Без рубрики

Довгострокова бізнес віза в Чехію

16.12.2015
Довгострокова бізнес віза в Чехію Довгострокова бізнес

Довгострокова бізнес — віза в Чехію

Ви маєте право на отримання довгострокової візи в Чехію. якщо ви у відповідності з «Торговим законом» зареєстрували фірму і є її директором (за законом у фірми може бути і кілька директорів). Чеська Республіка останнім часом посилює вимоги до отримання ВНЖ. Буквально кілька років тому можна було подати документи на отримання ВНЖ на підставі підприємницької діяльності відразу після реєстрації фірми чи приватного підприємця. Зараз Чехія перейняла і активно практикує схему видачу виду на проживання, яка вже давно діє у багатьох інших країнах Єврозони.

Ця схема припускає наявність та, найголовніше, розвиток діючого бізнесу на території Чеської Республіки. Передбачається, що на початковому етапі розвитку своєї справи заявнику вистачить і короткострокових віз до 90 днів на півроку. Тому наша компанія рекомендує подавати заяву на довгострокову візу НЕ РАНІШЕ ніж через кілька місяців активної діяльності вашої фірми. В іншому випадку дуже велика ймовірність відмови.

Необхідні документи:

ксерокопії 1 і 2 сторінок закордонного паспорта з фотографією і підписом (термін дії закордонного паспорта — не менше 18 місяців),

ксерокопії сторінок закордонного паспорту з шенгенськими візами (з печатками про в’їзді і виїзді),

ксерокопія свідоцтва про народження, засвідчену нотаріально або оригінал (вказати дівоче прізвище матері),

довідка про несудимість з місця проживання,

домашня адреса постійного місця проживання, індекс,

посада, місце роботи, адреса підприємства, індекс,

якщо одружений (замужем) – ім’я, прізвище дружини (чоловіка), дівоче прізвище дружини, дата і місце народження,

якщо є діти — імена, прізвища, дати народження,

довіреність на відкриття рахунку в банку,

довіреність на отримання чеської довідки про несудимість (формуляри довіреностей ми надішлемо вам електронною поштою).

Звертайтеся, будь ласка, ми працюємо в Чехії з 1995 року.

Короткий опис статті: віза в чехію Довгострокова бізнес — віза в Чехію. Чеське агентство нерухомості PragaDom.cz пропонує купити будинки, квартири та земельні ділянки у Чехії. Продаж новобудов за цінами забудовника, індивідуальне будівництво будинків і котеджів, довірче управління нерухомістю в Празі. Бізнес – імміграція до Чехії, покупка готового бізнесу. віза, нерухомість, прага, чехія, за кордоном, за кордоном, зарубіжна, придбати, купити, продаж, ціни, вартість, каталог, будинок, квартира, ділянка, купівля, елітна, дешева, недорого, житлова, комерційна, бізнес, внп, вид на проживання, пмж, імміграція, агентство, новобудови, забудовник

Требуется виза. Заходите!

Довгострокова бізнес — віза в Чехію Ви маєте право на отримання довгострокової візи в Чехію. якщо ви у відповідності з «Торговим законом» зареєстрували фірму і є її директором (за законом у фірми може бути і кілька директорів).

Також ви можете прочитати