Fimip-ru Бізнес Польське консульство у Луцьку звинувачують у продажу

26.12.2015
Fimip-ru Бізнес Польське консульство у Луцьку звинувачують у продажу консульство Луцьку

Польське консульство у Луцьку звинувачують у продажу шенгенських віз

Автор тексту: Козар Серафим Святославович

За даними видання, яке також посилається на заяви працівників самого польського представництва, ряд службовців консульства у Луцьку організували злочинну групу, котра займалася нелегальною видачею віз повіям та могла бути замішана у торгівлі дітьми. Більш того, за даними газети, зараз українська та німецька поліція ведуть спільне розслідування у справі затриманих у Німеччині повій, які в більшості випадків мали польські візи, видані консульством у Луцьку.

В самому Луцьку сильно здивувалися, що інформація про порушення в польському консульстві спливла назовні тільки зараз. Як повідомляє українське агентство УНІАН, подібна ситуація склалася ще два роки тому. Джерело, близьке до консульства, заявив агентству, що працівники консульства спільно з місцевим підприємцем, у якого консульство орендує приміщення, організували злочинну групу, яка займалася «практично монопольним» продажем польських віз. Візи обходилися клієнтам ділків приблизно від 300 до 900 євро.

У цю групу, серед інших, входить головний візовий консул у Луцьку, стверджує УНІАН. «Громадськість взагалі здивована, що тільки зараз з-за цього піднявся скандал, тому що все в Луцьку знають, де і за скільки можна зробити візу», — сказав співрозмовник агентства.

При цьому, мешканці міста неодноразово інформували про корупцію у Луцькому консульстві його працівників та польських журналістів, зазначивши, що відповідні документальні підтвердження мають навіть українські правоохоронці.

Крім того, візи у польському консульстві в Луцьку могли також отримати не тільки українці, але й іноземці, які на Україні не живуть. Повідомляється, що пропуск в Шенген через поляків отримували афганці, чеченці, іранці і мешканці Африканського континенту.

«Видачу нелегальних віз поставили на потік та практично повністю монополізували цей ринок, а це десятки тисяч євро в день. Взагалі не стояло питання неможливості видачі віз, за гроші можна було зробити все», — сказав джерело.

Згідно з офіційною статистикою, польське консульство у Луцьку займає друге місце за кількістю виданих віз. За півроку там було видано близько 56 000 віз, що на 2 000 менше, ніж за перші півроку 2011. Більше всіх віз видає польське консульство у Львові (більше 160 000). На третьому місці — київське представництво (39 500 віз). Всього Польща за шість місяців 2012 року видала українцям близько 312 000 віз — на 36 000 (13%) більше показників січня-червня минулого року.

Польська прокуратура поки відмовляється коментувати скандал, який розгорівся навколо консульства в Луцьку. За даними українського телеканалу ТСН, жодному працівнику з семи консульств Польщі не було висунуто офіційних звинувачень у корупції.

Лешек Голавський, прес-секретар Апеляційної прокуратури в Катовіцах, яка зараз займається цією справою, лише повідомив, що «там є підозрювані, які подавали неправдиву інформацію в документах щодо запрошень або документування перебування громадян України у Польщі. Зате жодному працівнику посольства або консульства не пред’явлено обвинувачення по цій справі».

Відмовилися коментувати інформацію в МЗС Польщі. Експерти кажуть, що ринок нелегальної видачі Шенгенських віз на Україні набуває катастрофічних масштабів. Згідно з даними громадської організації «Європа без бар’єрів», більше третини заявників в Україні при отриманні віз звертаються до послуг посередників.

При цьому йти в обхід українців змушують самі працівники європейських консульств. Так, одна з туристок заявила Deutsche Welle, що, наприклад, консульство Нідерландів відмовило у візі мешканці Києва тільки на тій підставі, що працівникам консульства здалося підозрілим, що вона їде в Амстердам влітку, оскільки це не сезон для екскурсій.

Tuesday, 06-Nov 12

Рекомендовані новини

06-Nov 12. Ну і в третіх, з причини недовіри до російським інвесторам багато російські банки самі беруть кредити за кордоном. В Європі рівень інфляції істотно нижче, а тому і процентні ставки, відповідно, набагато більш низькі.

06-Nov 12. Так, наприклад, до початку навчального року близько 35 тисяч шкіл будуть відремонтовані і вже побудовано близько 63 нових шкіл. Як і всі інші школярі, учні Краснодарського краю повинні почати навчальний рік вчасно.

06-Nov 12. Зараз за законом кожен куплений в Росії квиток можна здати без будь-яких штрафів, тобто отримавши назад його повну вартість. Такий порядок покликаний знизити ціни на квитки та підвищити фінансову стійкість авіакомпаній.

06-Nov 12. Мета тендерів — виробити нові методики моніторингу блогосфери пише сегодня » » Комерсант». На основі отриманих даних вкидати потрібну інформацію в соцмережі почне система «Шторм-12».

06-Nov 12. Оператор має намір виплатити «Евросети» винагороду тільки за ті точки, які запрацюють до вересня — це крайній термін за умовами угоди.

06-Nov 12. За деякими даними, сума операції склала 4,46 млрд євро, причому на купівлю власне акцій Porsche пішло тільки 3,88 млрд.

06-Nov 12. Самим значним тимчасовим ускладненням є як раз таки відкриття розрахункового рахунку і реєстрація касового апарату. Про це розповів новий заступник міністра МЕР Володимир Симоненко в інтерв’ю журналістам.

06-Nov 12. Незважаючи на те, що вартість бензину збільшується, це відбувається поступово, хоча оптові ціни ПММ піднялися в ціні вже давно. На сьогоднішній день на паливному ринку ситуація спостерігається досить стабільна.

06-Nov 12. За оцінками експертів, тільки в цій частині Петербурга протягом декількох років буде зведено близько 1,2 млн кв м нерухомості. Для розвитку соціальної інфраструктури забудовник зведе три будівлі для дошкільних установ, і стільки жеР-Рдля нових шкіл.

Короткий опис статті: посольство польщі в луцьку Польське консульство у Луцьку звинувачують у продажу шенгенських віз. За даними видання, яке також посилається на заяви працівників самого польського представництва… Заява про видачу шенгенської візи в німеччину Новини, події, економіка, інвестиції

Требуется виза. Заходите!

Польське консульство у Луцьку звинувачують у продажу шенгенських віз Автор тексту: Козар Серафим Святославович За даними видання, яке також посилається на заяви працівників самого польського представництва, ряд службовців консульства у Луцьку організували злочинну групу, котра займалася нелегальною видачею віз повіям та могла бути замішана у торгівлі дітьми.

Також ви можете прочитати