Параметри та вимоги до фото на шенгенську візу . 2ristic planet

03.01.2016
Параметри та вимоги до фото на шенгенську візу . 2ristic planet шенгенську візу

Параметри і вимоги до фото на шенгенську візу

Привіт, дорогі читачі нашого сайту 2ristic planet. Сьогодні, я б хотів торкнутися теми оформлення шенгенської візи, а саме які параметри і вимоги до фото на шенгенську візу пред’являються консульством. Деколи відбуваються неприємності, пов’язані з фото на візу Шенген, коли фотографії не беруть з-за якоїсь невідповідності. Тому, щоб уникнути такі підводні камені, читайте корисні поради. як зробити фото на шенгенську візу правильно і без всяких труднощів.

Вимоги до фото на шенгенську візу
Установки та розмір фото на візу

 • Розміри фотографії на візу має відповідати параметрам: 35 мм х 45 мм (1,37-1,77 дюйма). Що стосується розміру особи, то повинні бути дотримані наступні пропорції: від підборіддя до лінії росту волосся відстань повинна становити 31-36 мм (1,22-1,41 дюйма, це приблизно 70-80% фотографії). Відстань від очей до підборіддя: мінімум 13 мм, від маківки до краю фотографії-мінімально 2 мм
 • Знімок повинен бути роздрукований на звичайному фото папері з високою якістю друку.
 • Сама фотографія повинна бути чіткої, чистої, без згинів і плям. Не повинно бути ніяких рамок або куточків.
 • Вимоги до контрастності, яскравості і кольору. Фотографія повинна бути кольоровою і досить контрастною. Занадто темні чи занадто світлі фотографії не будуть прийматися. Наявність тіней або відблисків не вітається.
 • Вимоги до тла. Фото має бути зроблене на світлому однотонному фоні: блакитний або світло-сірому. Взагалі для різних країн вимоги до тла можуть відрізнятися. Наприклад, для візи у Францію потрібно надати фото тільки на сірому або світло-блакитному тлі. Білий фон виключається.
 • Якісь головні убори забороняються (виняток становлять випадки, коли головний убір носиться з релігійних міркувань. Тоді умовою правильного фото є те, що всі риси особи, зокрема, лоб, обидві щоки і підборіддя чітко видно, а сам головний убір не кидає тінь на обличчя). Перуки або інші косметичні засоби допускаються, якщо вони не спотворюють зовнішність.
 • Положення голови: анфас. Необхідно, щоб чітко було видно очі, брови, вуха, ніс, підборіддя з обох сторін, верхню частину плечей, при фотографуванні дивитися прямо в об’єктив, вираз обличчя повинен бути нейтральним, приємним (не хмуртесь і відверто не посміхайтеся), рот закритий, волосся не повинні закривати частини обличчя, поворот голови і нахил не допускаються, Деякі країни вимагають, щоб вуха не були закриті волоссям.
 • Вираз обличчя і напрям погляду. Погляд заявника повинен бути спрямований прямо в фотокамеру.
 • Вимоги до окулярів та оправ. Допускаються, якщо заявник на візу носить окуляри за медичними показаннями. Оправа окулярів не повинна приховувати очей заявника. А також масивні (широкі) оправи не допускаються. Фото з тонованими або кольоровими скельцями окулярів у вас не пройдуть. Я б радив звернути увагу, що на фотографіях для шенгенської візи скла очок не повинні кидати відблиски, інакше їх не схвалять. Ні яких сонцезахисних окулярів.)))
 • Всі фотографії повинні відповідати міжнародному стандарту OACI (фотограф повинен знати).
 • Зазначені вимоги загальні серед держав шенгенської зони, але у кожної країни існують свої додаткові умови, тому звертайте уваги на додаткові вимоги для різних країн.
 • Фотографії на шенгенську візу повинні бути зроблені не раніше 6 місяців до того, як подаєте документи на оформлення. Не можна використовувати фотографії для віз зроблені раніше.
 • Якщо в закордонному паспорті на фотографії людина без очок, на фотографії для візи він також повинен бути зображений без окулярів.
 • Фотознімок повинно відповідати реальному увазі заявника, без ретуші або іншого способу коригування. Допустима цифрова фотографія за умови збереження природної колірної гами і світлостійкості.

Приклад правильного фото для шенгенської візи

В принципі, список параметрів та вимог до фотографій на шенгенську візу великий. Але, насправді, хороші фотографи всі ці примхи консульства знають і зроблять вам відмінний фотознімок. Але, такий перелік потрібних порад, все одно вам рано чи пізно стане в нагоді. Тому, раджу зберегти цю сторінку в закладки, щоб при необхідності роздрукувати.

На цьому на сьогодні все. Підписуйтесь на нові корисні статті зручним для вас способом (поштою, по RSS) у формі трохи нижче, також поділіться цією інформацією в соціальних мережах.

З вами штовхалися біля консульства Vel&liza. Поки-поки!

Короткий опис статті: шенгенська віза вимоги Список параметрів та вимог до фото на шенгенську візу, висунутих посольством вам завжди буде в допомогу. Раджу зберегти вимоги до фотографій на вимоги до фото на шенгенську візу,фото на шенгенську візу,вимоги до фото на візу,розмір фото на візу,параметри фото на візу

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Параметри і вимоги до фото на шенгенську візу Привіт, дорогі читачі нашого сайту 2ristic planet. Сьогодні, я б хотів торкнутися теми оформлення шенгенської візи, а саме які параметри і вимоги до фото на шенгенську візу предявляються консульством.

Також ви можете прочитати