Навчальна віза в Польщу для українських студентів . Study Advisor

06.01.2016
Навчальна віза в Польщу для українських студентів . Study Advisor іноземним студентам

Студентська віза в Польщу

Довгострокова навчальна віза в Польщу або, як її прийнято називати, студентська віза видається іноземним студентам чи учням, які передбачають проходження навчальної програми терміном понад 90 днів. Національна віза D має максимальний термін дії до 1 року і дозволяє в даний період її власнику проживати і навчатися на території Польщі і інших країн Шенгену. Віза для студента, а також його близьких родичів видається безкоштовно та позачергово. По закінченні терміну дії документа, віза або має бути продовжена, або буде закрита.

замовити візу в Польщу. студенту після вступу у ВУЗ країни необхідно оформити що це засвідчують документи. Вони будуть представлені в польське консульство за місцем проживання, на підставі чого буде прийнято рішення про видачу відповідної візи.

Крім того, обов’язковою вимогою з боку польських Вузів до іноземним студентам, є медичне страхування (Польща). Оформити страховий пакет студент зможе безпосередньо в навчальному закладі, у державних і приватних страхових агентствах. На жаль, на території України оформити хорошу медичну страховку для Польщі не вдасться, але без страховки Ви не можете перетнути кордон, тому на період першого виїзду в Польщу необхідно придбати тимчасовий страховий поліс. По приїзду на навчання бажано оформити страхування у польської страхової компанії. З такою страховкою студент зможе одержувати безкоштовну медичну допомогу, яка без страхового поліса в Польщі дуже дорога.

Найкращим терміном для подачі документів на медичне страхування може також стати момент оформлення пакету паперів, які вимагає віза для студентів в Польщу. Оформлення страховки для Польщі є невід’ємним атрибутом для навчання в цій країні: оскільки в країнах Європи немає безкоштовної швидкої допомоги або травм. пунктів, надавати допомогу Вам стануть лише за пред’явлення офіційного документа-страховки.

Компанія «STUDY-ADVISOR» готова надати допомогу в оформленні будь-яких видів документів, а також сприяти вступу в кращі Вузи Польщі та Кіпру. Якщо Ви вирішили стати учасником міжнародної програми навчання, заповніть анкету, перейшовши за посиланням http://study-advisor.info/ru/zapolnit-anketu/

Короткий опис статті: студентська віза в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Студентська віза в Польщу Довгострокова навчальна віза в Польщу або, як її прийнято називати, студентська віза видається іноземним студентам чи учням, які передбачають проходження навчальної програми терміном понад 90 днів.

Навчальна віза в Польщу для українських студентів . Study Advisor іноземним студентам

Також ви можете прочитати