Страховка для виїзду за кордон

11.02.2016
Страховка для виїзду за кордон Медична страховка

Оформити страховку онлайн >>>>>

Однією з необхідних умов для кандидатів, які бажають відправитися в подорож до Європи, є оформлення страхового поліса встановленого зразка, чинного на території Шенгенської зони. Страхування дозволить туристові заощадити на оплаті послуг лікарів та медичної допомоги в разі раптової хвороби або нещасного випадку. Медична страховка для Шенгенської візи діє протягом всієї поїздки і беззастережно приймається в усіх країнах, що підписали Шенгенську угоду.

Основні вимоги, яким повинна відповідати медична страховка за кордон

На відміну від страхових полісів, які оформляються в рамках програм страхування життя і майна для приватних осіб, медична страховка за кордон повинна відповідати наступним вимогам:

 • Мати термін дії, аналогічний тривалості дії запитуваної візи;
 • Оформлятися на умовах відсутності франшизи;
 • Вказувати ліміт відповідальності не менше 30 000 євро;
 • Мати територію дії, що охоплює всі держави Шенгенської зони;
 • Покривати всі можливі витрати на медичне обслуговування туриста при настанні екстрених випадків, в тому числі — витрати на транспортування на батьківщину або посмертну репатріацію.

У разі якщо медична страховка для туристів не відповідає хоча б одному із зазначених відомостей, кандидатура претендента в консульстві не розглядається, і йому надається відмова у видачі візи.

Перед підписанням страхового договору, здобувачеві необхідно уточнити вимоги до форми полісу. Так, в даний час, консульства країн Балтії, Франції, Швейцарії, Чехії і Фінляндії вимагають представляти поліс тільки в друкованому вигляді. Консульські відділи інших держав Шенгенської зони допускають заповнення страхового полісу від руки. При зверненні в консульство Данії, необхідно, щоб страховий поліс був дійсний ще протягом 15 днів, після завершення терміну дії візи.

Медична страховка для країн Шенгену: основні види страхових програм

Медична страховка для країн Шенгену може бути оформлена у межах дії однієї з наступних програм:

 • Програма страхування А — гарантує отримання екстреної медичної допомоги при нещасному випадку або раптовому загостренні раніше діагностованого захворювання;
 • Програма страхування — включає в себе послуги за програмою А, допускає візит в країну третьої особи, для надання допомоги потерпілому, і повернення останнього на батьківщину, раніше дати закінчення поїздки;
 • Програма страхування З — передбачає перелік послуг за програмами А і В, а також — забезпечує компенсацію витрат на ремонт автомобіля та на отримання юридичної допомоги.

Медична страховка вартість страхового поліса та фактори її формування

Вартість медичної страховки залежить від цілого ряду факторів, до переліку яких входять:

 • Сума відшкодування при настанні страхового випадку;
 • Термін страхування;
 • Вік, стан здоров’я та рід занять здобувача;
 • Вид обраної програми страхування.

Медична страховка вартість, якої складається на підставі перерахованих вище критеріїв, оформлюється на кожного мандрівника, в тому числі, на неповнолітніх громадян.

Медична страховка для країн Шенгену: самостійне одержання або звернення за допомогою до фахівців?

Якщо ви виїжджаєте за кордон вперше і бажаєте оформити візу самостійно, медичне страхування може викликати у вас цілий ряд питань. Щоб не помилитися, оформляючи поліс, скористайтесь пропозицією нашої компанії і довірте отримання всіх необхідних документів професіоналам. Оперативність, компетентність, можливість запропонувати кожному з мандрівників високий рівень обслуговування та прийнятний рівень цін дозволять вам не переживати з приводу відмови у видачі візи і заощадити свій час, не витрачаючи його на стояння в черзі і заповнення всіх необхідних паперів.

Співпраця з досвідченими фахівцями в питаннях оформлення страхового поліса та інших документів передбачає цілий ряд додаткових послуг, в числі яких:

 • Консультування з питань оформлення візи та складання документів, що подаються на розгляд в консульство;
 • Практична допомога у заповненні анкети, збір і занос документів в консульський відділ силами співробітників нашої компанії;
 • Надання детальних роз’яснень з питань дії страхового поліса і прав на його використання.

Замовити оформлення страхового поліса і уточнити особливості його дії ви можете, зателефонувавши співробітникам нашої компанії за телефонами. відправивши повідомлення на адресу електронної пошти, заповнивши онлайн-форму зв’язку або під’їхавши в офіс, розташований за адресою.

Вартість медичної страховки

Короткий опис статті: страховка на візу

Требуется бизнес виза. Заходите!

Оформити страховку онлайн >>>>> Однією з необхідних умов для кандидатів, які бажають відправитися в подорож до Європи, є оформлення страхового поліса встановленого зразка, чинного на території Шенгенської зони.

Страховка для виїзду за кордон Медична страховка

Також ви можете прочитати