Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.

11.01.2016

Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили»

Генеральне консульство Польщі в Одесі спростив систему видачі віз громадянам України.

Про це в ході прес-конференції повідомив польський консул з візових питань Сильвестр Рудий. Кожен учасник даного проекту, зможе зробити Тюнінг фаркопав з двадцяти відсотковою знижкою.

За його словами, Генеральне консульство Польщі в Одесі стало вимагати меншу кількість документів порівняно з минулими роками, наприклад, працюючим громадянам, що бажають поїхати в Польщу чи в країни Шенгенської зони, потрібно тепер тільки довідка з місця роботи або трудова книжка.

У Одеситів немає проблем з отриманням Шенгенської візи — експерт За його словами, консульський збір для громадян України становить ?35, а це в два рази менше, ніж для більшості третіх країн. Таку заяву він зробив в ході прес-конференції.

Крім того, Сильвестр Рудий підкреслив, що за поточний рік консульство відмовило у візі тільки 1,4%, подали прохання. Генеральний консул Польщі в Одесі Веслав Мазур заявив: «Причинами тому стали порушення Шенгенського договору, підробка документів або спроби виїхати за кордон на заробітки під виглядом туристів».

Крім того, він зазначив, що з 1 січня 2012 року люди, охочі отримати візу, повинні будуть оплачувати її вартість не в консульстві, як було раніше, а через банк.

З початку року в Одеській області створено 20 прийомних сімей Якщо у соціального працівника є сумніви, ми змушені не видавати рекомендацію цим людям», — додав Віталій Кольцов. За його словами, опікуни та прийомні батьки повинні пройти обов’язкову триденну підготовку для майбутніх батьків.

Туристам з Китаю стане простіше отримати візу в США

Електронна пошта редакції: fahotivydo@yandex.ru. «Одеський Форум» не несе відповідальності за зміст реклами.

Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
Віза польща вартість. Закрити Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
При цьому, банки будуть стягувати комісію в розмірі 9-10 грн. «Поки ще не вирішено, який саме банк буде приймати платежі, але основний вибір поки між «Південным» та «Кредобанком», — додав дипломат.

Представник Міністерства закордонних справ України в Одесі Костянтин Ржепішевський підкреслив, що в одеському консульстві немає черг при здачі документів для оформлення віз. «У той же час, черги є в консульствах Києва та Львова. Веслава Мазура хотіли забрати до Генконсульства інших міст на допомогу, але ми його намагаємося не відпускати», — додав він.

Одеська область стала отримувати і надавати менше послуг У цій сфері крім транспортних переважали також туристичні послуги, фінансові, ділові та професійно-технічні. Про це «Репортеру» повідомила начальник Головного управління статистики Оедсской області Тетяна Стоянова.

@ Одеський Форум, Назар Емський.

Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
Польська віза. Оформлення візи в польщу Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
Вартість віза в польщу. Віза польська Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
Віза польща вартість. Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили.
Харків’янам стане простіше отримати фінську візу.

Довідка Директор Одеського національного академічного театру опери і балету Юрій Петренко подав заяву про звільнення з посади. Одеська обласна рада передала Одеський національний академічний театр опери та балету в державну власність.

 • Президент України приїде в Одеську область

  За його словами, кількість скарг на транспорт за останні місяці зменшилася, а ті, які надходять, вирішуються без особливих проблем. Він зазначив, що багато людей залишилися без роботи і відповідно у них зменшилася кількість особистих і ділових контактів.

 • Авіакомпанія МАУ відкрила новий рейс Одеса — Дубаї

  Перший літак прямого рейсу «Одеса — Дубаї» (Об’єднані Арабські Емірати) відправився 24 грудня з Міжнародного аеропорту «Одеса».

 • Короткий опис статті: віза в польщу одеса Про це в ході прес-конференції повідомив польський консул з візових питань Сильвестр Рудий. одеса, одеський, форум, карта, погода, робота, відпочинок, новини, корисна інформація.

  Требуется виза в Польшу. Заходите!

  Генконсул Польщі: «Радянські солдати загинули за те, щоб ми вільно жили» Генеральне консульство Польщі в Одесі спростив систему видачі віз громадянам України. Про це в ході прес-конференції повідомив польський консул з візових питань Сильвестр Рудий.

  Також ви можете прочитати