Колеса для візка, купити, де знайти, колесо на дитячу коляску

31.12.2015
Колеса для візка, купити, де знайти, колесо на дитячу коляску code line

Пропонуємо купити колеса для коляски з доставкою по Україні!

У чому ж важливість такого конструктивного елемента як — колесо коляски. Розглянемо наступну ситуацію: ось наприклад, ви купили коляску, неважливо яку, коляску трансформер, універсальну коляску або будь-яку іншу. Радієте комфорту і вигод від її використання, але, раптом, ви наїжджаєте на будь-який гострий предмет і пробиваєте камеру або того гірше — рвете гуму (покришку), а складних випадках, навіть ламаєте диск. З першого погляду це не проблема? А як давно пробували ви придбати окремо взяте нове колесо для коляски. Практика показує як раз, що це не така вже й проста задача, іноді здається що простіше придбати нову коляску. Однак, тепер вже все не так, завдяки дитячому інтернет магазину Гном р. в Луганську! Ви спеціально зайнялися вирішенням цієї проблеми для вас і тепер вихід є!

Справа в тому що наш магазин співпрацює з багатьма провідними лідерами по виготовленню дитячих колясок, як українськими так і закордонними. Зараз ми є регіональними представниками TAKO, ADAMEX, GEOBE, VIKI в Україні, і маємо можливість надіслати вам в будь-яку точку України колеса для дитячих колясок. та інші комплектуючі для них. Ну для прикладу, можемо перелічити, що у нас є колеса для коляски трансформери, універсальних колясок.

тобто вам тепер варто пам’ятати, що навіть якщо у вас пробита камера, немає потреби купувати колесо повністю.просто Купіть одну камеру або одну покришку для колеса на дитячу коляску. Потрібен тільки диск і саме такий, щоб підходив, під решту ми підберемо і надішлемо вам саме те, що вам необхідно. Ціни постійно змінюються, тому уточнюйте їх у менеджера при оформленні замовлення.

І ще трохи інформації, яка допомагає зробити правильний вибір у частині коліс при покупці коляски.

По-перше, якщо ви купуєте коляску для новонародженого, то купуйте коляскунакачуваними колесами. як вже говорилося, у них набагато краще амортизація, ніж в інших візках і це є незаперечною перевагою!

По-друге, це оптимальний варіант для холодного часу року і коли багато снігу, очевидно, що проїхати по заметах на пластикових колесах досить складно.

по-третє, якщо ви живете в приватному секторі або в сільській місцевості. Надувні колеса краще прохідною по бездоріжжю, коліс на коляски тростини в наявності немає. Маркування колясочної покришки: 62-203 або (12. х 2. ) – це маркування нанесена прямо на покришці колеса коляски і може бути на самій камері. Маркування говорить про те, що колесо коляски має покришку з зовнішнім діаметром 30 -32 див. внутрішній діаметр покришки візочного колеса = 20 см. ширина покришки приблизно 5 див. Камера для колеса коляски має аналогічну маркування і відповідні покришці для візочного колеса розміри.

КОЛЕСО ЯК ВАЖЛИВА ЧАСТИНА КОЛЯСКИ

В даний час в усьому світі проводиться безліч коліс для дитячих колясок, від різних виробників з Польщі, Іспанії, Португалії, Італії, США, Китаю і т. д. Відповідно, зараз і на постійній основі ми можемо запропонувати великий вибір.

Ось прочитайте:

Колеса бувають різних розмірів від 12 см до 37 см європейський розмір (12.1/2 х 2.1/4) далі номер (47х203), (57х203) і т. д. надувні і не надувні. Чим відрізняються, надувні, від не надувних коліс. Надувні колеса це ті колеса у яких всередині колеса встановлюється камера а зверху варто покришка.

Не надувні колеса це ті, колеса для яких не вимагається камера , вони виготовлені з піни і всяких екологічно чистих продуктів, Простіше кажучи (пінка) імітація надувного колеса в 1 атмосферу. Колеса збираються як на металевих дисках. так і на пластмасових. Якщо у Вас немає часу дивитися за колесами і підтримувати тиск в шинах, то ми Вам можемо запропонувати (пінку) різних видів, широкої до вузької які можна встановити практично на всі колеса для візків . Вони не гримлять, хороша амортизація і хороша прохідність.

