Навчання в Польщі для українців вищу освіту в Польщі, вартість

26.12.2015

Навчання в Польщі для українців
ВИЩА ОСВІТА В ПОЛЬЩІ ЗА ПРОГРАМОЮ STUDENTWAY

Навчання в Польщі для українців вищу освіту в Польщі, вартість

Шість приводів для того, щоб поїхати і отримати освіту в Польщі

Вступ в Польщу з України — як у Внз, так і отримання середньої освіти в Польщі

• Польські вузи зацікавлені в наших студентах. Багато з них виділяють безкоштовні місця для українців і зменшують на їх прохання вартість навчання.

• Навчання йде в ногу з новими технологіями: навчальні матеріали доступні онлайн, а також практично у всіх вузах є система «Електронний деканат». Приміром, у ній можна самостійно складати собі навчальний розклад.

• Графік студента досить вільний: серед тижня може бути 2-3 вільні від навчання дні.

• Добре розвинена студентська мобільність: під час навчання можна безкоштовно на семестр або на рік поїхати повчитися в інший європейський вуз або пройти стажування в міжнародній компанії.

• Вузи щільно співпрацюють з роботодавцями: лекції ведуть практики, а навчальні програми коригуються в залежності від нових тенденцій на ринку праці. Також у вузах є Бюро кар’єри, які розсилають студентам свіжі вакансії від компаній-партнерів вузу.

• У Польщі багато знижок для студентів. Наприклад, студентський квиток дає знижку 50% на проїзд у громадському транспорті та в 51% на проїзд у поїздах.

Навчання в Польщі для українців вищу освіту в Польщі, вартість

Польща – європейська держава – відкрила двері своїх університетів для вступу дітей з України, білорусів, казахів, росіян шляхом спрощеної процедури надходження, тобто без іспитів.

Звернувшись до нас, кожен клієнт отримає вичерпні консультації та кваліфіковану допомогу протягом усього процесу співпраці.

Отримати відповіді на всі питання щодо вступу у Вузи Польщі можна за телефонами:

057-750-90-72

050-522-48-17

067-573-91-38

ПЕРЕЛІК ВНЗ ПОЛЬЩІ, з якими співпрацює наш центр:
Також хочемо відзначити, що ми можемо подати документи в будь-польський ВУЗ, який вибирає кандидат.
СКІЛЬКИ КОШТУЄ НАВЧАННЯ В ПОЛЬЩІ ДЛЯ УКРАЇНЦІВ

У державних ВУЗах оплата близько 2000 євро за рік, у недержавних від 900 євро.

Для студентів-іноземців також пропонується можливість БЕЗКОШТОВНОГО навчання.

ОТРИМАТИ ОСВІТУ У ПОЛЬЩІ МОЖЕ КОЖЕН!

ВСТУП. Ми допомагаємо протягом усього процесу надходження

Студенти-іноземці надходять без іспитів, ЗНО не враховується при вступі до Польщі. У кожного Вузу є свої особливості надходження, з якими Вас ознайомлять наші співробітники.

Кандидати з Картою Поляка можуть навчатися безкоштовно.

Якщо у кандидата є підтверджені польські корені, то у державних ВУЗах вони отримують знижку 30 %.

У польські Вузи можна поступати, як влітку, так і взимку, тобто є два набору.

КУРСИ ПОЛЬСЬКОЇ МОВИ. У нас можна пройти якісну підготовку з польської мови

Запорука успіху – серйозне вивчення польської в Україні та поїздка на літні мовні школи, які пропонують польські Вузи. Якщо в обраному Вузі немає літніх курсів, то наше Агентство організовує для своїх клієнтів Літню школу мови і культури в Кракові. Поєднавши 2 цих процесу, Ви гарантовано отримуєте відмінний результат в освоєнні мови.

ОЗНАЙОМЛЮВАЛЬНІ ТУРИ ПО ПОЛЬСЬКИХ ВУЗАХ

Це унікальна можливість відвідати за одну поїздку 4-5 міст, побувати на презентаціях у 12-14 ВУЗах, зустрітися з нашими студентами у Польщі, поспілкуватися наживо і визначитися зі своїм вибором.

СТУДЕНТСЬКА ВІЗА

– консультаційна допомога від представників нашого центру

Наші клієнти отримують повний комплекс консультаційних послуг для оформлення студентської візи, також допомагаємо з візами для батьків.

ПРОЖИВАННЯ В ПОЛЬЩІ

Гуртожитку: навчаючись у Польщі, студенти живуть в студентських гуртожитках або можуть знімати квартири. Якщо у Внз немає свого гуртожитку, то можна забронювати місце в приватному.

Витрати на проживання: в цілому мінімально студенту потрібно на місяць 250-300 євро (залежить від вартості гуртожитку і варіантів харчування).

Медична страховка: при виїзді на навчання студент в обов’язковому порядку оформляє страховку в Україні, за бажанням після приїзду на навчання він може оформити польську страховку, в цьому йому допоможуть наші співробітники в Польщі.

Проїзд у транспорті: студенти користуються пільгами на проїзд; проїзний на місяць коштує близько 50 злотих, а на семестр (4,5 місяці) – 180 злотих.

Карта Побиту: документи, процедура отримання Картки, переваги, які вона дає – ця інформація надається нашим клієнтам, також куратори в Польщі допомагають студентам в цьому питанні.

Ми надаємо кожному бажаючому додаткові послуги:

— консультації по оформленню дитячого та дорослого закордонного паспорта для абітурієнта;

— оформлення медичного страхового поліса для виїзду за кордон;

— курси польської (група, індивідуально, по Skype).

АПОСТИЛЬ — легалізація документів

Короткий опис статті: студентська віза в польщу Освіта в Польщі для українців від навчального центру «Планета Знань» р. Харків (057) 750-90-72 Вибір Вузу. Вступ. Навчання. навчання, освіта, вища, середня, польща, виш, вступ, україна, ціна, вартість,

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Навчання в Польщі для українців ВИЩА ОСВІТА В ПОЛЬЩІ ЗА ПРОГРАМОЮ STUDENTWAY Шість приводів для того, щоб поїхати і отримати освіту в Польщі Вступ в Польщу з України — як у Внз, так і отримання середньої освіти в Польщі

Також ви можете прочитати