Робота в Польщі: як правильно писати CV?

08.01.2016

Робота в Польщі: як правильно писати CV?Так як на адресу наших модераторів приходять сотні листів, а відповісти всім просто фізично неможливо, доводиться писати цей пост про роботи в Польщі і про те, як правильно оформитидокументи для отримання роботи та візи в Польщу .

У 2011 році Польща видала,згідно з даними MPiPS Польщі, 40 тисяч дозволу на роботу трудовим мігрантам. Причому 46 % дозволів на роботу припадає на українців, і лише 4 % на Білорусію.Посольство охоче видає робочі візи в Польщу нашим фахівцям, так як вже два роки діє програма спрощеного працевлаштування громадян СНД в Польщі.

Працювати в Польщі можна вже без додаткових дозволів, за паспортом. Роботодавцю теж потрібно лише підписати гарнатийное лист. що він має намір вас прийняти на роботу — і посольство Польщі видає рабочую візу.

В Польщі працюють кілька кадрових агентств, які обробляють заяви роботодавців та анкети претендентів на роботу в Польщу.

Всі бюров Польщі. мають ліцензію від МитрудаПольщі. працюють безкоштовно.

Як правило, Польша змушена висилати оферти праці агентства з працевлаштування на Україні, і тут «безкоштовність для наших трудових мігрантів закінчуються.

«Нам потрібні тисячі людей: будівельників, водіїв, збирачів яблук і полуниці, персонал в готелі.Для українців робота в Польщі — як для поляк робота в Швейцарії. Норвегії або Англії. Поляки не хочуть працювати «за копійки» якщо знають, що в сусідній країні він отримає в 3-4 рази більше. Тому така робота в Польщі — хороша можливість громадян СНД, передусім українців, поправити фінансовий стан.

З іншого боку, за даними статистики за 2011 рік, на Україні тисячі людей отримують всього 1000-1200 гривень, а то й зовсім не мають роботи.Робота в Польщі: як правильно писати CV?

Але українські агентства не даютьроботу в Польщі безкоштовно.

Директор бюро в Польщі, пан Кокнак, який працює з українськими агентствами, говорив, що коли українські мігранти говорять, які суми вони виклали за візу і роботу в Польщі. просто хапається за голову.

Наш сайт ЄВРОПА БЕЗ ПОСЕРЕДНИКІВ вирішив допомогти нашим людям і домовився з агентством в Польщі і те, що ми будемо обробляти анкети і посилати їм на безкоштовній основі.

Коли взимку у Варшаві я розмовляла з бюро по найму, я була впевнена, що ми робимо добру справу і допоможемо тисячам: адже наш сайт переглядають в день не менше 800 осіб.

Ми розмістили статтю про можливостіпрацювати в Польщі і запропонували надсилати свої CV польською та англійською мовою.

У разі, якщо ви самі не знаєте, як складається CV. ми вже пропонували допомогу .

1.Ви надсилаєте свою анкету російською.

2.Ми переводимо її на польський і відправляємо на дві адреси: вам і в Польщі. Вартість 10 євро. Якщо ж ви самі склали своє CV та вся наша робота — тільки перевірити його — послуга абсолютно безкоштовна!

Проте зараз, через чотири місяці, ми змушені визнати, що з цього нічого не виходить.

І не тому, що немає роботи, а тому що люди лінуються скласти CV.

Всього дві людини вислали дійсно правильні CV: дівчина, яка вже через два тижні отримала запрошення на роботу заразпрацює в готелі в Варшаві ( дівчина знала англійську) і буквально на цьому тижні відправився працювати в Польщу електрозварник з України, у якого теж було правильно оформлене європейське CV.

Робота в Польщі: як правильно писати CV?

Все нам було вислано 25 анкет, і сотні листів.

З них всього 3 потребували незначних доробок( ми вказали, що треба виправити і чекаємо листи з поправками), все інше — не годиться для висилки.

ПОМИЛКИ ПРИ НАПИСАННІ CV

Розглянемо тут найчастіші помилки і спробуємо розібратися, як правильно писати CV для роботи в Польщі.

