Карта Поляка в Гродно реєстрація. Як отримати Карту Поляка: питання і відповіді.

25.12.2015

Карта Поляка в Гродно реєстрація

Карта Поляка в Гродно реєстрація. Як отримати Карту Поляка: питання і відповіді.
Карта Поляка
(Karta Polaka) являє собою офіційний документ. підтверджує належність людини до польського народу. Розроблена на основі закону, ухваленого Сеймом Республіки Польща у вересні 2007 року. Має формат двостороннього пластикового посвідчення розміром 5,5?8.5 см з особистою фотографією, позначеними особистими даними власника (ПІБ, стать, дата народження, громадянство), а також індивідуальним номером і терміном дії. Видається громадянам Білорусі, Росії, України та інших країн СНД. Перед тим як отримати карту поляка. претендент повинен:

  • пред’явити достовірні докази приналежності предків до польського народу;
  • оволодіти польською мовою (на базовому рівні) і вважати його своїм рідним;
  • знати історію Польщі і шанувати її традиції;
  • письмово, в присутності Консула Республіки Польща задекларувати приналежність до польського народу.

Основна задача карти поляка – допомогти інтегруватися в польську культуру мільйонам людей, які мають польське коріння, але в силу певних обставин опинилися за кордоном і прийняв громадянство іншої країни.

Які документи на карту поляка необхідно надати

Карта Поляка в Гродно. також як і в будь-якому іншому місті, де розташоване польське консульство, може бути видана тільки після надання необхідних документів.

Документи на Карту Поляка :

  • письмову заяву із зазначенням особистих даних заявника;
  • копію власного паспорта;
  • документи, що підтверджують приналежність до польського народу.

Дані документи необхідно надати в призначений термін на співбесіді. Після отримання польською стороною повного переліку документації та успішного проходження співбесіди — вирішується доля прохача. Але, як показує практика, у зв’язку з постійною завантаженістю дипломатичних представництв, реєстрація на Карту Поляка для співбесіди часто затягується і може тривати тижні, а то й місяці.

Як отримати Карту Поляка в Гродно

Карта Поляка в Гродно реєстрація. по якій займає багато часу, що може бути отримана в лічені дні. Для того щоб процедура не затягнулася і людина швидко отримав призначався йому по праву документ, слід звернутися за допомогою до професіоналів. Наша компанія має великий досвід роботи з офіційними представництвами європейських країн і знає всі тонкощі їх роботи. Ми допоможемо правильно і швидко зареєструватися на співбесіду. супроводимо заявку і підберемо оптимальні дати, коли консульство зможе вас прийняти. Співпраця з нашою фірмою гарантує отримання квитка на відвідування консульства в самі короткі терміни.

Історія Польщі для Карти Поляка

Для підготовки до співбесіди, необхідно згадати історію Польщі, основні традиції, свята та багато інші ключові питання. Основні Запитання і Відповіді на Карту Поляка ви можете знайти в популярній темі на Гродненському Форумі, пройшовши по даному посиланню .

Короткий опис статті: посольство польщі в гродно Реєстрація в Гродно на Карту Поляка. Необхідні документи. Питання та відповіді. карта поляка питання і відповіді, отримати карту поляка в гродно, історія польщі для карти поляка, документи на карту поляка, карта поляка в гродно реєстрація, питання на карту поляка, карта поляка в гродно, як отримати карту поляка, реєстрація на карту поляка

Требуется виза. Заходите!

Карта Поляка в Гродно реєстрація Карта Поляка (Karta Polaka) являє собою офіційний документ. підтверджує належність людини до польського народу. Розроблена на основі закону, ухваленого Сеймом Республіки Польща у вересні 2007 року.

Також ви можете прочитати