Робоча віза в Польщу, робота в Польщі, національна віза D, річна

25.12.2015
Робоча віза в Польщу, робота в Польщі, національна віза D, річна національна віза

Робоча віза в Польщу, робота в Польщі, національна віза D, річна шенгенська віза

Візи типу «D»можуть бути видані як громадянам без візової історії, так і громадянам з використаними візи 90/180.

ВАЖЛИВО! На вимогу посольства РП, пакет документів на отримання візи «D» подається тільки особисто здобувачем у консульстві Польщі або в одному з візових центрів наведені нижче.

ВАЖЛИВО!

1.У зв’язку участившемися випадками шахрайства з боку різних осіб з братньої України, звертаємо вашу увагу, що подача вальшивых документів на робочу візу Д в консульство Польщі, веде не тільки до відмови але і до кримінальної справи, і в подальшому до заборони на в’їзд на весь простір шенгенської зони. Тому отримуючи послуги у сумнівних фіз. осіб саме ви несете всю повноту відповідальності особисто за підроблені документи!

2. У процесі переговорів здобувачі передають конфіденційної інформацію таку як: скани паспортів закордонного і національного, адресу прописки, адреса ел.пошти, конт.телефони.Передача такої інформації особам, не знайомим, а тим більше тим, з ким ви вступили в контакт через інтернет, може призвести до втрати фінансових коштів на банківських рахунках, а також до втрати нерухомості,т. к. в паспорті вказується як ваша підпис і фотографія.

Ми гарантуємо всім клієнтам, що, отримавши національну польську візу

«D», у вас не буде жодних проблем з візою протягом усього періоду дії при перетині польського кордону, при в’їзді або виїзді.

Проблеми можуть виникнути у тих клієнтів, які отримали візу «D» у, так званих, фірм «одноденок», спеціально відкритих для надання такого виду послуг. За законом Польщі, якщо працівник, який одержав візу «D», не з’явився на місце передбачуваної роботи, то фірма, що зробила запрошення, повинна анулювати цю візу допомогою подачі заяви в певні органи влади. В іншому випадку ця фірма несе відповідальність за перебування запрошеної особи на території ЄС і повинна сплачувати податок щомісяця в розмірі 200 євро. Якщо ж фірма анулює протягом двох тижнів видане запрошення, про що, природно, не може здогадуватися клієнт, то при перетині будь кордону ЄС особа, яка має таку візу, отримує штраф за нурушение паспортно-візового режиму і отримує заборону на майбутній в’їзд в ЄС на два роки з реєстрацією в системі SIS .

Шановні клієнти! Будьте далекоглядні при виборі фірми, що надає подібні послуги!

Короткий опис статті: посольство польщі віза Вам потрібно бути постійно в Європі? У вас закінчилася віза на 3 місяці, а наступну візу не відкривають? Ці питання можна вирішити, якщо відкрити г робоча віза в Польщу, внж в Польщі, імміграція в Польщу, пмж в польщі,національна віза в польщу, річна віза в Європу, річна віза,годова

Требуется виза. Заходите!

Робоча віза в Польщу, робота в Польщі, національна віза D, річна шенгенська віза Візи типу Dможуть бути видані як громадянам без візової історії, так і громадянам з використаними візи 90/180. ВАЖЛИВО! На вимогу посольства РП, пакет документів на отримання візи D подається тільки особисто здобувачем у консульстві Польщі або в одному з візових центрів наведені нижче.

Робоча віза в Польщу, робота в Польщі, національна віза D, річна національна віза

Також ви можете прочитати