Надувні колеса (помпові) завжди можна полагодити, якщо прокололася камера, треба поставити нову, якщо зламався кріплення колеса, треба замінити його, якщо зламалася гальмівна шестірня, треба замінити на нову, порвалася покришка треба поставити нову відповідну за розміром написаний з боку покришки. Пластикові не надувні колеса теж можна замінити, що на візку люльці що на прогулянковій або колясці тростина.

І це все Ви можете зробити у нас в сервісному центрі по ремонту дитячих колясок. У нашому магазині дитячих товарів гном Луганськ

Покришки для коліс на дитячі візки бувають різних розмірів від 8 до 16 дюймів (1дюйм=2.5 см). Кожна покришка зі своїм протектором (малюнок), це може бути і ялиночка і кубики і просто смужки. Також вони як низькопрофільні, так і звичайні. Наша компанія пропонує покришки різних розмірів, 10 х 2. 12.1/2 х 2.1/4, 12.1/2 х1.75 х 2.1/4, 280 х 65 і т. д.

Камери для надувних коліс бувають різних виробників, Польща, Чехословаччина, але в основному це звичайно Китай, це найпоширеніші камери і виготовлені з різних матеріалів ті, що дешеві (ліві) ті виходять з ладу приблизно через тиждень, ті, що дорогі приблизно через 12 місяців. Так що шановні клієнти не дивуйтеся що ціни на камери у різних місцях різні. Ми будемо раді надати Вам великий асортимент камер від 10 дюймів до 12 дюймів для Ваших надувних коліс.

В даний час існує безліч різновидів колясок. Які, серед іншого, розрізняються і типами коліс. Є три основних типи коліс. Це надувні, поліуретанові та пластикові. Однозначно відповісти на питання, «Якіколеса для коляски є найкращими?», не можна. І справа навіть не в особистих перевагах покупців, а в різному призначення того чи іншого типу коліс. Пропонуємо детальніше розглянути кожен з них.

Надувні колеса для коляски найчастіше використовують у візках-колисках. При цьому вони мають радий неосопримых переваг, наприклад:

1. Хороша прохідність.

2. М’який і плавний хід.

3. Висота коляски.

4. Хороша амортизація.

Треба враховувати і їхні недоліки:

1. Велику вагу.

2. Можливість спуску або проколу колеса.

Відзначимо основні випадки, коли без коляски з надувними колесами вам не обійтися. По-перше, якщо ви купуєте коляску для новонародженого. Як вже говорилося, у них набагато краще амортизація, ніж в інших візках. По-друге, якщо ви шукайте коляску на сніжне час року. Проїхати по заметах на пластикових колесах досить складно (але можна). По-третє, якщо ви живете в приватному секторі або в сільській місцевості. Надувні колеса краще пристосовані для бездоріжжя.

Пластикові колеса для візка. Такі колеса використовують в прогулянкових візках, найчастіше тростях.

Переваги пластикових коліс:

1. Значно полегшують вагу коляски.

2. Мають привабливий зовнішній вигляд.

Недоліки пластикових коліс:

1. Скрутна прохідність по бездоріжжю.

2. Ризик поломки колеса або кріплення.

3. Погана амортизація.

4. Невелика висота коляски.

Можемо зробити висновок з вищесказаного, що недоліків у колясок з пластиковими колесами більше, ніж переваг. Але це зовсім не означає, що ці коляски погані. Просто призначення у них трошки інше. Наприклад, якщо ви плануєте подорожувати, робити авіапереліт, то без легкої маневрової коляски вам не обійтися. Крім того, для дитини старше 9 місяців – 1 року, в масивному візку з надувними колесами немає необхідності.

Поліуретанові колеса для візка. Це щось середнє між надувними і пластиковими колесами. Такіколеса виконані з гетероцепного полімеру, який служить замінником гуми. Цей матеріал дуже міцний і зносостійкий. Поліуретанові колеса використовуються для універсальних колясок.

Переваги і недоліки таких коліс досить відносні, і те, що в одному випадку може служити гідністю, в іншому може виступати недоліком.

1. Вони мають середній вагу.

2. Коляски поліуретановими колесами більш маневрені, ніж з надувними, але менш маневрені, ніж коляски з пластиковими колесами .

3. У них гірше амортизація, ніж в надувних колесах. але краще, ніж у пластикових.

