E-konsulat.gov.pl

22.01.2016
E-konsulat.gov.pl якщо попередня віза

Що б отримати візу вам необхідний наступний пакет документів

Заповнена та зареєстрована візова анкета (УВАГА. З 29,08,2011 консульство припиняє прийом незареєстрованих виправлених анкет. Заповнюєте анкету уважно. При незначних помилки(опечатки) допускаються виправлення безпосередньо при подачі в консульстві)

Мінськ: копія та оригінал вашого запрошення з польської магазину

Гродно: оригінали Ватів (якщо попередня віза була na zakupy) та заяву про намір здійснити покупки.

Брест: оригінали Ватів (якщо попередня віза була na zakupy) та заяву про намір здійснити покупки (якщо попередня віза була якою завгодно іншої візи або не було взагалі)

УВАГА: Запрошення для отримання візи «за покупками» потрібно тільки в Мінському консульстві для отримання БАГАТОРАЗОВОЇ візи (незалежно від Вашої прописки-реєстрації).

Для ОДНОРАЗОВОЇ візи з квітня 2012 року запрошення не обов’язково, можна написати заяву за зразком в консульстві.

Ксерокопія паспорта — сторінки з особистими даними (білоруський паспорт стор. 30-33), хорошої якості, на аркуші формату А4.

Копії попередніх шенгенських віз за останні 3 роки.

Одна біометрична фотографія

вимоги до фотографії

Медична страховка на суму не менше 30000 євро(50000 доларів США), дійсна на ВСІЙ території Шенгенської зони. Можна взяти відразу на рік(якщо будете їздити часто), або кожен раз для кожної поїздки (якщо не дуже часто).

Консульський збір: 60 євро(приймаються монети і копійки).

УВАГА: перед тим як подавати документи в посольство, слід зробити ксерокопію запрошення, тому що його у вас можуть вимагати на кордоні.

ЗВЕРТАТИСЯ ЗА ОТРИМАННЯМ ШЕНГЕНСЬКОЇ ВІЗИ «ЗА ПОКУПКАМИ» МОЖНА НЕЗАЛЕЖНО ВІД РЕЄСТРАЦІЇ В БУДЬ-якому МІСТІ МІНСЬКУ, БРЕСТІ АБО ГРОДНО!

Короткий опис статті: посольство польщі в бресті автоматична реєстрація анкет на e-konsulat.gov.pl

Требуется виза. Заходите!

Що б отримати візу вам необхідний наступний пакет документів Заповнена та зареєстрована візова анкета (УВАГА. З 29,08,2011 консульство припиняє прийом незареєстрованих виправлених анкет. Заповнюєте анкету уважно.

E-konsulat.gov.pl якщо попередня віза

Також ви можете прочитати