформлення документів;
  • консультація щодо оформлення запрошення;
  • підготовка до усіх видів співбесід в Консульстві;
  • моделювання та опрацювання складних ситуацій.

Вартість консультацій:

Надання повного переліку необхідних документів, враховуючи індивідуальні особливості клієнта — 50 грн.

Перевірка правильності оформлення документів- 100 грн.

Моделювання та опрацювання складних ситуацій- 150 грн.

Подача документів на візу без особистої присутності

Ви плануєте отримати візу, але немає вільного часу для подачі документів? Потрібно оформити візу керівнику без його присутності в Консульстві? Ви проживаєте в іншому місті, і немає можливості приїхати на подачу в Київ?

Вартість подачі на візу без особистої присутності — 50 євро

Страхування

Всі Консульства Євросоюзу висунули обов’язкова вимога — наявність страховки у всіх заявників на візу. Страховка для візи оформляється в будь-якій страховій компанії, яка має відповідну акредитацію в Консульстві тієї країни, куди Ви відкриваєте візу.

Страховка для Шенгенської візи повинна бути не менше 30 000 євро. Це та сума, яку Вам виплатить страхова компанія, якщо під час поїздки Ви постраждаєте за волею нещасного випадку.

Наша компанія здійснює страхування мандрівників, які виїжджають за кордон.

Багато країн, з якими встановлено візовий порядок в’їзду, вимагають наявність полісу медичного страхування при оформленні візи. До числа таких країн входять країни Шенгенської зони: Австрія, Бельгія, Угорщина, Греція, Німеччина, Данія, Ісландія, Іспанія, Італія, Латвія, Литва, Люксембург, Мальта, Нідерланди, Норвегія, Польща, Португалія, Словаччина, Словенія, Франція, Фінляндія, Чехія, Швеція, Естонія.

Для туристів, які не досягли 60-річного віку, які не планують заняття спортом під час подорожі, вартість страховки для візи становить 2,5 — 3 грн./добу.

Не важливо, чи оформляєте ви тур через нашу компанію або через будь-яку іншу. Чи скористалися ви нашими консультаційними послугами з оформлення віз чи ні — страховка вам все одно необхідна і ми завжди можемо виписати її як вам у нас в офісі, так і вислати вам кур’єром, що б позбавити вас від зайвої біганини.

Грін кард

Грін кард (Зелена Карта) — це обов’язкова страховка для вашого автомобіля, яка необхідна кожному, хто планує поїздку в Європу на своєму авто. Грін кард є міжнародним стандартом страхування цивільної відповідальності

Термінова Віза

Добре, коли у Вас є час ретельно спланувати поїздку, підготувати всі документи і оформити візу для поїздки закордон, але в житті кожної людини трапляються непередбачені обставини, наприклад, терміново знадобилося летіти в іншу країну на запрошення, інакше є шанс втратити роботу. І ось тоді Вам на допомогу прийдуть фахівці нашої компанії, які всього за 1 день оформлять термінову візу!

На сьогоднішній день терміново оформити візу реально лише через кілька Консульств, з різними умовами і різним набором необхідних документів.

Вартість термінової візи за 1 день — 400 євро

Оформлення закордонних паспортів, дитячих проїзних документів, внесення даних про дітей до паспорта батьків для жителів України.

У нас Ви зможете швидко і якісно оформити закордонний паспорт (дитячий проїзний документ або вписати дитину в паспорт. Все це без величезних черг у Відділах!

Короткий опис статті: термінова віза в польщу Детальну консультацію щодо оформлення шенгенської візи Ви можете отримати за телефонами: (066) 563 09 29 або (096) 332 80 44. Телефонуйте нам вже сьогодні! як оформити шенгенську візу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Допомога в оформленні шенгенських віз Для подачі документів у відповідне дипломатичне відомство з метою відкриття шенгенської візи, необхідно правильно підготувати пакет документів відповідно до мети перебування в цій країні.

Допомога в оформленні шенгенських віз Грін кард

Також ви можете прочитати