Спонсорський лист для оформлення візи в Польщу

23.12.2015
Спонсорський лист для оформлення візи в Польщу спонсорського листа

Спонсорський лист для візи в Польщу

Якщо у заявника на візу немає самостійних достатніх коштів для отримання візи в Польщу, необхідно надати спонсорську лист на покриття витрат на поїздку по території Польщі та інших країн шенгенської угоди. Спонсорський лист обов’язково при поїздці дітей, допустимо при поїздці непрацюючих або пенсіонерів. Для дорослих заявників спонсорський лист рекомендується подавати тільки тоді, коли спонсор супроводжує заявника в поїздці, в іншому випадку надання довідки з банку про наявність рахунку з зазначенням залишку значно збільшує шанси на отримання польської візи .

Спонсорами поїздки для отримання польської шенгенської візи можуть виступати тільки найближчі родичі: батьки, діти, бабашки/дідуся. Особи без підтвердження споріднення, у тому числі і цивільне подружжя, не можуть виступати спонсорами для отримання візи. У разі надання спонсорського листа потрібно довести фінансову спроможність спонсора, його можливість покрити всі витрати, пов’язані з поїздкою заявника на візу в Польщу.

Зразок спонсорського листа для візи в Польщу

Спонсорський лист пишеться від руки або на комп’ютері (з обов’язковим підписом) за наступним зразком:

Спонсорський лист

Я, Семенов Микола Венедиктович, спонсорую поїздку свого сина Іванова Сергія Миколайовича, у Польщу, в період

з 11 березня по 20 березня 2012 року. З усіх питань прошу зв’язуватись зі мною по телефону + 7 926 1111111.

Дата Підпис

Документи в підтримку спонсорського листа

При наданні спонсорського листа при оформленні візи в Польщу необхідно надати копії документів, які підтверджують спорідненість апліканта на візу та його спонсора. Такими документами для отримання шенген візи можуть бути:

  • свідоцтво про народження,
  • свідоцтво про укладення шлюбу,
  • документи на опіку/піклування,
  • інші документи.

Якщо відбувалися зміни прізвищ, то також необхідно надати копії документів, згідно з якими змінювалися прізвища.

Крім власне спонсорського листа надається довідка з місця роботи спонсора (мінімум 25 тисяч рублів) і/ або довідка з банку про наявність рахунку з зазначенням залишку на рахунку (з розрахунку 50 євро на день перебування + 500 євро, еквівалент в будь-якій валюті).

Короткий опис статті: віза в польщу самостійно Joomla! — the dynamic portal engine and content management system joomla, Joomla

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Спонсорський лист для візи в Польщу Якщо у заявника на візу немає самостійних достатніх коштів для отримання візи в Польщу, необхідно надати спонсорську лист на покриття витрат на поїздку по території Польщі та інших країн шенгенської угоди.

Спонсорський лист для оформлення візи в Польщу спонсорського листа

Також ви можете прочитати