Посольство . Могилевський портал

22.01.2016
Посольство . Могилевський портал «Могильов місто

ТРК «Могильов» виклав телеверсію постановки «Могильов місто слави легендарної» в Інтернет

Новини партнерів

Про реалізацію положень Угоди про поліпшення дотримання міжнародних податкових правил та реалізації Закону США про податковий контроль рахунків (FATCA)

чи Підлягає обов’язковому аудиту консолідована бухгалтерська звітність?

чи Підлягає обов’язковому аудиту консолідована бухгалтерська.

мінської ярмарку «Пора в школу!» було витрачено 1,5 млрд Br

Ностальгія за лідеру («El Pais», Іспанія)

Проблема Європи полягає в Європі: вона втратила свої ідеали.

З чого ви взяли, що в Росії криза? («Czech Free Press», Чехія)

Кажуть, Росія в економічній кризі, тому що її ВВП впав. Це.

Бути напоготові: «безпечне» кіберпростір

Кількість кіберзагроз зростає: за останні кілька років різного роду.

Жироточащие джерела

Шолом, брати гої! Вам жирного з ранку у вівторок не шкідливо буде? Тоді маку мацу в монітор: Історія — про Вікіпедію, проект інтернет-енциклопедії в яку всі стануть писати про.

Шедевр радянського «кіно-жаху»

Ужастик «Вій» знімали в 1967 році, з пригодами. Артистам здавалося, що злі чари упирів поширювалися навіть за межі знімального майданчика. У вибудувану на «Мосфільмі» церква робітники.

ЄС відхрестився від Литви. Відшкодовувати збитки із-за санкцій ніхто не буде

Кожному воздасться по заслугах. Парадоксально, що це всі розуміють, але не роблять нічого, щоб уникнути найгіршого для себе розвитку сценарію. З іншого боку, антиросійська істерія в країнах.

Берлін без Путіна

24 серпня в Берліні Меркель зустрінуться, Олланд і Порошенко, а Путіна не буде, його не запросили», пишуть солідні західні ЗМІ, і звично роблять «страшні» висновки: Путіна ізолюють, це провал.

Ніл Кларк: реакція Заходу на візит Путіна в Крим була несподіваною

Кларк нагадує, що в березні 2014 року засудження приєднання Криму до РФ було дуже інтенсивним. Путін відвідав Крим в травні того ж року. І це викликало жорстку реакцію з боку Вашингтона.

Короткий опис статті: посольство польщі в гродно MOGILEV.BY — портал Могильова, місце спілкування Могильовчан Могильов,Магілеў,mogilev портал,Дніпро,Дняпро,новини,події,фото,довідка, інформація,форум, оголошення, спілкування, статті, куплю, продам, житло, транспорт, мобільні,пригоди

Требуется виза. Заходите!

ТРК «Могильов» виклав телеверсію постановки «Могильов місто слави легендарної» в Інтернет Новини партнерів Про реалізацію положень Угоди про поліпшення дотримання міжнародних податкових правил та реалізації Закону США про податковий контроль рахунків (FATCA)

Також ви можете прочитати