Електронна реєстрація візових анкет e-konsulat . Подорожній

21.01.2016

Електронну реєстрацію візових анкет

Така картина спостерігається в консульствах Республіки Польща у Львові, Луцьку, Вінниці. Цікаво, що неможливо зареєструватися в консульській установі, на якому ви не належите територіально, — пояснюють консультанти Севастопольського та Харківського консульств. Тому, якщо ви знаєте приблизний час отримання всіх необхідних документів від роботодавця для отримання візи (Oswiadczenie або Zezwolenie), тоді варто реєструвати анкету завчасно. Як вказано на сайті e-konsulat

Анкети, які не пройшли реєстрацію на сайті http://www.e-konsulat.gov.pl/ прийматися не будуть.

Пункти прийому візових анкет

Якщо у вас немає можливості відвідати консульство Республіки Польща, тоді варто вдатися до послуг візових центрів. Отримати більш детальну інформацію про візові центри у вашому місті, можна за телефоном:

Привіт! Мене хвилює таке питання: якщо я заповнила анкету і їй присвоїли номер, але на чергу не можу записатися число викидає але на чергу не ставить?( Так я зареестрирувалась чи ні?

Відповісти Електронна реєстрація візових анкет e-konsulat . Подорожній
Електронна реєстрація візових анкет e-konsulat . Подорожній
Osobennaya 03.07.2015 в 09:05

Здравстуйсте, Наталія

Я не екстрасенс, і мені важко зрозуміти, які дії ви робите, оскільки я не знаю всіх деталей:

Короткий опис статті: посольство польщі в бресті У вересні 2011 року набрали чинності зміни у процедурі подачі анкет для отримання польських національних і шенген віз. Нововведення полягає в тому, що віза в польщу,реєстрацію візових анкет,робота в польщі,приклад заповнення візової анкети у польщу,Подорожі та візова інформація

Требуется виза. Заходите!

Електронну реєстрацію візових анкет Така картина спостерігається в консульствах Республіки Польща у Львові, Луцьку, Вінниці. Цікаво, що неможливо зареєструватися в консульській установі, на якому ви не належите територіально, — пояснюють консультанти Севастопольського та Харківського консульств.

Також ви можете прочитати