Пам’ятаєте! ваше CV ( анкета для роботи в Польщі) — це ваше обличчя. Роботодавець вас поки не знає. Тільки в CV ви можете розповісти про себе як про фахівця. Тому ДоCV треба ставиться дуже серйозно.

Перша категорія помилок.

Найчастіше нас приходять ось такі листи:»Здрастуйте! Я Петро, хочу працювати в Польщі. «

Якийсь Петя? студент, пенсіонер, класний інженер, чи п’яниця, а може водій. Де хоче працювати, ким. Без коментарів.

Уявіть собі. що ви начальник і берете мігрантів на будівництво. Вам потрібно зробити вам запрошення, візу в Польщу. Напевно вас будуть цікавити такі речі як:

 • 1. ПІБ, вік, громадянство, де проживає ( тобто знаходиться в Польщі, в Європі або на Україні, Білорусії)
 • 2.Освіта. Порада: якщо у вас 3 диплома, не треба писати їх все, лише той, який відноситься до роботи, яку ви шукаєте.
 • 3.Досвід роботи. з датами.те, що не відноситься до спеціальності — коротко. А ось ваше профільне — докладно. Посаду і які обов’язки виконували.
 • 4. Яку роботу ви шукаєте. роботодавець не буде за вас думати, що ви хочете. Від роботодавців надходять тисячі заявок. Одним потрібен водій, іншим — 200 осіб на яблука, третім — покоївки в готель або водій на ТИР.

Ніхто не буде перелопачувати тисячі анкет і читати і думати, чи підете ви на цю роботу або на іншу. Якщо ви не думаєте, то дп-ругие тим більше не будуть думати про вас.Тому чітко вкажіть через кому, ЯКУ САМЕ РОБОТУ ( або які) ви шукаєте.Одна жінка надіслала CV, а там музшкола, консерваторія, викладання. Питаю, на яку роботу ви претендуєте? Відповідь: прибирання або збирання врожаю. Я б не здогадалася. Роботодавець же з цієї причини не отримає від бюро цієї анкети взагалі.Тому самі введіть через кому, яку саме роботу ви шукаєте.

 • 5. і На який термін. Є робота сезонна. ви напевно бачили оголошення: «робота в Польщі: збір полуниці», або «робота в Польщі, збір яблук» Зазвичай це робота на три-чотири місяці. І багато хто просто їздять так підробити. якщо шукаєте довгострокову, так і вказуйте.
 • 6.Чітко вказати, що ви погоджуєтеся на обробку ваших даних. Бюро з працевлаштування в Польщі несе не тільки адміністративну, але і кримінальну відповідальність за поширення інформації.

Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawа z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

тому якщо ви не припишіть у CV, що ви погоджуєтесь на використання і пересилання ваших даних з метою працевлаштування. Вони НЕ МАЮТЬ ПРАВА передавати ваше CV роботодавцю! Тому ця приписка ОБОВ’ЯЗКОВЕ!

 • 7. Бажана фотографія. як на паспорт.
 • 8. Знання мов. має бути написано, не просто як ви їх знаєте, а й ступінь.
 • 9. Наявність водійських прав. категорія, інші курси
 • 10.Додаткові вміння ( обслуговування комп’ютера, офісних пристроїв і т. д._
 • 11. Хобі.

зразки CV ви можете подивитися в гуглі, набравши cv polska або wzor. Зразки cv також можна подивитися на сайті cv.pl

Увага ще раз: Якщо ви не можете самостійно скласти — ми вам допоможемо. Але складіть тоді хоча б правильне CV російською. Оплата 10 євро може проводиться на різні рахунки залежно від того, де ви проживаєте.

Наступна категорія помилок :колективні листи

«доброго дня! я і моя дружина хочемо працювати в Польщі. Ви можете нас влаштувати?»

Без коментарів.

Знову незрозуміло хто звідки пише і що вміє робити і де хоче працювати.

Але прям не знаєш що у відповіді писати.

