Без рубрики

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI

20.01.2016

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI VISA Card (QVC)?

Автор: Seorubl | Дата: 08.12.2012 | Перегляди: 77259

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
У попередній статті обіцяв, розповім про заробіток на опитуваннях. Але з цим вийшла деяка заминка. Подав заявку на виплату зароблених коштів, а у них там висновок розглядається протягом 20 днів. Я, звичайно, сподіваюся, що результат буде відомий набагато раніше. На крайній випадок відкладемо опитування і продовжимо розглядати інші способи заробітку.

А в цій статті я вам розповім, що таке Qiwi-гаманець, ніж він нам може стати в нагоді. Потім докладно розгляну процес реєстрації та отримання віртуальної карти QIWI VISA для online покупок та електронних платежів.

Qiwi-гаманець — це особистий кабінет в системі QIWI — мережі offline терміналів електронних платежів, які зараз широко поширені по Росії і ближнього зарубіжжя. Також в системі має свій банк, QIWI банк, який відкрили, я так розумію, щоб відповідати вимогам нового закону про електронних платіжних системах. Кому цікаво раджу пошукати інформацію про компанії QIWI в Інтернеті, у них дуже цікава історія розвитку та схема роботи.

Система QIWI дозволяє здійснювати різні online платежі: мобільний зв’язок, Інтернет, online ігри, штрафи, кредити, ТБ, послуги ЖКГ, ЖД квитки і т. п. Платити можна як за допомогою терміналів, так і через особистий кабінет на сайті. Поповнювати Qiwi-гаманець можливо різними способами: банківськими переказами та картами, через термінали, електронними грошима, з балансу мобільного телефону і т. д.

Зараз система QIWI почала глобальне співробітництво з VISA, і її можливості стали ще ширше. А гаманець перейменували в VISA QIWI Wallet. В рамках VISA QIWI Wallet можна зареєструвати три види дебетових карт.

QIWI VISA Virtual — віртуальна карта спеціально для оплати покупок в інтернет магазинах. Випускається з терміном дії на 3 місяці. Ви отримуєте номер картки і захисний CVV-код. За випуск беруть комісію 2,5% від суми балансу, але не менше 25 руб. Передбачається, що ви випускаєте карту для одноразової покупки з одночасним поповненням балансу на потрібну суму. Платежі по карті йдуть без комісії. На одному гаманці можна завести декілька карт QVV.

QIWI VISA Card — ця карта випускається терміном на 1 рік, її баланс об’єднується з балансом самого VISA QIWI Wallet. Також вам в СМС висилають реквізити карти, з допомогою яких ви зможете оплачувати товари і послуги в Інтернеті. На даний момент платежі по карті і її випуск здійснюються без комісії. На одному обліковому записі можна завести тільки одну карту QVC.

QIWI VISA Plastic — це вже повноцінна пластикова карта VISA, якою можна розплачуватися скрізь, де приймаються картки VISA, можна виводити готівку в банкоматах. Випуск та доставка Поштою Росії коштує 100 руб, можлива доставка кур’єрською службою, але такий варіант буде дорожче. Додаткові комісії за зняття коштів і платежі по карті уточнюйте на офіційному сайті QIWI. В рамках одного VISA QIWI Wallet можна відкрити кілька карт QVP.

Особисто мені більше сподобалася карта QIWI VISA Card, я її, наприклад, використовував для реєстрації в магазині Amazon. Також цю карту можна застосовувати для прив’язки до системи PayPal або оплати хостингу в іноземних провайдерів, які не працюють з Webmoney або Яндекс.Гроші. Нещодавно термін дії картки закінчився. я вирішив випустити нову, а заодно наробити скріншотів і скласти докладну інструкцію для своїх читачів.

Реєстрація VISA QIWI Wallet

Можна зареєструватися за допомогою терміналу, а можна через Інтернет. Я покажу на прикладі другого варіанту.

1. Заходимо на сторінку QIWI-гаманця: https://w.qiwi.com.

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
2. Тиснемо на посилання «Реєстрація», і заповнюємо коротку форму. Нам потрібно ввести номер мобільного телефону та капчу.

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
3. Через деякий час прийде СМС-ка з паролем від особистого кабінету. Входимо в свій QIWI VISA Wallet. Також на картинці я зазначив типи доступних в системі карт.

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
4. Увійшли в VISA QIWI Wallet, тепер ми можемо отримати потрібну нам карту. А можемо нічого не випускати :-), сам VISA QIWI Wallet дозволяє здійснювати різні покупки і платежі.

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
Реєстрація віртуальної карти QIWI VISA Card.

5. Вибираємо розділ «Карти» і переходимо до списку доступних в системі карт. Клікаємо по іконці QIWI VISA Card, а потім за посиланням «Отримати». Як бачите, у мене з’явилась прострочена карта, замість неї я випускаю нову. У вас це поле, швидше за все, буде порожнім.

8. Якщо все пройшло нормально, то з’явиться запис про успішно виконану операції з випуску карти. На телефон прийде СМС-ка з номером картки, інші реквізити ви зможете побачити в особистому кабінеті.

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI
9. Далі для здійснення платежів або покупок вам необхідно поповнити баланс вашої карти або гаманця VISA QIWI Wallet зручним для вас способом.

10. Вдалих покупок!

у статті я в основному говорив про плюси QIWI, але повинні ж бути і мінуси. Звичайно, вони є. Видів платежів велика кількість, але іноді трапляється такий, якого, на жаль, немає. Зате доступні платежі і перекази VISA, різні системи грошових переказів. По більшості операцій максимально доступна сума платежу лімітована, що не дуже зручно, але для багатьох випадків її цілком вистачає. На деякі типи переказів, платежів і способів поповнення балансу діють суттєві комісії. Тому потрібно бути уважним і по можливості обирати способи оплати з мінімальною комісією.

Ще один невеликий мінус, який проявився кілька місяців тому — це неможливість поповнити QIWI-гаманець за допомогою онлайн-банку від Ощадбанк. Вони відмовилися від співпраці з QIWI, так як бачать в ньому серйозного конкурента на ринку мобільних платежів. Від мене керівництву Ощадбанку за такий крок тільки негатив, потрібно інтегруватися і розширювати можливості, а не урізати їх. Робіть привабливі умови для роботи в своєму сервісі. А не так, щоб і сам не гам, і вам не дам. В результаті страждають кінцеві користувачі.

Але всі ці мінуси для мене компенсуються різноманітністю типів платежів, а також універсальністю і гнучкістю VISA QIWI Wallet. Так, також до гаманця можна прив’язати свої пластикові картки з інших банків або гаманець Webmoney. Вийде єдиний платіжний інструмент.

Витрачати гроші в Мережі ми з вами навчилися, тепер залишилося знайти спосіб, як їх заробити :-)!

Поділіться статтею або підпишіться на оновлення:
Навігація по записах
Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI VISA Card (QVC). 183 коментаря

Короткий опис статті: що таке робоча віза Фото-інструкція реєстрації QIWI-гаманця і отримання віртуальної карти від Qiwi банку. карта qiwi,віртуальна visa,заробіток в мережі інтернет покупки

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Що таке VISA QIWI Wallet? Як зареєструвати віртуальну карту QIWI VISA Card (QVC)? Автор: Seorubl | Дата: 08.12.2012 | Перегляди: 77259 У попередній статті обіцяв, розповім про заробіток на опитуваннях.

Також ви можете прочитати