Довідник по США, розділ: віза в США, посольство США в Москві

21.12.2015
Довідник по США, розділ: віза в США, посольство США в Москві Візової служби

Сполучені Штати Америки —
віза в США

Те, які документи Ви повинні представити в консульську службу, залежить від категорії візи, за наданням якої Ви звертаєтеся.

Для оформлення ділової, туристичної або гостьової візи в США категорії B1/B2 вам знадобляться наступні документи:

Діючий закордонний паспорт.

1 кольорова фотографія в анфас. Розміри фотографії –5х5 см; голова повинна знаходитися в центрі кадру. Розміри голови на знімку (від маківки до підборіддя) – 2,5-3,5 см; очі повинні знаходитися на рівні від 2,8 до 3,5 см від нижнього краю фотографії.

Заяву на візу за стандартною формою DS-156 (додатково всі особи чоловічої статі у віці від 16 до 45 років заповнюють анкету DS-157 ). Анкети слід заповнювати на кожного заявника незалежно від віку. Окрема анкета і фотографія потрібна навіть немовляті.

Броня готелю або запрошення від юридичної або фізичної особи. Запрошення оформляється у вільній формі, його не треба завіряти нотаріально. Із запрошення повинно бути ясно. хто, кого, з якою метою і на який термін запрошує. Без проблем можна використовувати факс-копію запрошення або його скан відправлений по електронній пошті.

Згідно американського імміграційного законодавства кожна людина звертається за гостьовою, туристичною або бізнес візою в США повинен зуміти на інтерв’ю в посольстві довести відсутність імміграційних намірів.

Це правило поширюється на всіх, не залежно від того, чи відвідував раніше людина Сполучені Штати чи ні. Список документів, який рекомендується подавати в посольство або консульство США для доказу імміграційних намірів можна знайти на сторінці «віза в США » сайту Візової служби.

Оформлення візи в посольстві США в Москві може зайняти від 1 до 4-х тижнів в залежності від сезону і завантаження посольства. Як правило, найдовше візи оформляються в період з квітня по липень. Посольство США в Москві рекомендує звертатися за отриманням візи завчасно, бажано за 1-2 місяці до передбачуваної дати поїздки!

Прийом документів на оформлення візи в США у Москві здійснюється по робочих днях з 10.00 до 18.30 за адресою: вул. Садова-Кудринська, будинок 11 (будівля Федеральної антимонопольної служби), офіс 419д. Контактні телефони Візової служби +7 (495)232-0059 і (495)933-5193

Мешканці Москви мають можливість для оформлення візи в США викликати кур’єра додому або в офіс. Докладніше про цю послугу можна дізнатися за вказаними вище телефонами.

Мешканці інших міст можуть переслати документи експрес-поштою (для пересилання документів з Росії рекомендуємо користуватися послугами компаній Гарантпост, Поні-експрес і DHL).

Адреса для відправлення експрес-пошти: Москва, вул. Садова-Кудринська, д. 11, офіс 419д, Візова служба МАРП. тел. +7(495)232-0059, внутрішній

тел. 74-46.

Збори за оформлення візи

збір у розмірі 2600 рублів за розгляд заяви на візу;

послуги Візової служби 3900 руб.;

збір за доставку 700 руб.;

збір за візу 0 (віза на рік з можливістю багаторазового або одноразового в’їзду) або 3000 рублів (багаторазова віза з терміном дії 2 роки).

Всі вищеназвані збори оплачуються при подачі заяви на візу. Оплата проводиться тільки в рублях.

В записну книжку туриста . Напевно коло Ваших інтересів не обмежиться подорожами по Америці і, можливо, в недалекому майбутньому Ви захочете відвідати туманний Альбіон. У цьому випадку Вам необхідна віза в Англію. Наша візова служба допоможе в оформленні візи в посольстві. Вам не доведеться витрачати особистий час, досвідчені кур’єри все зроблять самі. Контактний телефон Візової служби Consulting AB (495) 2320059.

Короткий опис статті: віза в сша

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Сполучені Штати Америки — віза в США Те, які документи Ви повинні представити в консульську службу, залежить від категорії візи, за наданням якої Ви звертаєтеся. Для оформлення ділової, туристичної або гостьової візи в США категорії B1/B2 вам знадобляться наступні документи:

Довідник по США, розділ: віза в США, посольство США в Москві Візової служби

Також ви можете прочитати