F1 віза в США. Студентська віза в США . NYC-Brooklyn.ru ТОВ ВІЗА

11.12.2015

F1 віза в США. Студентська віза в США

F1 віза в США. Студентська віза в США . NYC-Brooklyn.ru ТОВ ВІЗА

Напевно у більшості студентів візи J1, які прибули в Америку за програмою «Work and Travel» виникало питання: «Як залишитися в США на тривалий термін легально, не зіпсувавши при цьому статус?». Можу вас порадувати, така можливість є — студентська віза в США F1 або зміна статусу на навчальний .

За весь свій час перебування в США я змінив 3 коледжу (у США їх називають не коледж, а просто «школа»). Отже, що ж це за віза в США така F1 і що за статус вона дає.

Віза F1 США призначена для тих, хто планує навчання в Америці за академічною програмою або програмою ESL (курси англійської мови).

    Пропоновані програми розраховані для всіх рівнів володіння англійською мовою, від початківця до просунутого. Перед надходженням з вами проведуть співбесіду або попросять здати комп’ютерний тест, який покаже рівень вашого англійської мови і визначать в якій групі ви будете вчитися.

Коледж має ліцензії департаменту освіти, а також уповноважена, відповідно до федерального закону США, приймати на навчання іноземців з неімміграційним статусом (наприклад, у кого статус J1 або туристичний). Тривалість навчання залежить від обраної програми і зазвичай становить від 4 тижнів до 24 місяців. Коледж видає вам документ I-20, де і буде вказано на скільки місяців ваше навчання, тобто легальне перебування в США визначається цим документом.

Людина, що знаходиться в США в студентському статус F1, повинен навчатися за програмою повної зайнятості згідно з правилами, затвердженої Службою імміграції і натуралізації США, що складає 18 годин на тиждень. Це одне з головних правил, не можна його порушувати, інакше вас можуть відрахувати та анулювати статус і, відповідно, доведеться покинути країну, інакше ваш статус перейде в статус нелегала. У кожній школі є співробітники, які стежать за відвідуваністю студентів і повідомляють про це в імміграційну службу. Але за правилами, зазвичай, 30% дозволяється пропустити.

Студентський статус F1 в США дає право офіційної роботи 20 годин на тиждень в межах кампусу (не у всіх американських навчальних закладах, уточнюйте відразу при виборі і надходження). Тобто за межами школи працювати не можна. У більшості навчальних закладах працювати в кампусі ви зможете тільки провчившись мінімум 1 рік. Для офіційної роботи в місті вам потрібно отримати SSN (Social Security Number — Номер соціального забезпечення), а його по візі F1 не видають. У виняткових випадках імміграційна служба може видати дозвіл працювати в статусі F1, і поза кампуса. Щоправда ці випадки строго обмежені, такі як несподівані тимчасові фінансові труднощі і інші виняткові обставини, пов’язані з фінансами. Наприклад, ваш спонсор навчання несподівано збанкрутував. І тому володар візи F1 має право звернутися в імміграційну службу, і має шанс отримати дозвіл на роботу, що дуже і дуже важливо. Крім того, в США завжди можна знайти роботу на кеш (cash – готівку), де Social Security Number не потрібно.

При бажанні студент може перейти в інший навчальний заклад, цей процес називається трансфер. Не всі знають про деякі нюанси і секрети даного перекладу. Під час трансферу, тобто переклад з старої школи в нову, у вас буде можливість не починати навчання відразу. За законом ви можете ще 2 місяці перебувати у США легально за I-20 старої школи (тим самим зекономити кошти на оплаті за навчання за 2 місяці, а це приблизно $1000, чималі гроші) і після цього продовжити навчання.

Переваги студентської візи F1

    — Отримати візу F1 може практично будь-який громадянин у віці від 18 до 40 років.

— Віза F1 дає можливість вільного пересування на території США та виїзду за її межі, протягом терміну дії візи.

— Можливість переказу в будь-який інший навчальний заклад в США.

— Перебуваючи в США, в будь-який час Ви можете змінити студентський статус F1 на будь-який інший.

— Можливість продовження статусу F1 і перебувати на території США легально до 6 років і більше.

Звертайтеся до нас за допомогою в отриманні навчальної візи F1 США. За всю нашу роботу, ми маємо солідним досвідом в оформленні навчальної візи в США. В чому вже переконалися люди, отримавши американську візу F1 з нашою допомогою. Кожен коледж має свої нюанси, вдало вибравши коледж можна заощадити чималі гроші.

Короткий опис статті: віза в сша F1 віза в США. Студентська віза в США. Переваги студентської візи у США. Оформлення та отримання навчальної візи в США студентська віза в сша,навчальна віза в сша,віза f1,віза f1 в сша,студентська віза f1,навчальна віза в сша f1,статус f1,зміна статусу в сша,навчання в сша,курси esl

Требуется виза в Польшу. Заходите!

F1 віза в США. Студентська віза в США Напевно у більшості студентів візи J1, які прибули в Америку за програмою Work and Travel виникало питання: Як залишитися в США на тривалий термін легально, не зіпсувавши при цьому статус?.

Також ви можете прочитати