Gamma . Віза в Італію

08.01.2016

gamma
Віза в Італію

Написав(ла) gamma, Розділи [ Примітки ]

Недарма кажуть, людина припускає, а бог розташовує. Розраховував в найближчі дні продовжити ремонт будинку (на черзі дах), але плани терміново помінялися. Вирішили, поки ще тепло, махнути в Італію днів на 10. Благо, там живуть наші знайомі. Познайомилися через сестру дружини, яка там офіційно працює вже 5 років. Днями розмовляли по Скайпу, і вони покликали в гості.

Отже, бажання побувати в Італії є, гроші на поїздку і проживання теж, подарунки знайомим уже пригледіли. Але є одне але! Просто так в Італії не потрапиш, мало купити квиток на літак, обов’язково потрібна віза. А так як я ненавиджу бігати по різних інстанціях і збирати купу папірців, вирішили звернутися в компанію Виксем. віза в Італію через них, оформляється дуже легко і просто.

Цю компанію мені ще в минулому році порадили друзі. Один з них роки 3 тому витратив купу часу у чергах і пристойну суму грошей на постійні мотання туди — сюди, коли оформляв візу в Штати самостійно, через посольство. А в минулому році він вирішив не займатися винаходом велосипеда і звернувся в компанію Виксем. Ви собі не уявляєте, як він був здивований, коли оформлення візи в Америку обійшлося йому в набагато менші гроші і знадобилося всього три рази змотатися в Москву. Перший раз відвіз документи, другий раз поїхав на співбесіду і третій, що б забрати візу!

Нам, при оформленні візи в Італію, проходити співбесіду не потрібно, так що вся процедура займе ще менше часу. Так що дуже скоро побачимо краси цієї прекрасної країни й побачимо як там живуть люди, а то як подивишся новини по телевізору. До речі, заодно і сестру дружини провідаємо, вона як раз зараз там на роботі до кінця жовтня, поки у розпалі туристичний сезон. Загалом, побажайте нам ні пуху, ні пера!

0 Коментарі: «Віза в Італію»

Додати сторінку в закладки —

Короткий опис статті: віза в італію blog, Роздуми вголос
blog, блог, створити блог

Требуется виза. Заходите!

gamma Віза в Італію Написав(ла) gamma, Розділи [ Примітки ] Недарма кажуть, людина припускає, а бог розташовує. Розраховував в найближчі дні продовжити ремонт будинку (на черзі дах), але плани терміново помінялися.

Також ви можете прочитати