Польська шенгенська віза нюанси відкриття . Віза Шенген в Польщу

28.01.2016
Польська шенгенська віза нюанси відкриття . Віза Шенген в Польщу закордонний паспорт

Польська шенгенська віза – нюанси відкриття

Оформлення візи шенген через Польщу – схоже, один з легких варіантів пересування по Європі, особливо якщо у вас чистий закордонний паспорт. Зробити візу в Польщу можна в консульському представництві цієї держави, чинного на території України. Візовий збір, який вимагає за шенген, Польща дорівнює 35 євро. Варто мати на увазі, що не всі консульства беруть в роботу анкети на отримання польської шенген візи безпосередньо. При деяких відкритий так званий візовий центр, шенген віза у якому обходиться десь на 20 євро дорожче. Таким чином, щоб оформити візу шенген самому, потрібно сплатити не менше 55 євро, не рахуючи грошей на оформлення запрошення та інших потрібних документів. Спосіб отримання особистогопольської шенген візи найбільш підійде для тих українців, які знаходяться поблизу від консульств Польської Республіки – їм не потрібно нести додаткові витрати на проїзд.

Якщо вам потрібна, припустимо, віза в Польщу в Дніпропетровську то доцільніше піти в візове агентство, яке надає послуги дистанційної подачі документів у консульство. Кошти, які ви проплатити агентству, ви все одно б витратили, два рази здійснюючи поїздку в місто, де є консульство і назад. Великий плюс, що, візове агентство дає гарантію того, що ви не отримаєте відмова у візі в Польщу .

Часті клієнти візових агенцій і люди, яким потрібна річна віза в Польщу в порожній закордонний паспорт. Практика показує, що в цьому випадку оформити шенген мульти візу на рік самостійно дуже клопітно. Краще її відкрити через агентство, де видадуть візу на 14 днів, а інший раз – на рік, з гарантією. Тим більше, співробітники візових агенцій мають досвід роботи з документами, як у Польській Республіці, так і в польських консульствах, легко справляються з таким завданням.

Говорячи про візи, варто згадати про те, скільки робиться віза в Польщу. Типовий термін прийняття рішення дорівнює приблизно 5 днів. Також є варіант подачі заяви на дострокове розгляд справи. Подібну заявку приймуть, якщо у громадянина є переконливі і документально підтверджені причини потреби термінового відкриття польської шенген візи. В цьому випадку вартість консульського збору за «Польща шенген » буде вище в 2 рази.

Прийміть на озброєння, що відкривати візу бажано за 3 місяці до дати виїзду, щоб не стояти в чергах в візові центри, потурбуйтеся про візу заздалегідь.

Короткий опис статті: віза в польщу дніпропетровськ

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Польська шенгенська віза – нюанси відкриття Оформлення візи шенген через Польщу – схоже, один з легких варіантів пересування по Європі, особливо якщо у вас чистий закордонний паспорт. Зробити візу в Польщу можна в консульському представництві цієї держави, чинного на території України.

Польська шенгенська віза нюанси відкриття . Віза Шенген в Польщу закордонний паспорт

Також ви можете прочитати