Люди! 21 століття! Це робота легальна, з контрактом, з усіма правами в Польщі: стаж зараховується в трудовий, медобслуговування. соцстрахування, лікарняні, декретні, через півроку-коли зможете подати на вид на проживання в Польщі — і право на допомогу по безробіттю.

тобто ви укладаєте трудовий контракт з роботодавцем. Влаштуйтеся, а потім і дружина влаштуватися в цьому ж місті. Але ніхто не працевлаштовує «оптом».

ще одна категорія:

А де знаходиться ваш офіс? Або » а ви можете працевлаштувати в Польщу.

Ще раз відповідаємо: ми не працевлаштовуємо! Ми тільки обробляємо ваші анкети, і якщо вони правильно заповнені, БЕЗКОШТОВНО пересилаємо роботодавцям. і ті САМІ з вами зв’язуються, за вказаним вами телефоном, російською мовою( в агентствах є російськомовний персонал).

Зазвичай вам зададуть кілька уточнюючих питань, і якщо ви підходите за вакансії, призначать кваліфікаційний розмова по скайпу.

зауважте:

При написанииCV не пишіть неправди!

Від вас можуть вимагати трудову книжку, а також перевірити ваш «англійська» або попросити виконати інше тестове завдання.

Впораєтеся — підприємство надсилає запрошення на роботу через Посольство Польщі ,ви туди приходьте з паспортом, приносьте документи,отримуєте робочу візу в Польщу і в’їжджаєтена роботу в Польщу .

Оплата — тільки держмита.

Ні кадрове агентство, ні наш сайт ніяких грошей не беруть!

надіслати CV?

Але якщо вас вибере роботодавець, майте на увазі, що попросить надіслати ксерокопії, а по приїзду в Польщу показати оригінали дипломів та інших документів. Переводити їх не треба.

Запитання:
напишіть. будь ласка, більше про роботу в Польщі, про зарплати.

справа в тому, що роботи в Польщі багато. Потрібні сотні тисяч людей, і просто ми реально не можемо викладати оферти, ми їх навіть не запитуємо.

Тому даємо тільки затребувані:

 • 1. Робота в Польщі:будівельники, особливо муляри
 • 2.Робота в Польщі:кваліфіковані робітники: зварники, токарі і т. д.
 • 3.Робота в Польщі:персонал для готелів ( рецепшен зі знанням англійської), покоївки, прибиральниці.
 • 4.Робота в Польщі: офіціантки в готелі ( знання будь-якої мови на початковому рівні)
 • 5.Робота в Польщі: збір врожаю. яблука, груші, полуниця і т. д
 • 6. Медпрацівники ( йдуть за спецпрограмою, дуже пільгової ( переманюють на проживання), спочатку проходять невелике навчання польській мові. стажування їм оплачується, але подробиці вам вже Польща сама розповість)
 • 7.Робота в Польщі: Компьтерщики-програмісти: обов’язково гарна англійська.
 • 8.Робота в Польщі: Обслуговування євро-2012.Великі зарплати, н знання англійської і плюс ще однієї європейської мови.

Зарплати для врожаю: приблизно 500 євро, проживання — роботодавець. Можливе харчування в робочій їдальні, 1 долар в день.

Будівництво: початківці 700х800 євро, потім коли покажете майстра, будуть платити вже за метражем.

категорії 6-7 умови ДУЖЕ хороші. Але й вимагають.

Ну а в принципі, якщо ви знаєте польську, то ви можете претендувати на БУДЬ-яку роботу.

У наступній статті ми постараємося дати більш розгорнуті дані за роботами.До речі, думаємо, може бути організувати курси польської по скайпу?Робота в Польщі: як правильно писати CV?

Отже, пишіть CV! Заразвіза в Польщу, робота в Польщі — дуже доступні.

Прохання всі питання писати не в лічку а на форум.

Удачі вам!

1.ваше CV ( анкета для роботи в Польщі) — це ваше обличчя. Роботодавець вас поки не знає. Тільки в CV ви можете розповісти про себе як про фахівця.До CV треба ставиться дуже серйозно.

