Germany-visa.ru . Часті питання про процедуру отримання візи в

30.12.2015

часті питання про процедуру отримання візи в Німеччину

Germany-visa.ru . Часті питання про процедуру отримання візи в

Якщо ваша заява про видачу візи було відхилено. Ви можете подати апеляцію.

Для шенгенських віз апеляція може бути подана протягом одного місяця після отримання повідомлення про відмову. У разі відхилення заяви про видачу національної німецької візи термін апеляції становить один рік.

Апеляція може бути подана за допомогою електронної або звичайної пошти, а також по факсу.

Розгляд апеляції може зайняти до декількох місяців. Велика кількість заяв на видачу візи відхиляється посольством лише тому, що представлені документи недостатнім чином свідчать про

точному виконанні вимог законодавства.

Якщо ви вирішите подати нову заяву про видачу візи, то апеляція втратить силу.

Заяву на апеляцію має бути підписана власноруч. До електронного

листа може бути прикладений скан власноруч підписаної апеляції. Якщо заяву на апеляцію за вас подає інша особа, необхідно надати довіреність на це особа.

Посольство не має можливості відповідати на запити про те, на якій стадії опрацювання знаходиться Ваша заява. Якщо за результатами розгляду апеляції буде прийнято рішення про видачу візи, співробітник посольства зв’яжеться з Вами для узгодження дати та часу вашого візиту в посольство. Про причини відмови буде повідомлено в письмовому вигляді. Рішення про відмову може

бути оскаржене в Адміністративному суді Берліна.

Апеляційна заява повинна містити наступну інформацію:

• Номер справи (тобто останні сім цифр номера справи, що вказаний у сповіщенні про відхилення заяви.

• Координати, за якими можна зв’язатися з Вами у разі виникнення додаткових питань, тобто номер телефону, включаючи код міста, номер мобільного телефону, номер факсу, адреса електронної пошти, повну поштову адресу.

• Поясніть пункти, викладені в короткому обґрунтуванні відхилення заяви. Якщо Ви не змогли раніше надати якісь додаткові документи, що мають відношення до подачі заяви, слід подати їх разом з апеляцією.

• При подачі апеляції на відмову у видачі національних віз необхідно

зробити переклад апеляції і всіх супутніх документів на німецьку мову.

Посилання по темі:

Germany-visa.ru . Часті питання про процедуру отримання візи в

Короткий опис статті: отримання візи в німеччину Часто задавані питання про процедуру отримання візи в Німеччину віза посольство Германиия

Требуется бизнес виза. Заходите!

часті питання про процедуру отримання візи в Німеччину Якщо ваша заява про видачу візи було відхилено. Ви можете подати апеляцію. Для шенгенських віз апеляція може бути подана протягом одного місяця після отримання повідомлення про відмову.

Також ви можете прочитати