InfoPoland,, Гостьова віза

12.01.2016
InfoPoland,, Гостьова віза Гостьова віза

— Гостьова віза

Гостьова віза — це окремий документ, що дає право в’їзду в країну для відвідування друзів, родичів або знайомих, які оформили для вас офіційне запрошення. Даний документ є основним і тому повинен бути оформлений правильно і згідно з встановленими вимогами. Оформити дане запрошення можуть тільки громадяни, які офіційно проживають в країні, що входить в Шенгенську зону.

Слід пам’ятати, що гостьова віза в Польщу не надає її власникові права працювати на території приймаючої держави.

Список документів для отримання гостьової візи в Польщу не дуже великий:

Оригінал офіційного запрошення від особи, яка проживає на території країни входить в Шенгенську зону;

Копія паспорта особи, яка запрошує;

Документ, що підтверджує родинні зв’язки (копія свідоцтва про народження);

Паспорт, виданий не більше 10 років тому, при цьому дата закінчення терміну його дії повинна бути на 3 місяці більше ніж дата закінчення одержуваної візи. В паспорті, в розділі «Віза» повинні бути як мінімум дві чисті сторінки для оформлення візи;

Ксерокопія всіх сторінок паспорта на аркушах формату А4 у гарному якості;

Кольорові фотографії розміру 3,5 х 4,5 см на світлому фоні, при цьому обличчя на фотографії повинно займати 80% і більше від її загального простору і фото не повинно бути таким же, як у вашому паспорті;

Довідка з місця вашої роботи, оформлена на бланку з реквізитами організації, зазначенням трудового стажу, посади та розміру зарплати за кожен з останніх 6 місяців;

Виписку з вашого рахунку або картки;

Копія свідоцтва про шлюб.

Скориставшись послугами нашої компанії, ви зможете швидко оформити всі необхідні документи і правильно заповнити необхідне офіційне запрошення. При цьому отримання гостьової візи в Польщу не займе у вас великої кількості часу, і ви будете впевнені в правильності кожної папери та повноти необхідної їх комплекти для подачі у консульство.

Наша компанія допомагає своїм клієнтам спростити будь-які складні бюрократичні моменти при оформленні документів на отримання віз, а також уникнути незапланованих помилок і зайвих витрат часу.

Наша компанія зможе при необхідності швидко надати вам всі необхідні консультації щодо правильного оформлення даного документа та отримання візу. Це дозволить вам досить швидко і без втрати часу зробити візу в Польщу.

Короткий опис статті: гостьова віза в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

— Гостьова віза Гостьова віза — це окремий документ, що дає право вїзду в країну для відвідування друзів, родичів або знайомих, які оформили для вас офіційне запрошення. Даний документ є основним і тому повинен бути оформлений правильно і згідно з встановленими вимогами.

Також ви можете прочитати