Найчастіше нас приходять ось такі листи:»Здрастуйте! Я Петро, хочу працювати в Польщі. «

Якийсь Петя? студент, пенсіонер, класний інженер, чи п’яниця, а може водій. Де хоче працювати, ким. Без коментарів.

Уявіть собі. що ви начальник і берете мігрантів на будівництво. Вам потрібно зробити вам запрошення, візу в Польщу. Напевно вас будуть цікавити такі речі як:

1. ПІБ, вік, громадянство, де проживає ( тобто знаходиться в Польщі, в Європі або на Україні, Білорусії)

2.Освіту. Порада: якщо у вас 3 диплома, не треба писати їх все, лише той, який відноситься до роботи, яку ви шукаєте.

3.Досвід роботи: з датами.те, що не відноситься до спеціальності — коротко. А ось ваше профільне — докладно. Посаду і які обов’язки виконували.

4. Яку роботу ви шукаєте. роботодавець не буде за вас думати, що ви хочете. Від роботодавців надходять тисячі заявок. Одним потрібен водій, іншим — 200 осіб на яблука, третім — покоївки в готель або водій на ТИР.

Ніхто не буде перелопачувати тисячі анкет і читати і думати, чи підете ви.

Одна жінка надіслала CV, а там музшкола, консерваторія, викладання. Спрашиваю6 на яку роботу ви претендуєте? Відповідь: прибирання або збирання врожаю.

Я б не здогадалася. Роботодавець же не отримає цієї анкети.

Тому самі введіть через кому, яку саме роботу ви шукаєте.

5. і На який термін.

Є робота сезонна. ви напевно бачили оголошення: «робота в Польщі: збір полуниці», або «робота в Польщі, збір яблук» Зазвичай це робота на три-чотири місяці. І багато хто просто їздять так підробити. якщо шукаєте довгострокову, так і вказуйте.

6.Бюро з працевлаштування в Польщі несе не тільки адміністративну, але і кримінальну відповідальність за поширення інформації.

Wyrazam zgode na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbednych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawа z dn.

29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 poz.883

тому якщо ви не припишіть у CV, що ви погоджуєтесь на використання і пересилку даних в цілях трудоуствройства. вони НЕ МАЮТЬ ПРАВАпередавать ваше CV работодателюэ. Тому ця приписка ОБОВ’ЯЗКОВА.

7. Фотографія бажана. як на паспорт.

8. Знання мов.повинно бути написано, не просто як ви їх знаєте, а й ступінь.

9. Наявність водійських прав, категорія, інші курси

10. Додаткові здібності ( обслуговування комп’ютера, офісних пристроїв і т. д._

11. Хобі.

зразки CV ви можете подивитися в гуглі.Якщо не можете самостійно скласти — ми вам допоможемо. Але складіть тоді хоча б правильне CV російською. Оплата 10 євро може проводиться на різні рахунки залежно від того, де ви проживаєте.

«. Наступна категоря листів:сімейні

«здрастуйте! я і моя дружина хочемо працювати в Польщі. Ви можете нас влаштувати?»

Без коментарів.

Знову немпонятно хто звідки пише і що вміє робити і де хоче працювати.

Але прям не знаєш що у відповіді писати.

Люди! 21 століття! Це робота легальна, з контрактом, з усіма правами в Польщі: стаж зараховується в трудовий, медобслуговування. соцстрахування, лікарняні, дектретные, через півроку-коли зможете подати на вигляд на жительсов в Польщі — і право на допомогу по безробіттю. Тобто ви укладаєте трудовий контракт з роботодавцем. Влаштуйтеся, а потім і дружина влаштуватися в цьому ж місті. Але ніхто не працевлаштовує «оптом».

ще одна категорія:

А де знаходиться ваш офіс? Або » а ви можете працевлаштувати в Польщу.

Ще раз відповідаємо: ми не працевлаштовуємо! ми тільки обробляємо ваші анкети, і якщо вони правильно заповнені, пересилаємо роботодавцям. і ті САМІ з вами зв’язуються, за вказаним вами телефоном, російською мовою( в агентствах є російськомовний персонал).

