Латвійська віза. Віза шенген в Мінську, реєстрація, консультування

10.12.2015

Латвійська віза

Латвійська віза. Віза шенген в Мінську, реєстрація, консультування

Посольство Латвії в Білорусі при подачі документів на візу приймає тільки електронні візові анкети. Прийом документів на отримання Шенгенської візи в Посольстві Латвійської Республіки в Республіці Білорусь здійснюється за попереднім записом.

Прийом документів: з 9:00 до 12:00.

Загальна інформація

Ви можете отримати литовську візу, якщо Латвія є основною метою поїздки, або перший в’їзд в Шенгенську зону буде здійснено через Латвію чи Литву.

Для оформлення візи приймаються документи громадян Республіки Білорусь та громадян інших держав, які мають вид на проживання в Республіці Білорусь.

Посольство Латвії р. в Мінську обслуговує всіх жителів Республіки Білорусь за винятком Вітебської області.Прийом документів на видачу візи для людей з постійною реєстрацією Вітебської області здійснюється консульства Латвійської Республіки у Вітебську.

Документи на отримання візи можуть бути прийняті до розгляду не раніше, ніж за три місяці до передбачуваної поїздки.

Візу в Латвію для білорусів можна відкрити консульствах Республіки Латвія :

Основні типи віз

Існує три основних типи латвійських віз:

  1. Одноразова короткострокова латвійська віза дозволяє перебувати на території ЄС до 30 днів протягом місяця.
  2. Багаторазова короткострокова латвійська віза дозволяє перебувати на території ЄС до 90 днів протягом півроку або 180 сумарно протягом року.
  3. Багаторазова довгострокова латвійська віза (латвійська національна віза типу D), яка видається на термін до 180 днів у році.

Латвійські візи поділяються також залежно від наступних цілей:

  1. приватна поїздка
  2. комерційна поїздка (латвійська бізнес віза)
  3. індивідуальний туризм
  4. туристична поїздка, організована туристичною компанією
  5. віза для здійснення міжнародних транспортних перевезень

З переліком послуг Ви можете ознайомитися у розділі Наші послуги .

Інформація про те, як з нами зв’язатися знаходиться в розділі Контакти .

Короткий опис статті: посольство польщі в рб візи в шенген, відкриття та оформлення віз для білорусів, отримати багаторазову, туристичну, термінову візу в мінську віза в польщу, шенген, візи для білорусів, польська віза, реєстрація, віза за покупками, анкета, отримати візу, брест, гродно, мінськ, до польщі за покупками, посольство, білосток

Требуется виза. Заходите!

Латвійська віза Посольство Латвії в Білорусі при подачі документів на візу приймає тільки електронні візові анкети. Прийом документів на отримання Шенгенської візи в Посольстві Латвійської Республіки в Республіці Білорусь здійснюється за попереднім записом.

Також ви можете прочитати