Які колеса для візків краще? Давайте розберемося

Мамам і татам часто дуже складно визначитися з вибором при покупці коляски для свого малюка, і при цьому вибрати її з такими колесами, щоби забезпечити певного роду універсальність і зручність, як для дитини так і для родиетелей. Допомогти з вибором вам допоможуть знання про типи коліс візків та їх призначення. Адже не можна однозначно сказати, що надувні колеса – хороші, а пластикові – ні. Всі колеса хороші, але якщо вони правильно підібрані під ваші вимоги до них.

Взагалі прийнято виділяти 3 групи колясочних коліс: надувні, гумові та пластикові. Розглянемо кожну групу детальніше.

Надувні колеса найчастіше застосовуються в колясках-колисках і трансформерах, рідше в універсальних візках і прогулянках. До плюсів надувних коліс можна віднести їх великий розмір і хорошу прохідність (особливо важливо в зимовий період), амортизацію, яка забезпечує плавність і м’якість ходу. Коляски з надувними колесами високі, що є ще одним плюсом. Незважаючи на велику кількість переваг, є у надувних коліс і недоліки. По-перше, таке колесо можна проколоти, тому рекомендується мати при собі комплект для ремонту (латку і насос). А по-друге, коляски з надувними колесами важать, як правило, більше, ніж інші. Але останнім часом сучасні європейські виробники змогли значно знизити вагу. Застосування надувних коліс найбільш доцільно у візках для новонароджених, а також у тому випадку, якщо ви проживаєте в місцевості, де асфальтованих доріг немає.

Пластикові колеса в основному застосовуються в легких прогулянкових візках-тростях, іноді в універсальних візках, і практично не зустрічаються візках-колисках і трансформерах. Такі колеса не витримують великих навантажень, тому вага цих колясок значно менше, ніж інших. Дитячий інтернет магазин гном Луганськ Маленький вагу і є головним достоїнством колясок з пластиковими колесами. Крім цього вони компактно складаються, займають мало місця, маневрені і з ними легко подорожувати. Серед недоліків пластикових коліс зазначимо погану прохідність їх в умовах бездоріжжя і відсутність амортизації. І хоча таке трапляється вкрай рідко, але при експлуатації пластикових коліс по нашим «дорогам», колесо може поламатися. Коляски з пластиковими колесами підходять для бігають діток. Також вони незамінні в подорожах, коли потрібен легкий і маневрений транспорт.

Прогумовані колеса найчастіше застосовуються в універсальних візках, рідше в прогулянкових візках і-колисках. Такі колеса є чимось середнім між надувними і пластиковими. Вони досить маневрені, мають непогану амортизацію, і коляски з такими колесами важать не багато. Їм віддають перевагу тоді, коли сім’я живе в місті з гарними дорогами, але їм потрібна надійна, легка і маневрена коляска.

При виборі коляски окрему увагу слід приділити колесам. Ця деталь відіграє важливу роль в експлуатації. Колеса бувають надувні, пластикові, з литої гуми, з поліуретановим покриттям. В принципі, всі колеса мають свої плюси і мінуси.

Наприклад, пластикові — більш легкі, різниця у вазі може досягати одного кілограма, а якщо врахувати що коліс у коляски чотири, то обтяження досить значне. З іншого боку, коляски з пластиковими колесами мають більш жорсткий хід, і для новонароджених все ж краще щоб колеса були надувними, з такими колесами дитяча коляска має найбільш м’який хід.

Також, якщо Ви купуєтеколяску для новонародженого. зверніть увагу на наявність підшипників в колесах. Дешеві колеса тримаються на осі за рахунок шпильки, однак, велику вагу коляски часто призводить до того, що шпилька не витримує і колесо просто отавливается. Наявність же підшипників в колесі дозволяє внутрішньої частини колеса. яка кріпиться безпосередньо на вісь залишатися нерухомою, а рух здійснюється з допомогою підшипників .

Для прогулянкових колясок надувні колеса — рідкість, виробники прагнуть зробити коляски більш легкими, і використовують в якості основного матеріалу пластик. Найбільш невдалий варіант — це литі пластикові колеса. Вони жорсткі і часто буває, що при взаємодії з асфальтом вони просто тріскаються. Дуже добре вибирати прогулянкові коляски з пластиковими колесами. покритими м’яким поліуретаном — так і хід буде м’якше, і колеса швидше за все прослужать весь термін служби.

