Медична віза для лікування в США, початок шляху до одужання

09.12.2015

Особливості оформлення візи на лікування в Америку

Медична віза для лікування в США, початок шляху до одужання

Медична допомога в США вважається найбільш високо кваліфікованої, тому незважаючи на дорожнечу медичних послуг, в цю країну приїжджають люди з усього світу за допомогою, якої вони не знайшли у себе на батьківщині. Однак якщо ви хочете поїхати на лікування в США, то підготуйтеся до подолання формальностей при отриманні візи в цю країну.

Зміст статті

Процес оформлення візи

Щоб іноземцю отримати медичну допомогу в США, йому треба оформити неімміграційну візу. Поїздка на лікування означає категорію Travel for Medical Treatment, для неї потрібна віза категорії B1/B2.

Оформлення американської візи через посередників можливо з допомогою туристичних компаній і фірм, які займаються організацією лікування в цій країні. Однак у багатьох випадках американські візові офіцери не видають документ посереднику поки не зустрінуться особисто здобувачем візи.

Також слід пам’ятати, що шанси на отримання американської візи з допомогою посередника нижче, ніж при самостійному оформленні цього документа і обігу в консульський відділ на особисту співбесіду. Американці дуже ревно ставляться до в’їзду в свою країну і хочуть бути повністю впевнені в благонадійності осіб, які претендують на це.

Самостійно оформити візу в США можна, звернувшись в консульський відділ посольства або консульства США. Це можна зробити, наприклад, в Москві на Великому Девятинском провулку, 8 або в Петербурзі на Фурштатской вулиці, 15. Як правило, потрібно зробити дзвінок для того, щоб записатися на співбесіду:

  • московські телефони +7 (495) 787-3167, 974-8843,
  • телефон в Санкт-Петербурзі +7 (812) 331-2600.

Дзвінки в американське посольство платні. Всю інформацію можна отримати на сайті американського посольства (http://russian.moscow.usembassy.gov/ ).

Інформація про вартість пологів у Майамі тут. Відгуки про організації пологів без посередників.

Терміни отримання

Отримати термінову візу можливо, але доведеться довести, що чекати ви не можете і що термінову медичну допомогу вам можуть надати тільки в США. Для цього необхідно представити медичні документи з діагнозом, свідків, висновок лікаря про екстреність ситуації. При цьому, треба розуміти, що оформлення термінової візи в США займе кілька робочих днів (на відміну, наприклад, від Німеччини, куди термінова віза буває готова протягом одного робочого дня).

Вартість і терміни перебування

Обов’язковою є оплата консульського збору, яка становить 160 доларів. Якщо віза оформляється через посередників, то за їх послуги доведеться додатково заплатити від 3000 до 8000 рублів.

Медична віза в США видається на один рік.

Зазвичай віза видається на рік, але заздалегідь обмовляються терміни перебування. Коли людина вперше отримує американську візу, краще не залишатися в цій країні довше трьох місяців, так як це може викликати додаткові питання і ускладнити майбутній в’їзд і отримання наступної візи .

Якщо ви вже не перший раз отримуєте візу в США і ваша благонадійність не викликає сумнівів, то вам можуть видати документ на три роки. При необхідності продовження візи під час перебування у США потрібно звернутися в імміграційну службу.

Коли починати оформлення

Оскільки американські візи видаються під конкретні цілі, то для отримання медичної візи необхідно медичний висновок з обґрунтуванням необхідності лікування в США. Наприклад, часто відмовляють в американських візах російським пацієнтам, які звертаються до офтальмологів. Це відбувається тому що в Росії працює досить офтальмологічних центрів, послуги в яких вважаються кращими в світі, значить, немає необхідності звернення в іншу країну.

Короткий опис статті: віза в сша Для оформлення медичної візи на лікування в США потрібно зібрати пакет документів і надати в консульство. Перелік документів, терміни, вартість візи — все це в нашій статті. медична віза на лікування в США і Америку

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Особливості оформлення візи на лікування в Америку Медична допомога в США вважається найбільш високо кваліфікованої, тому незважаючи на дорожнечу медичних послуг, в цю країну приїжджають люди з усього світу за допомогою, якої вони не знайшли у себе на батьківщині.

Також ви можете прочитати