Посольства та організації в Польщі у вирішенні питань з іноземцями.

11.12.2015
Посольства та організації в Польщі у вирішенні питань з іноземцями. можете звернутися

Меню

Якщо вам потрібна допомога, Ви можете звернутися до нас, ми зможемо відповісти на всі ваші запитання і вирішити будь-які спірні ситуації, які виникають під час роботи і проживання в Польщі.

Але Перш за все Ви повинні пам’ятати, що Ви в чужій країні, а значить ви більш уразливі в законодавчому, імміграційному і будь-якому іншому питанні. Ніхто, крім Вас самих, не зацікавлений найбільше, як легально залишитися на території Польської Республіки. Тому попереджаю, і нагадую ,що беззастережно довіряти компаніям-посередникам, не завжди правильно, в їх інтересах заробити на вас гроші, і наша компанія не виняток. Найголовніше, що Ви зобов’язані зробити приїхавши на територію Польщі, це піти на безкоштовну консультацію в Управління у справах іноземців за нижче вказаними адресами. У відділі інформації отримати всю необхідну інформацію, якщо польська мова вам незрозумілий, що дуже може бути, ви повинні піти в центри соціальної допомоги, де всі послуги БЕЗКОШТОВНІ. Російськомовні адвокати, юристи, допоможуть вам в усіх питань, що вас цікавлять! Будьте Уважні і Пильні, довіряючи стороннім людям, Ви Довіряє свою долю стороннім, і невідомо якими будуть наслідки. Перед тим як через посередників замовляти картку побуту, постарайтеся це зробити самі. Процедура, удавана на перший погляд складною, насправді доступна в розумінні, навіть тим, хто погано розуміє польську мову. До того ж якість обслуговування і привітність співробітників управління, на дуже високому рівні, і кардинально відрізняється від українського. Я бажаю Вам Удачі і Віри!

Якщо Ви опинилися у Складній і Безвихідній ситуації, ви хворі і вам необхідна медична допомога, ви знаходитесь нелегально і хочете повернутися, Ви можете звернутися за допомогою в цю організацію. Отримати консультацію по телефону.

IOM Miedzynarodowa Organizacja ds. Migracji

Biuro w Warszawie

http://www.iom.pl/default.aspx?id=1

ul. Mariensztat 8

00-302 Warszawa

Tel. (+48 22) 5389103

Faks. (+48 22) 5389140

Юридична та Соціальна Безкоштовна Допомога:

Асоціація Юридичного Втручання ( Stowarzyszenie Interwencji Prawnej)

ulica Siedmiogrodzka 5/51 Warszawa

Контакти +4880 145 372, +48739614952 запис кожен день з 15-16.

В екстрених випадках можна приходити без запису.

Доїхати можна автобусом і трамваєм. найближчі зупинки (Dojazd autobusem i tramwajem, najblizsze przystanki)

— Rogalinska (234 m)

Tramwaj: 10

Autobus: 102

— Siedmiogrodzka (354 m)

Autobus: 102

— Szpital Wolski (386 m)

Короткий опис статті: посольства польщі Якщо Вам потрібна допомога, Ви можете звернутися за вказаними адресами і зв’язатися по телефону з представниками консульств.

Требуется виза. Заходите!

Меню Якщо вам потрібна допомога, Ви можете звернутися до нас, ми зможемо відповісти на всі ваші запитання і вирішити будь-які спірні ситуації, які виникають під час роботи і проживання в Польщі. Але Перш за все Ви повинні памятати, що Ви в чужій країні, а значить ви більш уразливі в законодавчому, імміграційному і будь-якому іншому питанні.

Посольства та організації в Польщі у вирішенні питань з іноземцями. можете звернутися

Також ви можете прочитати