Супутникова карта Польщі

06.01.2016
Супутникова карта Польщі карта Польщі

Супутникова карта Польщі

Карта Польщі з супутника. Ви можете подивитися супутникову карту Польщі у наступних режимах: карта Польщі з назвами об’єктів, супутникова карта Польщі, географічна карта Польщі, а також супутникову карту Польщі в режимі «Земля» — аналог програми Гугл Планета Земля. Для перегляду в режимі Земля буде потрібно установка плагіна від Google.

Польща — один з найбільших країн Європи. За площею — це 9-а європейська країна. На півночі Польща омивається водами Балтійського моря. Столиця Польщі — Варшава. Державна мова — польський.

Завдяки океанським повітряним масам клімат в Польщі досить м’який.Тому зима в Польщі холодна, морозна, а літо жарке і іноді прохолодне. Середня температура взимку — -4С. -6С, з частими снігопадами. Середня температура влітку — +17. +19С. Особливості польської клімату — це заморозки в травні, прихід ранньої весни і пізніше настання осені.

Польща — країна з дивовижною атмосферою, багато міст якій зберігають у собі не тільки архітектурні споруди минулих часів, але й дух того часу. Незважаючи на те, що під час Великої Вітчизняної Війни Варшава була повністю зруйнована, сьогодні це місто за своєю архітектурою нагадує середньовічну столицю.

Але найбільш відвідуваний і найкрасивіший польське місто — Краків, який практично не постраждав під час війни. У Кракові буквально все дихає історією. У цьому місті можна побачити зелені парки, старі костели, повиті плющем замки. Ще один цікавий польський місто — Гданськ, в якому можна подивитися на міську Ратушу, золоті Ворота, побудовані в 17 столітті і найбільшу готичну церкву у всій Польщі. www.satellite-maps.ru

Туризм в Польщі досить розвинений. На території цієї країни є безліч прекрасних місць для пляжного відпочинку на балтійському узбережжі, куди влітку з’їжджаються туристи з усієї Польщі і біля лежачих держав. Дуже популярні і гірськолижні курорти. Найвідоміші центри зимового відпочинку — це Бескиди, Крконоше і Закопане.

Молодіжні центри відпочинку — це курорти на озерах, який у Польщі також величезна безліч. Популярний в цій країні також і агротуризм, який передбачає відпочинок на природі у старовинних садибах.

Короткий опис статті: посольство польщі в бресті Супутникова карта Польщі супутникова карта польщі з супутника

Требуется виза. Заходите!

Супутникова карта Польщі Карта Польщі з супутника. Ви можете подивитися супутникову карту Польщі у наступних режимах: карта Польщі з назвами обєктів, супутникова карта Польщі, географічна карта Польщі, а також супутникову карту Польщі в режимі Земля — аналог програми Гугл Планета Земля.

Супутникова карта Польщі карта Польщі

Також ви можете прочитати