Куди легше отримати шенгенську візу?

17.01.2016

Куди легше отримати шенгенську візу?

Шлях до статті: Головна » Планування

Ви збираєтеся подорожувати і відпочити в Європі, але у вас виникли труднощі з отриманням шенгенської візи? Не варто впадати у відчай і відмовлятися від своєї задумки. Адже насправді візу можна отримати, навіть якщо ви офіційно не працюєте або вам відмовило консульство тієї країни, в яку ви хотіли потрапити. Так, такі випадки реальні і люди отримували візи!

Куди легше отримати шенгенську візу?

Є деякі нюанси та поради, які допоможуть вам здійснити свою подорож. І перше з них — це отримання шенгенської візи в менш вимогливих країнах (консульствах). Зараз ми детальніше розберемо це питання.

Що потрібно зробити для отримання шенгенської візи

  • Виберіть країну, межі якої ви будете перетинати для потрапляння в шенгенсую зону або в якій країні ви будете найдовше перебуває;
  • На сайті посольства дізнайтеся про всі необхідні вимоги і список документів;
  • Збір та підготовка всіх необхідних документів, ксерокопій в.т. п. Так само можна вже підшукувати авіаквитки і бронювати готель. Підготувати довідку з банку, що у вас на рахунку лежить сума грошей з розрахунку 50 євро на кожен день перебування за кордоном.

Під час укладення шенгенської угоди та створення єдиної візової зони поддписалось під документом 15 країн Європи: Австрія, Бельгія, Німеччина, Данія, Греція, Ісландія, Італія, Іспанія, Португалія, Люксембург, Нідерланди, Франція, Фінляндія, Норвегія, Швеція. У 2007 році приєдналися ще дев’ять країн: Угорщина, Латвія, Литва. Польща, Естонія, Словаччина, Словенія, Чехія. Мальта. В 2009 році до цієї зони приєдналася ще й Швейцарія.

Куди легше отримати шенгенську візу?

Ви повинні розуміти, що посольства зарубіжних країн знають економічну ситуацію в нашій країні і вони прекрасно розуміють, що офіційно працевлаштовані та отримують «білу» зарплату, тільки мала частина наших громадян. Тому якщо у вас немає можливості, надати довідку про вашому офіційному доході, який би влаштовував країни Шенгенської зони, то напишіть правду, що ви додатково десь заробляєте або маєте інші пасивні доходи.

Всього існує 4 види шенгенської візи:

  • A (транзитна віза для аеропорту);
  • B (транзитна віза);
  • C («гостьова» віза);
  • D (довготривала віза).

Перші два типу візи практично не використовуються, а четверта, тобто віза категорії D — є національною довгостроковою візою, яку видають в цілях роботи, навчання, лікування і тому подібних випадках. Сама ходова і часто запитувана — це віза категорії С.

Мета отримання візи З — туристичні поїздки, спорт, культура та інші.

В яку країну легше отримати шенгенську візу.

На практиці помітно, то самі строгі перевірки і більшість відмов у посольств Німеччини, Франції, Нідерландів, Бельгії та інших економічно розвинених країн.

Куди легше отримати шенгенську візу?

Набагато легше отримати шенген в більш «слабкі» (економічно) країни Європи — Польщі, Словаччини. Дуже охоче видають візи країни південного пояса Європейського Союзу — Іспанія і Греція.

Багато люди подають документи бояться отримати відмову, воно і зрозуміло, не приємно коли доводиться скасовувати довгоочікувану поїздку. Але насправді кількість відмов досить мало, і в цілому по європейським країнам становить не більше 2,5%, тобто зі ста чоловік, дев’яносто сім отримують позитивну відповідь.

Угорщина, країни Балтії, Польща. Словаччина — відсоток відмов коливається від 1% до 1,8%. Великий відсоток відмов у посольстві Данії і Бельгії і в 2013 і 2014 роках сягав 10%.

І пам’ятайте, практично будь-який громадянин може отримати візу, головне правдиво і впевнено розповісти/розписати мети вашого візиту, всі шляхи переміщення і. т. п. З правильним набором документів, та цілями поїздки ймовірність відмови буде зведена до мінімуму. Навіть безробітному людині можна отримати шенген, детальніше про це читайте в цій публікації .

Особливо прискіпливі посольства, так званої, «ситої Європи» можуть запросити додаткові дані приватного характеру — наявність автомобіля, склад сім’ї, умови проживання. Навіть якщо у вас немає офіційної роботи, то покажіть, що фінансовий стан у вас і вашої родини хороше, може бути навіть стати в нагоді показати ваші останні покупки – машина, квартира.

Не зайвим буде покласти побільше грошей на ваш банківський рахунок. І не треба переводити туди мінімальну суму, покладіть більше, щоб у посольстві побачили ваше фінансове становище. Адже вам ніхто не заборонить пізніше вивести гроші з банку.

Друзі, підписуйте на наш блог в Твіттері Follow @WayEmpire або групу Вконтакті. Ми намагаємося публікувати цікаві добірки та пізнавальні статті на тему подорожей, красивих і незвичайних місць на нашій планеті.

Акаунти ми нещодавно створили, але, як говоритися — Лиха біда початку!

Короткий опис статті: отримати візу в польщу Ви збираєтеся подорожувати і відпочити в Європі, але у вас виникли труднощі з отриманням шенгенської візи? Не варто впадати у відчай і відмовлятися від своєї задумки. Адже насправді візу можна за… Візи, Європа, Шенген,Планування

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Куди легше отримати шенгенську візу? Шлях до статті: Головна » Планування Ви збираєтеся подорожувати і відпочити в Європі, але у вас виникли труднощі з отриманням шенгенської візи? Не варто впадати у відчай і відмовлятися від своєї задумки.

Також ви можете прочитати