Працевлаштування в Польщі

23.01.2016
Працевлаштування в Польщі нашої компанії

Працевлаштування в Польщі

У Польщі сьогодні досить легко знайти роботу — ринок праці гостро потребує робочої сили з-за відтоку поляків в Західну Європу.

За оцінками експертів, станом на 2010 рік Польщі потрібні близько 100-150 тисяч працівників різних спеціальностей. Заробітна плата у Польщі становить до $1600 в місяць (в залежності від спеціальності) та виплачується стабільно. Позаурочна робота оплачується додатково.

Порядок роботи з працевлаштування у Польщі

Наша компанія допоможе вам знайти роботу в Польщі. Для цього необхідно завантажити анкету та надіслати електронною поштою разом з ксерокопією паспорта. Вартість пошуку роботи і допомоги в працевлаштуванні в Польщі складе всього 1500 злотих (300 €.). Платіж здійснюється офіційно на рахунок нашої компанії в Польщі.

Безкоштовний підбір вакансії в Польщі

Після того, як вибрано місце роботи в Польщі, Ви підписуєте договір з компанією «Reggroup», і вносите передоплату на рахунок нашої компанії у розмірі 50% від обумовленої суми. Ця сума йде на обробку Ваших документів і оформлення презентаційного пакету документів для надання роботодавцю в Польщі.

Оформлення робочої візи в Польщу

Фахівці нашої компанії допоможуть Вам підготувати повний пакет документів для подачі в посольство Польщі і оформити медичну страховку, проконсультують по процедурі проходження співбесіди в консульській установі і запишуть на подачу документів. Ви внесете решту суми згідно з договором на рахунок компанії «Reggroup» і отримаєте пакет документів для подачі в посольство. Оформляється піврічна віза з правом на роботу.

Після того, як Ви отримаєте візу, фахівці нашої компанії узгодять з роботодавцем дату і час Вашого прибуття, скоординують з вами процес зустрічі на території Польщі.

Короткий опис статті: посольство україни в польщі Амністія (амністія) для іноземців, працевлаштування в Польщі, відкриття фірми (компанії) в Польщі, вступ до польських Вузів, а також юридичні послуги від компанії Reggroup в Польщі аболіція, аболіція Польща, працевлаштування в Польщі робота в Польщі, вища освіта в Польщі, вступ до Вузів Варшави, юридичні послуги в Польщі, відкриття фірми в Польщі

Требуется виза. Заходите!

Працевлаштування в Польщі У Польщі сьогодні досить легко знайти роботу — ринок праці гостро потребує робочої сили з-за відтоку поляків в Західну Європу. За оцінками експертів, станом на 2010 рік Польщі потрібні близько 100-150 тисяч працівників різних спеціальностей.

Працевлаштування в Польщі нашої компанії

Також ви можете прочитати