Терміновий запис в консульство на зручний для вас час!

10.01.2016
Терміновий запис в консульство на зручний для вас час! запис консульство

Терміновий запис в консульство на зручний для вас час!

Терміновий запис в консульство – це одна з основних послуг нашого агентства, що дозволяє вам розпоряджатися своїм часом і не переживати про черги на отримання візи.

У всіх консульствах так заведено, що кожен турист, який бажає отримати візу, повинен спочатку подати відповідні документи, які пройдуть перевірку співробітником посольства, а вже потім вирушати в подорож. Адже Не дарма цей процес називається «співбесіду» — за аналогією з прийомом на роботу. У консульстві вас, як потенційного туриста, перевіряють на відповідність законам держави, в яку ви прямуєте, цікавляться вашими минулими туристичними поїздками, мотивами подорожі і навіть особистим життям.

Для того, щоб потрапити на прийом до консульства, вам необхідно попередньо записатися на співбесіду, і зробити це не завжди вдається так просто і швидко, як хотілося б. Багато мандрівники знають, що в туристичний сезон або перед початком навчального року для більшості посольств характерні черги, втиснутися в які буває зовсім непросто.

Терміновий запис на співбесіду — як це відбувається?

Якщо у вас планується поїздка за кордон і вам необхідно оформити візу, але черга в консульстві вже розписана на місяць вперед, у вас є кілька варіантів:

1. Скасувати поїздку

2. Перенести дату подорожі, сподіваючись на інший щасливий випадок

3. Скористатися послугою «Термінова запис в консульство»

Без сумнівів, якщо поїздка для вас важлива і перенести дати у вас ніяк не виходить, вам підійде варіант строкової запису на співбесіду в посольство. Насправді ви можете самостійно подати заявку на строкову запис, однак для цього у вас повинні бути вагомі і, що найголовніше, не дуже приємні причини:

  • отримання невідкладної медичної допомоги
  • похорон на території іншої держави або потреба перевезти тіло близького родича з-за кордону
  • діловий захід, необхідність якого неможливо було передбачити заздалегідь.

У разі, якщо ви захочете надати підроблені документи, що підтверджують одну з цих причин, вас чекає ще більше розчарування і неминучий відмову у візі з подальшими санкціями.

Такі заходи, як весілля родичів, нехай навіть і дуже близьких, бажання бути присутнім на пологах подружки за кордоном, квиток на концерт легендарної групи або «гаряча» путівка не є причинами для оформлення термінової візи, навіть якщо для вас це чи не питання життя і смерті. Так як же бути?

Віза «під ключ» чи термінова запис в консульство?

Послуга термінового запису актуальна для тих консульств і в тих випадках, коли неможливо записатися в чергу на подачу документів самостійно, або ж чергу занадто довга. Наш Візовий Центр допоможе вам здійснити ваші плани щодо оформлення візи в максимально стислі терміни.

Ми пропонуємо Вам два варіанти оформлення термінової візи:

1. Віза «під ключ» з гарантією результату

Якщо ви спочатку не налаштовані переживати через документів, черг та інших проблем, які неодмінно супроводжують процесу отримання візи, просто довірте це нам! Все, що вам необхідно – це принести закордонний паспорт до нас в офіс. Ми його доповнимо усіма необхідними довідками, запрошеннями та іншими супутніми документами.

У послугу «віза під ключ» входить також терміновий запис в консульство і подача документів співробітниками нашого Візового Центру. Віза оформляється без особистої присутності і ми гарантуємо позитивний результат!

2. Терміновий запис на особисту подачу документів

У тому випадку, якщо ви самостійно зібрали і оформили весь пакет документів і все, що вам потрібно – це якомога швидше подати їх у консульство на розгляд, ми допоможемо вам скоротити час довгого очікування. За додаткову плату наше агентство допоможе вам терміново записатися на особисту подачу документів в посольство. Від вас буде потрібно тільки гаряче бажання та дзвінок нашому менеджеру!

Запис в консульство Польщі і Чехії

В число тих країн, на відвідування яких шикуються величезні черги бажаючих, входять Чехія і Польща. Досвідчені туристи знають, що ці дві країни відрізняються лояльністю у видачі віз українцям, тому для багатьох мандрівників Чехія і Польща стають відправним пунктом в країни Шенгену.

Наш Візовий Центр допоможе вам здійснити запис в консульство Чехії чи Польщі в терміновому порядку. Це означає, що вам не доведеться проводити години, а то і дні безперервно в очікуванні вільних дат на особисту подачу.

Вартість наших послуг:

  • Терміновий запис в консульство Польщі — 80 євро.
  • Терміновий запис в консульство Чехії – 130 євро.

Звертайтеся в наш Візовий Центр і нехай ніщо не завадить вашим планам на поїздку в Європу!

Короткий опис статті: посольство польщі в києві Терміновий запис в консульство – це одна з основних послуг нашого агентства, що дозволяє вам розпоряджатися своїм часом і не переживати про черги на отримання візи. терміновий запис в консульство, терміновий запис на співбесіду, запис в консульство Польщі, запис в консульство Чехії

Требуется виза в Польшу. Заходите!

Терміновий запис в консульство на зручний для вас час! Терміновий запис в консульство – це одна з основних послуг нашого агентства, що дозволяє вам розпоряджатися своїм часом і не переживати про черги на отримання візи.

Терміновий запис в консульство на зручний для вас час! запис консульство

Також ви можете прочитати