Імміграція в Італії, підстави для внж і пмж в Італії

31.12.2015

Імміграція, бізнес, нерухомість, інвестиції та інші послуги

Словаччини та Болгарії без посередників.

Безпосередньо від професійних російськомовних адвокатів

у Братиславі та Софії з дивно доступними цінами!

Звертайтеся >> Контакт

1. Бізнес-імміграція в Італії

Треба відразу сказати, що Італія не практикує такий напрямок, як громадянство за інвестиції. Незалежна трудова діяльність — це є оптимальним варіантом для отримання виду на проживання. Мається на увазі створення власного бізнесу на території країни. Реєстрація фірми в Італії хороша тим, що тут немає ніяких вимог до прибутку. Іноземець працює на загальних підставах з іншими компаніями Італії, сплачує такий податок і пр. Навіть якщо фірма буде збитковою — імміграційній владі немає до цього ніякого діла. Головна вимога, щоб не було проблем з податковим управлінням.

Якщо ж іноземець виступає як незалежний трудовий мігрант, то йому необхідно показати наявність на рахунках італійських банків суми 10000 — 50000 євро.

Я завжди рекомендую тверезо оцінювати як свої можливості, так і вимоги, які пред’являє країна. На своєму особистому досвіді можу сказати, що нехтуючи цим, люди втрачають гроші та час або стикаються з неможливістю возз’єднання сім’ї або продовження. У Європі залишилося не так багато країн, де можна досить просто і без відмов (якщо все правильно оформити) отримати ВНЖ як для себе, так і для своєї сім’ї. Якщо Ви шукайте таку можливість, рекомендую звернути увагу на Словаччину (всі оформляється за 2-3 місяці, одночасна подача всією сім’єю, немає вимог до терміну перебування в країні для продовження ВНЖ) і Болгарії (є ВНП для пенсіонерів).

Імміграція в Італії, підстави для внж і пмж в Італії

2. Робота в Італії та Римі

В Італії є цікава можливість в’їзду для пошуку роботи — коли громадянин Італії або італійська компанія надають гарантії, що в’їхав буде забезпечено звичайним соцпакетом: харчування, житло, медичне обслуговування.

Також у новому законі про імміграцію можна побачити термін — «контракт на перебування». Даний варіант дозволяє іноземцю підписати трудовий контракт з приватним роботодавцем або італійською фірмою ще до того, як він в’їде на територію Італії. При підписанні такого контракту найманому працівникові відкриють ВНП, його термін буде визначений умовами угоди. ВНП можуть видати до 6, або 9 місяців для сезонних робіт, це залежить від протяжності самих робіт.

Зверніть увагу:. що на нашому проекті є безкоштовний розділ «Робота в Італії — Вакансії «, де щодня додаються вакансії з прямими контактами роботодавців.

3. Навчання і вища освіта в Італії

Для отримання або продовження ВНЖ можна вступити на навчання до Італії. Це можуть бути професійні курси та стажування. Кількість студентів в Італії квотується. Такий ВНП буде видано на один рік. Під час навчання можна працювати, максимально 20 годин в тиждень. Після можна продовжувати ВНП в Італії по роботі з урахуванням обмеження щорічних квот.

4. Нерухомість в Італії

Віза і ПМЖ в Італії за напрямом переїзду в країну на «вибране місце проживання в Італії» у разі купівлі італійської нерухомості. По візі «Вибране місце проживання в Італії» здійснюється в’їзд в країну для перебування і подальшого офіційного проживання іноземця на території Італії, який зможе сам себе забезпечити, виключаючи будь-який вид трудової діяльності. Термін дії такої візи дорівнює 180 днів. Якщо іноземець в’їхав в країну за цим типом візи, то він подає запит в поліцейське управління за місцем проживання про надання ВНП на підставі «вибране місце проживання». Цей тип ВНП надається на 2 роки і його можна продовжити після закінчення терміну дії.

Зверніть увагу:. на сайті є розділ, де можна підібрати нерухомість в Італії

Короткий опис статті: віза в італію Імміграція в Італії — підстави для внж і пмж в Італії Італія, Рим

Требуется виза. Заходите!

Імміграція, бізнес, нерухомість, інвестиції та інші послуги Словаччини та Болгарії без посередників. Безпосередньо від професійних російськомовних адвокатів у Братиславі та Софії з дивно доступними цінами!

Також ви можете прочитати