Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо

17.12.2015

Перемишль. Шопінг (Галерея Санова (Galeria Sanowa), Biedronka,Теѕсо, Castorama, Blue park, Lidl)
Перемишль — чудове містечко розташоване на території Польщі, біля пункту перетину кордону Шегині-Медика. Багато століть Перемишль був український містом; воно чимось нагадує мініатюрний Львів.

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо

Через те, що місто розташоване близько до кордону, тут дуже багато українців — одні живуть, інші приїжають на «закупи» (скуплятись у польських магазинах). Тут розташований Український народний дім, є українські церкви.

Багато українців із західних областей їдуть на шопінг саме сюди. Основними великими магазинами є мережа супермаркетів Biedronka та Tesco, магазин будівельних матеріалів Castorama, торговий комплекс, який включає в себе магазини електроніки, декору та товарів для дому, аптеку, магазини одягу — Blue park, торговий центр Galeria Sanowa, супермаркет Lidl та перемиські рінк.

І так, детальніше про магазини:

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо
супермаркет Tesco
— офіційний сайт http://www.tesco.pl/

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо
супермаркет Lidl — офіційний сайт http://www.lidl.pl Знаходиться на вул. Adama Mickiewicza 46. Відноситься до мережі німецьких супермаркетів. Робочі години — з 9:00 — 18:00.

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо
торговий комплекс Blue Park — офіційний сайт http://www.blue-park.pl/ Комплекс обєднує магазин електроніки Media Markt, декору та товарів для дому, аптека, магазин одягу та супермаркет Biedronka. Розташований на ul. Lwowska,

Години роботи: з пн-сб з 10:00-20:00, нд з 10:00-19:00

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо
магазин будівельних матеріалів Castorama — офіційний сайт http://www.castorama.pl Великий вибір всіх необхідних матерівлів на всіх етапах будівництва. Знаходиться на ul. Lwowska 17, працює з пн-пт. 7.00 — 21.00; нд з 7.00 — 20.00; в нд з 10.00 — 20.00.

Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо — офіційний сайт http://www.galeriasanowa.pl/

Розташована на ul. Wojciecha Brudzewskiego 1, працює з пн-сб з10.00-21.00, нд. з 10.00-20.00.

Перемишль розташований лише за 80 км від Львова, тож ви можете:

  • поїхати на своїй машині.
  • на автобусі, які відправляються з автовокзалів у Львові.
  • скористатись поїздами з пересадками — це найдешевший варіант Перемишль. Шопінг: Галерея Санова(Galeria Sanowa),Теѕсо

1) Schronisko Mlodziezowe PTSM Matecznik — від 33злотих з особи за ліжко-місце в дорміторії (номері гуртожитського типу), від 35злотих з особи — за місце у двомістному або тримісному номері. Розташування в центрі міста.

3 ) Hotel Trojka — ціна від 81злотого з особи у двомісному номері (з сніданком). Розташування біля Tecso, Castorama, Media Markt.

Короткий опис статті: сайт посольства польщі Перемишль — містечко розташоване на території Польщі, біля пункту перетину кордону Шегині-Медика.

Требуется виза. Заходите!

Перемишль. Шопінг (Галерея Санова (Galeria Sanowa), Biedronka,Теѕсо, Castorama, Blue park, Lidl) Перемишль — чудове містечко розташоване на території Польщі, біля пункту перетину кордону Шегині-Медика.

Також ви можете прочитати