Зазвичай вам зададуть кілька уточнюючих питань, і якщо ви підходите. призначать кваліфікаційний розмова по скайпу.

врахуйте: не пишіть неправди. Від вас можуть вимагати трудову книжку, а також перевірити ваш «англійська» або попросити виконати інше тестове завдання.

Впораєтеся — підприємство надсилає запрошення на роботу через Посольство Польщі,ви туди приходьте з паспортом, приносьте документи,отримуєте робочу візу в Польщу і в’їжджаєте на роботу в Польщу.

Оплата — тільки держмита.

Ні кадрове агентство, ні наш сайт ніяких грошей не беруть!

Як надіслати CV?

1. надсилаєте лист з позначкою «робота в Польщі, вакансія ( вкажіть на що претендуєте)» на адресу адміністрації. Без відмітки листи потрапляють у спам і можуть бути втрачені.

2. CV пишете в самому листі, щоб ми не відкривали ваші файли, і можна було швидко перевірити правильність.Ще раз анкета повинна бути прикріплена файлом у форматі doc або pdf. Жодних архіваторів!

3. не потрібно вказувати паспортні дані ) номер, серію паспорта, коли виданий, ким і т. д.)- це все тільки для посольства Польщі. коли будете отримувати робочу візу в Польщу.

У нас тут кілька людей поланкеты про паспорт писали. а про стаж роботи коротко. 27 років». ні посади. ні що робив.

4. Всі документи: дипломи, трудові. сертифікати і т. д. не докладати.

Але якщо вас вибере роботодавець, майте на увазі, що попросить надіслати ксерокопії, а по приїзду в Польщу показати оригінали

Запитання:

напишіть. будь ласка, більше про роботу в Польщі, про зарплати.

Відповідь:

справа в тому. що роботи в Польщі багато. Потрібні сотні тисяч людей, і просто ми реально не можемо викладати оферти, ми їх навіть не запитуємо.

тому даємо тільки затребувані:

1. Робота в Польщі:будівельники, особливо каментщики

2.Робота в Польщі:кваліфіковані робітники: зварники, токарі і т. д.

3.Робота в Польщі:персонал для готелів ( рецепшен з знанем англійської), покоївки, прибиральниці.

4.Робота в Польщі: офіціантки в готелі ( знання будь-якої мови на початковому рівні)

5.Робота в Польщі: збір врожаю. яблука, груші, полуниця і т. д

6. Медпрацівники ( йдуть за спецпрограмою, дуже пільгової ( переманюють на жительсво), спочатку проходять невелике навчання польській мові. стажування їм оплачується, але подробиці вам вже Польща сама розповість)

7.Робота в Польщі: Компьтерщики-програмісти: обов’язково гарна англійська.

8.Робота в Польщі: Обслуговування євро-2012.Великі зарплати, н знання англійської і плюс ще однієї європейської мови.

Зарплати для врожаю: приблизно 500 євро, проживання — роботодавець. Можливе харчування в робочій їдальні, 1 долар в день.

Будівництво: початківці 700х800 євро, потім коли покажете майстра, будуть платити вже за метражем.

категорії 6-7 умови ДУЖЕ хороші. Але й вимагають.

Ну а в принципі, якщо ви знаєте польську, то ви можете претендувати на БУДЬ-яку роботу.

до Речі, думаємо, може бути організувати курси польської по скайпу?

Отже, пишіть CV! Зараз віза в Польщу, робота в Польщі — дуже доступні. Удачі вам!

Цікава стаття? Поділіться нею з іншими:

Короткий опис статті: робочі візи до польщі Робота в Польщі: як писати РЕЗЮМЕ? робота в Польщі, легальне працевлаштування в Польщу, робота за кордоном, як писати CV

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Так як на адресу наших модераторів приходять сотні листів, а відповісти всім просто фізично неможливо, доводиться писати цей пост про роботи в Польщі і про те, як правильно оформитидокументи для отримання роботи та візи в Польщу .

Також ви можете прочитати