Про нас

25.12.2015

Про нас

Про нас

Туроператор «СпортТур» з’явився на туристичному ринку в 1995 р. За час свого існування наша фірма зарекомендувала себе як надійна компанія, якій можна довірити організацію свого відпочинку. Працюють у нас співробітники — професіонали туристичної сфери з досвідом роботи, а головне, з величезним бажанням зробити ваш відпочинок комфортним, надійним і незабутнім. Ми цінуємо кожного свого клієнта, уважно ставимося до його побажань – це один з головних наших принципів роботи. Ми прагнемо до того, щоб зробити ваш відпочинок таким, яким ви його собі уявляли. Наш девіз: подорожуй!

Ми пропонуємо широкий спектр послуг: крім різноманітних турів по Європі. ми спеціалізуємося на відпочинку в Туреччини і Єгипті. Основні напрями літнього пляжного відпочинку — Болгарія. Румунія. Чорногорія і багато іншого. Є кращим регіональним туроператором з Болгарії. про що свідчать численні грамоти і дипломи Посольства Болгарії. А також приділяємо велику увагу турів для дітей та молоді: Болгарія, Чехія, Польща, Україна та інші країни.

Також ми організуємо корпоративний відпочинок, надаємо допомогу в отриманні віз і страхування на час поїздки та інше.

Ми активно пропагуємо відпочинок в Білорусіекскурсії Бресту, в Біловезьку пущу, Світ, Несвіж, Гродно, Мінськ і багато інші місця. Білорусь – чудовий, екологічно чистий край, і ми раді запропонувати вам відпочити в мальовничих садибах або доторкнутися до самобутньої історії, відвідавши різноманітні культурні пам’ятки. У складі наших груп, що виїжджають у Європу і приїжджають в Білорусь, — туристи з Росії та інших країн СНД. Для тих, хто зібрався з нами у подорож, ми заздалегідь повідомляємо найбільш зручні для вибраних маршрутів поїзда і надаємо сприяння у придбанні залізничних квитків.

Запрошуємо відвідати нашу країну іноземних гостей!

ТДВ «СпортТур»

УНП 290333069

Свідоцтво про державну реєстрацію № 290333069, видано Брестським обласним виконавчим комітетом 31.10.2003 р.

Сертифікат відповідності № BY/112 04.03. 004 04164, виданий Республіканським унітарним підприємством «Брестський центр стандартизації, метрології та сертифікації» 09.04.2013 р. з терміном дії до 08.04.2018 р.

Короткий опис статті: посольство польщі в бресті туристичне агенство в Бресті, відпочинок в Білорусії, Європі, Туреччині і Єгипті туристична агенція, відпочинок, розваги

Требуется виза. Заходите!

Про нас Туроператор «СпортТур» зявився на туристичному ринку в 1995 р. За час свого існування наша фірма зарекомендувала себе як надійна компанія, якій можна довірити організацію свого відпочинку.

Також ви можете прочитати