Оформлення шенген віз в Черкасах

27.01.2016
Оформлення шенген віз в Черкасах 18-25 днів

Оформлення шенген віз в Черкасах

18-25 днів

Чарівні простори європейських країн стали ближче черкащанам. Тепер Вам не потрібно самостійно шукати консульства і посольства потрібних країн у різних країнах України, їхати туди і истрачивать свій безцінний час в очікуванні шенгенської візи, такої необхідної для в’їзду в більшість держав Європи. Адже туристичне агентство «Магнолія» (Черкаси) з радістю візьме оформлення шенген віз на себе, забезпечивши мінімум клопоту і максимум комфорту і економії.

Якщо Ви вже визначилися з метою свого візиту за кордон, ми запропонуємо Вам оформлення одного з видів шенгенських віз:

  1. Туристична віза (термін перебування в Шенгенській зоні 7-28 день) – віза для тез, хто мріє відпочити і насолодитися культурою і пам’ятками чужої країни;
  2. Бізнес-віза (30-180 днів) відкривається для здійснення короткочасних ділових поїздок у країни Шенгену;
  3. Робоча віза – національний документ, який дає можливість працювати на території країни, яка видала візу і без проблем в’їжджати в інші країни шенгенської зони.

Крім того, оформлення шенген віз в Черкасах можливо і по їх типу: одноразові, багаторазові, мультивізи.

Процес оформлення візи

Термін оформлення шенгенскй візи може відрізнятися в залежності від того, який вид і тип документа Вам необхідний. У середньому нам буде потрібно близько 2 тижнів, щоб видати Вам на руки заповітну візу.

Заповнивши анкету і підписавши договір з туристичним агентством «Магнолія», Ви віддаєте нам пакет необхідної документації. Склад документів може відрізнятися для різних видів шенген віз.

А далі Вам залишається тільки чекати. Все необхідне ми зробимо за Вас. За два тижні очікування документи, які ми підготуємо належним чином, будуть вивчені співробітниками консульства тієї країни, куди ви бажаєте відкрити візу. Якщо до документації у них не виникає жодних питань, Ви без проблем отримаєте візу. І хоча вимоги до документів і сам процес оформлення віз останнім часом стали більш жорсткими і складними, ми вкладаємо всі свої сили, щоб відповідь на Ваш запит був тільки позитивний.

Менеджери туристичного агентства «Магнолія» дадуть відповідь на всі ваші запитання в телефонному режимі за номерами (0472)45-52-29;(0472)56-31-70. Ми чекаємо Вас і готові здійснити Ваші мрії Європі.

Короткий опис статті: оформити візу в польщу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Оформлення шенген віз в Черкасах 18-25 днів Чарівні простори європейських країн стали ближче черкащанам. Тепер Вам не потрібно самостійно шукати консульства і посольства потрібних країн у різних країнах України, їхати туди і истрачивать свій безцінний час в очікуванні шенгенської візи, такої необхідної для вїзду в більшість держав Європи.

Оформлення шенген віз в Черкасах 18-25 днів

Також ви можете прочитати