Без рубрики

Генеральне консульство Польщі у Вінниці ввело систему eKonsulat

02.01.2016

Генеральне консульство Польщі у Вінниці ввело систему eKonsulat для прискорення отримання віз

Генеральне консульство Польщі у Вінниці ввело систему eKonsulat

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці з 1 липня ввів нову систему «System eKonsulat», яка прискорить отримання віз.

Про це повідомив Генеральний Консул Республіки Польща у Вінниці Кшиштоф Свідерек.

Генконсул розповів, що система «eKonsulat», або електронне консульство дозволить будь-якому громадянинові України з будь-якого місця, де є комп’ютер заповнити візову анкету, роздрукувати її, а в консульство прийти тільки на звірку даних по анкеті – і це прискорить весь процес прийняття рішення консулами за видачу віз.

«До анкети також повинні додаватися відповідні документи в залежності від мети поїздки до Польщі», — сказав К. Свідерек.

За його словами у системі також можна забронювати дату і час явки в консульство за візою. Цією системою зможуть користуватися і акредитовані в Генеральному консульстві Польщі у Вінниці фірми, ліміт анкет в день від турфірм становить 150 заяв.

К. Свідерек також повідомив, що в Генеральному консульстві Польщі у Вінниці акредитовано поки 5 турфірм з Вінницької області і закликав фірми Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей, які співпрацюють з польськими турфірмами, активніше проводити акредитацію, що б була можливість скористатися новими системами.

Довідка

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці розташоване у Вінниці по вул. Соборна, 24 на шостому поверсі торгово-розважального центру «Магіцентр».

Вінницький консульський округ обслуговує жителів Вінницької, Хмельницької та Житомирської областей.

Прийом документів здійснюється щоденно з 8.00 до 15.30

Видача віз та паспортів – з 12 до 15.30

Довідки надаються за телефонами: 0432-507-413; факс: 0432-505-414

Телефон для довідок з приводу отримання «Карти поляка»: 0432-507-412

Короткий опис статті: консульство польщі

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Генеральне консульство Польщі у Вінниці ввело систему eKonsulat для прискорення отримання віз Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці з 1 липня ввів нову систему «System eKonsulat», яка прискорить отримання віз.

Також ви можете прочитати