Керівництво щодо заповнення анкети на візу в Німеччину. Приклад і зразок заповнення опитувального листа.

03.01.2016

Як заповнити анкету для візи в Німеччину — зразок та інструкції

Оформлення заяви та опитувального листа на візу в Німеччину викликає масу питань. Якою мовою писати? Друкованими або прописними літерами? Коли ставити підпис: відразу або в Посольстві? І так далі. Щоб уникнути помилок і внести ясність, пропонуємо ознайомитися з правилами заповнення анкети на німецьку візу. Звертаємо увагу, що мова піде про туристичну шенгенську візу. Заява на національну візу має інший формат.

Загальні зауваження

Керівництво щодо заповнення анкети на візу в Німеччину. Приклад і зразок заповнення опитувального листа.

При заповненні анкети на комп’ютері допущені помилки можна виправити.

 • Мова — на вибір: російська або німецька. Можете заповнити на латиниці (трансліт з російської). Єдиний нюанс: прізвище та ім’я зобов’язані бути написані так, як вони значаться в закордонному паспорті.
 • Кількість пустих граф у заяві повинно прагнути до нуля. Якщо пункт анкети не актуальний для вашої ситуації, пишіть «Ні»/«Не належить».
 • Ви сумніваєтеся в заповненні якогось пункту? Пропустіть його і попросіть допомогти заповнити його у Візовому центрі

  Керівництво щодо заповнення анкети на візу в Німеччину. Приклад і зразок заповнення опитувального листа.

  Питання, які виникли по ходу заповнення бланка, допоможе вам вирішити консультант.

 • Порожні бланки можна взяти в Посольстві, чи Візовому центрі або завантажити роздрукувати тут .
 • Керівництво щодо заповнення анкети на візу в Німеччину. Приклад і зразок заповнення опитувального листа.
  Оформивши шенгенську візу, ви абсолютно вільні у своїх переміщеннях. Вдосталь насолодившись красою Німеччини, чому б не зробити подорож в Амстердам. Відправитися в столицю Голландії найзручніше з Кельна або Дюссельдорфа .

  Дуже часто, молоді дівчата, подорожуючи по чужій країні, закохуються і отримують пропозицію руки і серця. Щоб укласти шлюб з німцем доведеться пройти безліч випробувань. Всім закоханим і не тільки буде корисна стаття про укладення шлюбу в Німеччині .

  Покрокова інструкція

  1. Вкажіть ваше прізвище так, як вона прописана в загране (латиницею) і продублюйте її по-російськи через слеш (PUPKIN/ПУПКІН).
  2. Якщо ви не змінювали прізвище, напишіть «Ні». Якщо ви змінювали її один раз, впишіть колишнє прізвище (OGURTSOV/ОГІРКІВ). Якщо це відбувалося кілька разів, вкажіть всі варіанти, навіть якщо останній збігається з вашої первісної прізвищем.

  Керівництво щодо заповнення анкети на візу в Німеччину. Приклад і зразок заповнення опитувального листа.

  Розбірливий і акуратний почерк вітається!

  Короткий опис статті: анкета для візи в польщу Заповнення анкети на німецьку візу: докладна інструкція. Якою мовою заповнювати анкету, де завантажити бланк заяви, як правильно роздрукувати анкету, коли ставити дату і підпис та інші питання щодо оформлення анкети на візу в Німеччину. Зразок заповнення кожного пункту заяви. Відгуки бувалих туристів. заповнення, анкета, німецька віза шенгенська, Шенген, зразок, приклад, зразок, національна, заява

  Требуется виза в Польшу. Заходите!

  Як заповнити анкету для візи в Німеччину — зразок та інструкції Оформлення заяви та опитувального листа на візу в Німеччину викликає масу питань. Якою мовою писати? Друкованими або прописними літерами? Коли ставити підпис: відразу або в Посольстві? І так далі.

  Також ви можете прочитати