Оформлення воєводської візи в Україні . Візи та робота за кордоном

14.01.2016
Оформлення воєводської візи в Україні . Візи та робота за кордоном воєводської візи

Воєводська віза в Польщу (польська віза від воєводи).

Оформлення візи від воєводи (воєводської візи) в Україні.

Вартість оформлення воєводської візи «під ключ» — 450 Євро.

У наші послуги з оформлення робочої візи від воєводи до Польщі входить:

— консультації та повний візовий супровід до моменту отримання паспорта з візою;

— реєстрація у візовому центрі, або консульстві;

— оформлення робочого запрошення від польської фірми для клієнта;

— страховка (виписка і оплата страхового поліса СК «Вусо»);

— заповнення анкети для отримання візи;

— копії необхідних документів.

Якщо порівняти посаду в Польщі і Україні, то воєвода прирівнюється до губернатора області.

Польська національна робоча віза від воєводи D08 дозволяє перебувати на території Польщі протягом 360 днів у році (360/360).

Що це означає на практиці:

1. Маючи польську візу від воєводи Ви маєте право легально працювати у Польщі протягом року без будь-яких обмежень.

2. Воєводська віза перекриває «коридори» інших наявний у людини польських віз (польської робочої візи, польської шенгенської візи). Приміром, якщо у Вас відкрита польська робоча віза D05 (180/180 або 180/360) і Ви вже відбули свої 180 днів, то на наступну робочу візу в Польщу D05 Ви можете подати лише через рік після відкриття першої робочої візи. А ось воєводська віза в Польщу дозволяє анулювати «коридор» і отримати візу. Для цього при подачі документів на отримання польської візи від воєводи людина пише заяву на анулювання коридору і отримує візу D08.

3. Консул не має права відмовити у видачі візи за воєводському запрошення. Пов’язано це з тим, що консул підпорядковується воєводі. І підстава для відмови у видачі візи повинна бути дуже суттєвим.

4. З воєводської візою Ви маєте право перебувати в зоні Шенген за 90 днів у півріччі. Хоча ще раз уточнимо, що на практиці немає можливості перевірити скільки часу провів не на території Польщі.

На даний момент віза від воєводи до Польщі — це самий оптимальний і не дорогий варіант перебування у Польщі (Євросоюзі) протягом року без обмеження кількості днів перебування.

запрошення від воєводи

Оформити воєводської візу в Польщу можуть жителі всієї України ( Вінницька область, Волинська область, Дніпропетровська область, Донецька область, Житомирська область, Закарпатська область, Запорізька область, Івано — Франківська область, Київська область, Кіровоградська область, Крим, Луганська область, Львівська область, Миколаївська область, Одеська область, Полтавська область, Рівненська область, Сумська область, Тернопільська область, Харківська область, Херсонська область, Хмельницька область, Черкаська область, Чернігівська область, Чернівецька область). І ми допоможемо Вам в цьому.

Короткий опис статті: потрібна віза в польщу Кращі умови на оформлення воєводської візи (візи від воєводи) в Україні. Працюємо по всій Україні. Гарантований результат. ТЕЛЕФОНУЙТЕ. воєвода,віза від воєводи,воєводська віза,віза в Польщу,воєводська віза в Польщу,d08,d08 віза

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Воєводська віза в Польщу (польська віза від воєводи). Оформлення візи від воєводи (воєводської візи) в Україні. Вартість оформлення воєводської візи «під ключ» — 450 Євро. У наші послуги з оформлення робочої візи від воєводи до Польщі входить:

Оформлення воєводської візи в Україні . Візи та робота за кордоном воєводської візи

Також ви можете прочитати