Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна

22.01.2016
Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна Польщі робота

Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна

Фірма по влаштуванню на роботу за кордоном UAWorker готова запропонувати своїм клієнтам доступні робочі місця в Польщі для жителів Чернігова, області та України.

Робота в Польщі з Одеси, Одеської області та по всіх регіонах України

Робота в Польщі в Одесі, Одеській області та в Україні представлена в досить широкому спектрі вакансій — робота різноробочим в Польщі на заводі, роботи на будівництві, робота на харчових заводах і фабриках у Польщі, робота зварювальником в Польщі на заводах (не судноремонтних), можна підібрати вакансії в сільському господарстві в Польщі.

Часто, через необхідність різних спеціальностей на одному заводі, підбирається робота для сімейної пари в Польській Республіці, а то і робота для бригади різноробочих або фахівців.

З-за масової нестачі робочих на польських підприємствах (з причини масового виїзду робітників на заробітки в більш розвинені країни ЄС) — наш західний сусід відкриває кордон для робітників з України та міста Одеси, для невибагливих і працьовитих українців, оскільки у багатьох випадках українці в Польщі займають нішу робочих місць, яка не цікава місцевому населенню в плані рівня зарплати, а наші співгромадяни охоче ці зарплати отримують за свою роботу.

Українці працюють у Європі мають високу заробітну плату

Для клієнтів віддали свою перевагу нашої компанії з працевлаштування в Польщу з Одеси і всієї України, гарантується працевлаштування за кордоном тільки у перевірених часом роботодавців з безкоштовним житлом для працівника, а також соціальними гарантіями в комплексі.

Кілька слів про зарплату в Польщі для проживаючих в Одесі і в Україні.

Зарплата різноробочого в Польщі на фабричних виробництвах відповідає рівню, еквівалентному 800$ (чистими на руки). З/п робітників зі спеціальними навичками встановлюється в 1300$, з подальшим підвищенням, відповідно до зростання кваліфікації.

Гарантії для наших клієнтів, бажаючих влаштуватись на роботу за кордон.

Агентство з працевлаштування у Польщі UAWorker гарантує своїм клієнтам працевлаштування в Польщі, згідно чинних правил ліцензування Мінсоцполітики України та формування обов’язкової документації:

  • В обов’язковому порядку клієнту надається до ознайомлення оригінал ліцензії на посередницьку діяльність при працевлаштуванні за кордон, зареєстрована в Мінсоцполітики України.
  • З клієнтом формується, обговорюється і приймається до виконання договір на працевлаштування, з детальним описом гарантій працевлаштування для майбутнього працівника.
  • При оплаті послуг агентства в обов’язковому порядку видається чек, що підтверджує одержання грошей від клієнта.
  • Копії оформлених з клієнтом документів передається в Міністерство Соціальної Політики України в обов’язковому порядку.
  • В обов’язковому порядку всі клієнти, безпосередньо які виїжджають на роботу за кордон отримують в особисте користування СІМ-карту, яка працює в роумінгу для телефонного зв’язку з агентством і родичами.

Ми готові надати українцям свіжі вакансії робочих спеціальностей в Європі.

Телефонуйте за детальною інформацією за телефонами:

Короткий опис статті: віза в польщу одеса Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна +380930301148 +380982695204

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна Фірма по влаштуванню на роботу за кордоном UAWorker готова запропонувати своїм клієнтам доступні робочі місця в Польщі для жителів Чернігова, області та України.

Компанії з працевлаштування в Польщі робота в Польщі Одеса і Україна Польщі робота

Також ви можете прочитати