Фото на візу в Грецію вимоги до фотографій для грецької візи

14.12.2015
Фото на візу в Грецію вимоги до фотографій для грецької візи візу Грецію

Фото на візу в Грецію: вимоги до фотографій для грецької візи

Фото для візи в Грецію

Є певні вимоги щодо фото на візу в Грецію, які необхідно суворо дотримуватися.

В першу чергу, необхідно щоб фотографій було 2 штуки, певного розміру — 3,5х4,5 див. вони повинні бути кольорові, без обрамлення, куточків або овалів, з повним зображенням обличчя. Крім того, фото на грецьку візу потрібно надавати ті, що зроблені не раніше, ніж за півроку до моменту оформлення документів.

Обличчя на фотографії повинно розміщуватися строго по центру. При цьому розмір особи від маківки до підборіддя повинна бути не менше 3 см, тобто займати 70-80% всієї фотографії.

Фотографія на візу в Грецію повинна мати тільки світлий однотонний, а краще білий фон. Якщо він буде темним, або ззаду будуть проглядатися обриси якихось предметів, то такі фото візовий центр не прийме.

Є кілька умов щодо особи. Воно повинно бути добре видно, не розмитим, чітким, риси добре помітні. Якщо буде видно вуха — це тільки плюс. На обличчі не повинно бути сонцезахисних окулярів або інших аксесуарів. Виняток лише для тих предметів, які приписані лікарем, наприклад, пов’язка для очей. Якщо ж буде присутній вуаль або маска, фото прийнято не буде, оскільки нічого не повинно перешкоджати ідентифікації особи заявника. Також допускаються головні убори, продиктовані релігійними правилами.

майте на увазі ці вимоги, коли будете робити фотографії на грецьку візу. Їх не дотримання — це збільшення ризику отримання відмови у візі. Якщо ви сумніваєтеся в тому, що фото відповідає нормам візового центру, то звертайтеся до наших фахівців. Вони допоможуть вам у вирішенні даного питання.

Короткий опис статті: віза греція

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Фото на візу в Грецію: вимоги до фотографій для грецької візи Фото для візи в Грецію Є певні вимоги щодо фото на візу в Грецію, які необхідно суворо дотримуватися. В першу чергу, необхідно щоб фотографій було 2 штуки, певного розміру — 3,5х4,5 див.

Також ви можете прочитати