Без рубрики

Гостьова віза в Італію . «Get-Visa.

11.01.2016
Гостьова віза в Італію . «Get-Visa. гостьової візи

Гостьова Віза в Італію

Напевно, кожен мріяв побувати в Італії і подивитися краси цієї країни. І мало хто хоче себе обтяжувати процесом оформлення італійської візи. Багато хто вважає, що запрошення від близьких або ділових партнерів, автоматично стає гарантом отримання візи, але ця думка помилкова. Почастішали випадки, коли запрошення до Італії «від родича» просто купувалися у громадян країни, у зв’язку з цимотримати гостьову візу в Італію стало набагато складніше. За статистикою найбільший відсоток відмови саме за такими візами.

До процесу оформлення запрошення для гостьової візи потрібно ставитися дуже серйозно, цей процес регулюється внутрішнім законодавством кожної країни, Посольство країни вимагає завірити документ або в органах поліції або у нотаріуса. Хоча Консульства деяких країн допускають запрошення написані «від руки» з підписом особи, яка запрошує.

В 90% випадках запрошення повинно подаватися у Консульство в оригіналі.

У Вас так само можуть запросити додаткові факти Вашої дружби і партнерства. Це можуть бути фото, де Ви зображені з приймаючою стороною або листування.

Звертаємо Вашу увагу. наявність візи в паспорті не дає Вам 100% гарантії на в’їзд в країну. До законодавства ЄС прописано: «Що шенгенська віза дає Вам право доїхати до зовнішнього кордону, а пустити Вас у країну чи ні, це рішення прийме прикордонник».

Для оформлення італійської візи за запрошенням Вам належить зібрати чималий пакет документів і самостійно пройти співбесіду.

Ви можете уникнути цього трудомісткого процесу, і звернеться за допомогою до наших фахівців. Ми можемо запропонувати свої послуги по відкриттю мультивізи в Італії або, якщо Ви все ж зважилися відкрити гостьову візу в Італію самостійно, то наші професіонали допоможуть зібрати пакет документів, заповнити анкету, дадуть детальну консультацію щодо оформлення запрошення, підготують до співбесіди в Посольстві. Якщо необхідно, ми готові супроводжувати Вас до Консульства.

Ми підтримаємо будь-яке Ваше рішення! Телефонуйте!

Дзвоніть нам прямо зараз!

Ми відповімо на всі наявні у вас

питання і допоможемо оформити візу,

заощадивши при цьому час, нерви і

Короткий опис статті: гостьова віза в польщу Гостьова віза в Італію. Документи для гостьової візи в Італію. Процес оформлення візи, особливості оформлення. Терміни оформлення гостьової візи. гостьова віза в італію,гостьова віза,запрошення для гостьової візи

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Гостьова Віза в Італію Напевно, кожен мріяв побувати в Італії і подивитися краси цієї країни. І мало хто хоче себе обтяжувати процесом оформлення італійської візи. Багато хто вважає, що запрошення від близьких або ділових партнерів, автоматично стає гарантом отримання візи, але ця думка помилкова.

Також ви можете прочитати