У будь-якому випадку, якщо у вас виникнуть будь-які сумніви щодо того — як правильно вибрати дитячу коляску і які колеса для неї купити буде оптимальним — ви завжди зможете звернутися за допомогою до нас, за контактами, вказаними на нашому сайті! Ласкаво просимо, ми раді всім!

І останнє!

ДИТЯЧИЙ ІНТЕРНЕТ МАГАЗИН ГНОМ (р. ЛУГАНСЬК) здійснює доставку колясок і компректующих до них (як було сказано — колеса ободи, шини) у міста:

Київ, Бориспіль, Біла Церква, Боярка, Бровари, Буча, Васильків, Вишгород, Гостомель, Фастів, Ірпінь, Обухів; Дніпропетровськ, Дніпродзержинськ, Інгулець, Кривий Ріг, Марганець, Нікополь, Новомосковськ, Орджонікідзе, Павлоград, Тернівка; Харків, Чугуїв, Лозова, Ізюм, Красноград, Вовчанськ; Донецьк, Артемівськ, Горлівка, Дружківка, Єнакієве, Костянтинівка, Краматорськ, Красноармійськ, Макіївка, Маріуполь, Слов’янськ, Сніжне, Торез, Харцизьк, Шахтарськ; Сімферополь, Севастополь, Ялта, Алушта, Євпаторія, Феодосія, Керч, Красноперекопськ, Джанкой, Партеніт; Чернігів; Житомир, Бердичів, Коростень, Новоград-Волинський; Суми, Шостка, Тростянець, Конотоп, Ромни; Рівне; Луцьк, Ковель, Нововолинськ; Львів, Стрий, Дрогобич, Трускавець, Червоноград, Самбір; Тернопіль, Збараж, Кременець, Теребовля, Чортків; Хмельницький, Кам’янець-Подільський, Старокостянтинів, Шепетівка; Вінниця, Чернівці; Івано-Франківськ, Калуш, Коломия; Ужгород, Мукачево, Хуст, Виноградів, Берегово; Черкаси, Золотоноша, Сміла, Умань; Кіровоград, Олександрія, Світловодськ; Миколаїв, Южноукраїнськ, Вознесенськ, Первомайськ; Одеса, Білгород-Дністровський, Ізмаїл, Болград, Іллічівськ, Роздільна, Південне; Херсон, Берислав, Гола Пристань, Каховка, Нова Каховка, Скадовськ, Цюрупинськ; Запоріжжя, Мелітополь, Бердянськ, Василівка, Горіхів, Тиврів, Токмак; Полтава, Кременчук, Комсомольськ, Лубни, Миргород, Решетилівка, Хорол; Луганськ, Алчевськ, Антрацит, Георгіївка, Краснодон, Красний Луч, Лисичанськ, Первомайськ, Ровеньки, Рубіжне, Свердловськ, Сєвєродонецьк, Стаханов, Суходольськ, Щастя, а також інші міста і селища.

Магазин дитячих товарів «Гном» © 2012 Notice. Undefined index: sys_force_cmd in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _2 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_1_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _2 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_2_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _2 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_3_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _2 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_4_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Warning. file_get_contents(): Couldn’t resolve host name in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Warning. file_get_contents(http://show.setlinks.ru/?host=gnom.lg.ua&k=UTF-8&p=a7d99b37085e0fceba4fcb66bbde8529&time=1440539247&v=5.0.0&safe): failed to open stream: operation failed in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_5_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_5_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _2 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_6_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined index: mnk_se in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2 Notice. Undefined variable: _3 in /home/gnomlg/public_html/image/header.gif(5). eval()’d code on line 2

Короткий опис статті: посольство польщі в києві купити колеса для дитячої коляски, продаж коліс, Ви купили коляску, неважливо яку, коляску трансформер, універсальну коляску, головне, що у неї хороші, великі, надувні колеса, шини, шини, купити колеса ободи для коляски, дитячий магазин гном, покришки для коляски трансформери,колесо, шини

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Пропонуємо купити колеса для коляски з доставкою по Україні! У чому ж важливість такого конструктивного елемента як — колесо коляски. Розглянемо наступну ситуацію: ось наприклад, ви купили коляску, неважливо яку, коляску трансформер, універсальну коляску або будь-яку іншу.

Колеса для візка, купити, де знайти, колесо на дитячу коляску code line

Також ви можете прочитати