Poland visa information, Ukraine, Ukrainian, Schedule Appointment

15.02.2016

Poland visa information, Ukraine, Ukrainian, Schedule Appointment

ППВА у м. Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях приймають студентів без попереднього запису. Дізнатися більше – натисніть тут.

Важливо: Змінити дату подачі документів можливо лише через кол-центр . Будь ласка, змініть призначену Вами дату, якщо подача документів у визначений Вами день неможлива. Зауважте, що змінити/відмінити дату можливо за 24 години до призначеної дати подачі документів.

* Для ППВА у Львові, Івано-Франківську, Ужгороді, Тернополі, Луцьку та Рівному змінити/відмінити дату можливо за 48 годин до призначеної дати подачі документів.

Натисніть тут для того, щоб надрукувати лист-підтверження запису

Натисніть тут для того, щоб первірити запис на подачу документів

Натисніть тут для того, щоб перевірити наявність доступних для реєстрації дат. Зауважте: даті, вказані за цим посиланням, доступні для реєстрації у кол-центрі. Однак під час з’єднання з кол-центром запис може відбуватися на інші даті з уваги на запис інших заявників.

Зауважте. реєстрація на подання документів до ППВА за допомогою кол-центру може бути здійснена виключно особисто заявником. Необхідно пам’ятати, що з метою безпеки кол-центр не обслуговує дзвінки, здійснені з невизначених номерів.

+ 38 044 5945496

+ 38 032 2351776

+ 38 032 2424564

+38 050 1179053

+ 38 067 3430480

+38 093 1755503

08:00 – 22:00, з Пн. по Пт.

У випадку консультацій Ви можете відвідати ППВА без попереднього запису, або написати до нас на електронну пошту того ППВА, до якого Ви маєте намір подавати документи.

Вся інформація, яка надається при призначенні даті подачі документів, повинна бути достовірною та точною. У випадку, якщо дані міститимуть помилки, документи прийматись до розгляду не будуть. Будьте уважні, вибираючи візову категорію, на яку Ви складаєте документи. У випадку вибору невірної категорії візи Ваші документи можуть бути не прийняті до розгляду.

Зауважте, будь ласка, що документи для отримання візи до Польщі необхідно подавати до ППВА того Консульського округу, у якому Ви прописані. ППВА до Польщі у Києві приймає заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:

Черкаська, Чернігівська, Київська, Кіровоградська.

ППВА до Польщі у Житомирі, Вінниці, Хмельницькому та Чернівцях приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання, а також копію трудового договору або трудової книжки) у таких областях:

Хмельницька, Вінницька, Житомирська, Чернівецька.

ППВА до Польщі у Харкові та Дніпропетровську приймають тих заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання) у таких областях: Харківська, Дніпропетровська, Полтавська, Сумська, Донецька, Луганська, Запорізька

ППВА до Польщі у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи/університету про працевлаштування/навчання) у таких областях:

Івано-Франківська, Львівська, Закарпатська.

ППВА у Луцьку, Рівному та Тернополі приймають лише тих заявників, що офіційно прописані у таких областях:

Рівненська, Волинська, Тернопільська.

ППВА до Польщі в Одесі приймають заявників, що офіційно прописані або офіційно працюють (мають довідку з роботи / університету про працевлаштування / навчання, копію трудової книжки та умову про оренду житла / довідку з гуртожитку) у таких областях:

Херсонська, Одеська, Миколаївська, Крим

Для отримання додаткової інформації Ви можете написати повідомлення на електронну адресу:

Короткий опис статті: бізнес віза

Требуется бизнес виза. Заходите!

ППВА у м. Києві, Вінниці, Хмельницькому, Житомирі та Чернівцях приймають студентів без попереднього запису. Дізнатися більше – натисніть тут. Важливо: Змінити дату подачі документів можливо лише через кол-центр . Будь ласка, змініть призначену Вами дату, якщо подача документів у визначений Вами день неможлива.

Також ви можете прочитати