Індонезія

22.12.2015
Індонезія Пегас Туристик

Індонезія

Громадянам України оформляються одноразові туристичні візи з терміном перебування 60 днів. Консульство Індонезії залишає за собою право змінювати тривалість і кількість днів у візі в бік зменшення.

Всі документи, які передані у Візовий відділ «Пегас Туристик» та подані в Консульський відділ Посольства Індонезії для оформлення віз — перевіряються Посольством Індонезії. Просимо не приховувати інформацію і не надавати неправдиву інформацію, так як вірогідний відмова у візі.

Консульські служби країни має право без попередження змінювати правила надання документів, комплект документів, а також має право вимагати додаткові документи від туристів, до моменту оформлення візи і запросити їх на співбесіду. Посольство залишає за собою право відмови у видачі візи без пояснень причин відмови.

Недотримання візового режиму є серйозним порушенням і може призвести до відмови у видачі візи в майбутньому.

Візові збори не відшкодовуються і можуть змінюватися без попереднього попередження. Посольство Індонезії в Києві залишає за собою право вирішувати щодо погодження або відмови у видачі візи та приймати рішення щодо типу / тривалості візи незалежно від суми збору, сплаченого при поданні документів.

Візовий відділ «Пегас Туристик» оформляє візи під повний тур компанії. Тільки під наземне обслуговування візи не оформляються. Туристам необхідно самостійно оформляти візи.

Умови прийому документів

 1. Документи на візу приймаються повним пакетом разом з фотографіями після оплати туру. Неповні пакети документів або не відповідають нормам фотографії прийматися на роботу не будуть. У цьому випадку, заявку буде анульовано із застосуванням штрафних санкцій відповідно до договору.
 2. На кожного туриста має бути окремий пакет документів. Це стосується і дітей незалежно від того, вписана дитина або має окремий проїзний документ.
 3. Пакет документів приймається за описом (Опис документів ).
 4. Пакет документів на візу потрібно передавати файлику, складені по порядку, згідно поданого нижче списку.
 5. На момент передачі документів на візу до заявки обов’язково повинні бути внесені повні дані туриста.
 6. Після відправки документів на візу необхідно зв’язатися з Візовим відділом «Пегас Туристик» (Київ) і уточнити, чи був отриманий повний пакет документів.
 7. Оригінали довідок і нотаріально завірені документи (копії) — не повертаються .
 8. Отримані документи не гарантують того, що у них немає недоліків.
 9. Туристичне агентство, яке бронює тур у «Пегас Туристик», повністю відповідає за всю інформацію та документи своїх туристів, які передані у Візовий відділ «Пегас Туристик» для оформлення візи.
 10. Візовий відділ «Пегас Туристик» має право не приймати документи або відмовити в подачі у консульство вже прийнятих документів, якщо документи не будуть повною мірою відповідати необхідним нормам, а також у тому випадку, якщо які-небудь анкетні дані туристів викличуть сумніви і не зможуть бути підтверджені.
 11. Віза, яка буде оформлена Візовим відділом «Пегас Туристик», повинна бути використана лише з метою туризму під Ваш тур і ніяким іншим чином.
 12. В разі ануляції туру віза також буде анульована т. к. «Пегас Туристик» не може гарантувати використання отриманої візи не за призначенням.
 13. На момент здачі документів на візу заявка повинна бути підтверджена і оплачена.

Куди передавати документи на оформлення візи

Короткий опис статті: посольство польщі в києві

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Індонезія Громадянам України оформляються одноразові туристичні візи з терміном перебування 60 днів. Консульство Індонезії залишає за собою право змінювати тривалість і кількість днів у візі в бік зменшення.

Індонезія Пегас Туристик

Також ви можете прочитати